• Olmic
    3.1k
    Malo neozbiljno od kluba da nema live pressice. Doslovno jedan mobitel i wifi treba
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Bit će kasnije na Youtube-u i DP kao što inače bude, ali slažem se da bi bilo bolje da prijenos bude uživo.
  • Nolifer
    7.1k
    Hvala @Pop corn za wall. Taman za ekran u uredu. :100: :ok:
  • Crni86
    1.5k
    Ovo je bas lose odradeno… umjesto da skace sa svih ekrana live najave sezone proslogodisnjih prvaka, moras trazit po svim stranama da na nesto naiđeš.
  • gledatelj
    355
    Vidi se stvarno ogroman napredak u svemu, ali ovo je aljkavo ispalo. Da će bit presica saznamo usput na forumu, a streama nigdje. Isto fali malo informacija oko novog dresa, kad će predstavljanje. Shvaćam da se sigurno radi punom parom, ali bar da se najavi bit će tad i tad.
  • Crni86
    1.5k
    slazem se, i svima je jasno da novi ljudi rade 0-24 da se ubijaju i da ima puno puno stvari koje popravljaju i koje su vec popravili.

    Ali ovakve stvari bi zaposlenici marketinga i pressa trebali moc sami handlat bez da im itko to govori… to su valjda neke osnove osnova. I jos uz to glasnogovornik govori potiho Jakiru kao da spomene navijace sto se culo na prijenosu na N1…. bas jako lose

    Do sada sam sa svime stvarno bio zadovoljan , ali ovo me je bas zasmetalo.
  • Paggini
    10.7k
    Htio bih samo pohvaliti ekipu koja stoji iza novog dizajna templatea za dolaske i odlaske igrača na društvenim mrežama. Jako jednostavno i čisto!CrouchTomislavgrad

    Takodjer pohvala za dizajn, ali čini mi da je 4 vrste fonta na jednom vizualu mali overkill, previše mi je to sve skupa :/



    Ja na mobitelu gledam, pa ne znam jel samo meni rezolucija niska, plus fali mi taj zrnati filter preko slike. Dosadan sam, znam, ali kad su bengeri od slika, plus taj zrnati filter uh uh.. jel se moze uploadat na neki servis ala myairbridge?
  • badjibadara
    2k
    ne znam jel samo meni rezolucija niskaPaggini

    Jesi probao skinuti sa postimage u avif formatu?
  • nemapredaje
    2.3k


    Ja sam mislio da benger govore samo klinci :smile:
  • Ivanmtk
    838
    Dinamo plus je vjerojatno najgora klupska platforma u povijesti. Platforma koja to nije. Da nema prijenosa juniora ne bi ni znao da sam uzeo pretplatu. Sve je na youtubeu kanalu prije nego tamo. Nadam se da će je ugasit.
  • dumitrumitu
    936
    Slažem se, ili neka smisle neki sadržaj ekskluzivno za tu platformu ili neka je ugase. Ovo sada nema smisla.
  • don
    2.5k
    ja sam ju izbrisao davno iako imam pretplatu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.