• Mali Zeus
    10.6k
    Jesam ja jedini kojem je mama seksi?
  • Eduardo
    18.1k
    I drugo, influenceri će privući, ako će se ciljati neki malajski tapiri i slični, koji su povezani s nogometom - privući će klince koji neće imati LJUBAV prema klubu, nego će imati "simpatije" prema klubu jer Malajski tapir kojeg jako vole je to rekao.Paggini

    Taj frajer je već imao suradnju s Dinamom i nadam se da više neće. Lik je iz Osijeka, a navodno je tovar zbog čega ga ni Osječani ne vole.
  • M77
    459
    Također taj tapir javno osudio BBB za ubojstvo grka i još par gluposti u istom videu koji je i dalje na YT. Želim mu sve najgore u životu.
  • Paggini
    11k
    Također taj tapir javno osudio BBB za ubojstvo grka i još par gluposti u istom videu koji je i dalje na YT. Želim mu sve najgore u životu.M77

    Ljigavac koji ima iste ljigave beskičmene stavove kao i svi ostali njegovog sloja. Ne daj bože da kaže nešto protivno masovnom mišljenju, pa kako će tad reklamirati Pipi sokove????
  • badjibadara
    2k
    U magli mi je, pa ako se netko sjeća… Klub je jednom prilikom pozvao FB/IG stranice sa većom bazom u neki obilazak kluba, a ne znam da li se to realiziralo.

    Danas ima dosta tih stranica, ali osim zone i još par, sve se svodi na teško recikliranje recikliranog.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Lik je napravio i poseban video o onoj torcidinoj poruci da Zagreb boli k za plave. Inače lik je ako se dobro sjećam gostovao u inkubatoru prije 2-3 godine i rekao da je prije nekih 10ak godina bio baš veliki hajdukovac i gledao sve tekme, ali otkad je vidio što se u međuvremenu dešavalo u hajduku (smjene trenera,igrača,uprava, očajni rezultati) zaključio je da to "više nije to". Danas se deklarira jedino kao navijač Chelseaja. Baš me zanima jel bio s onima iz chelsea croatia na jugu. Ne bih se čudio. Nije mi jasno da čovjek u 30-im godinama može biti strastveni navijač stranog kluba. Mislio sam da to jedino još ima kod klinaca, ali očito nema s obzirom na razne udruge navijača stranih klubova kojih je čini mi se svake godine sve više :rofl:
  • Cosey
    468
    Nema se smislati uzbuđivati oko Malajskog tapira. Lik je youtuber, influencer. Sve radi zbog klikova.
    Međutim, Dinamo ne treba surađivati s njim, pogotovo ak je hajdukovac.
  • scooniepenn
    2.3k

    Anu i Bojana Zibara znam i stvarno su normalni ljudi. Ona se ozbiljno bavi influencer marketingom i pozicionirala sekao jedna od vodećih se segmentu majčinstva i obiteljskom života. On je fotograf s kojim sam dosta surađivao i koji joj fotka i snima kompletan sadržaj pa sve ostaje u obitelji. U kontekstu privlačenja ženske publike na utakmice, učlanjivanje i sl. oni su dobar izbor. U svakom slučaju, što god mi mislili o tome influencere se može dobro iskoristiti, no ključno je definirati komunikacijske ciljeve, kvalitetno ih targetirati i jasno definirati kakav se želi dobiti sadržaj.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Ja koliko znam taj tapir je bio na sjeveru sa funcutima i navijačma Šibenika protiv Hajduka u finalu kupa.
  • nemapredaje
    2.3k


    Potpisujem.

    To je jedan od rijetkih youtube kanal koje klincima dam da gledaju.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k

    Pjaca mora biti predstavljen uz gornju pjesmu...
  • Keyser Soze
    8.7k
    Marko Rog je bio predstavljen uz tu pjesmu tak da sumnjam da će i Pjaca.
  • M94
    613
    Malajski Tapir, lik ima vjerojatno najiritantniji glas na svijetu.
  • DrawTube
    3.6k
    čovjek priča kao da mu je svaka 2. riječ u CapsLocku

    Nećete MOĆI vjerovati KOJI je IGRAČ zabio NAJVIŠE golova

    Rijetko iritantna pojava
  • Olmic
    3.2k
    Jucer prvo okupljanje nijedna slika. Vrlo vjerojatno radi toga kaj su jos u adidasu ili su castore a ne smiju objavit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.