• Jos-Optimus
    794
    Balkan deda je ok lik, komentira Dinamo i repku, a navijač je Dinama. Nije *upak kao lažna devetka
  • Tom Hanks
    2.8k
    Influenceri :rofl:
  • Paggini
    10.2k
    Influencer i strastveni navijač Dinama.... Ako nađete jednog takvog, čestitam stvarno hahah

    Radim puno, PUNO s influencerima, takvu žgadiju bih držao što dalje od Dinama i dinamovog branda. Pritisak na tlak ne računam kao influencera, ovdje pričam o ekipi od 50k+ followera, to je rijetko viđena nakupina šljama i amorala, 99 posto njih bi rođenu mater prodalo za povećanje engagementa.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Lazna devetka :rofl:

    Radim puno, PUNO s influencerimaPaggini

    Vjerujem da imas bolje anegdote od Majkija.
  • Paggini
    10.2k
    I dodatno - reći ću vam cca neke cijene koje su "javna tajna". Neću imenovati sad pojedince, ali ajmo reći da je jedan Instagram reel kod influencera u rasponu 50k - 100k followera oko 2000 - 3000 eura. Samo jedan reel.

    I drugo, influenceri će privući, ako će se ciljati neki malajski tapiri i slični, koji su povezani s nogometom - privući će klince koji neće imati LJUBAV prema klubu, nego će imati "simpatije" prema klubu jer Malajski tapir kojeg jako vole je to rekao.

    Cilj kluba uvijek treba biti stvaranje LJUBAVI u zajednici i državi, kao i van države u dijaspori i Hercegovini, a to se radi kroz plave noći, utakmice, kvartovske evente, a ne kroz plaćanje nekog jebenog klošara 5000 eura da snimi video, opali fotku i udari par storya s tekme.

    Mislim, siguran sam da nikome u marketingu Dinama to nije ni na pameti jer točno se vidi da ZNAJU ŠTA RADE i svaka im čast na zadnjih godinu dana rada, marketing nam je fantastičan - i digitalni marketing, a sad sve više i event marketing. Ali influenceri me trigeraju i raspizdim se automatski, a kamoli povezivanje istih s Dinamom....

    Vjerujem da imas bolje anegdote od Majkija.NitkoBitan

    Ne bih ih zvao anegdotama koliko traumama. Evo recimo nikad neću zaboraviti kad smo igrali protiv Bodoa doma, navečer utakmica, ja u cugi još bio blago i na poslu i samo nastavio. Zvoni mi mobitel nemilo 4 minute bez prestanka.

    Zove klijent da influencer nije objavio story i da mora biti objavljen do ponoći jer neka je akcija bila do ponoći, ne sjećam se detalja. I naravno, ogroman je klijent i svako sranje može dovesti do otkaza suradnje i otkaza meni i cijelom timu kojeg vodim, od kojih mnogi imaju i djecu a ja sam odgovoran za njih jbg.

    I ja takav pijan na tekmi poslije jebenih škarica zovem influencera, šaljem mu poruke, zovem njegovu influencersku frendicu da pitam di je on zašto se ne javlja, ona mi da broj nekog frenda kod kojeg je ovaj. Pa zovem tog frenda kojeg nikad nisam upoznao s Maksimira da mi da ovog na mobitel.

    Ovaj se javi, kažem mu da digne story. On zaboravio da treba dignuti i smije se.

    Inače, story je statični vizual KOJI SMO MU MI POSLALI, on samo treba staviti taj vizual koji je poslan i ubaciti link, samo to. To je naplatio 900 eura.... Četiri sekunde posla. A ja radim za skoro pa takvu jebenu plaću.

    I nije ovo izolirani slučaj, da ne bi bilo, ovo je čak i pravilo kod velike većine njih jer su to klinci koje boli kurac ili su to povlaštena djeca bogatih roditelja koje opet boli kurac jer su odrasli u parama.

    Isprike na frustracijama, morao sam.
  • Jurki
    9.6k
    Cilj kluba uvijek treba biti stvaranje LJUBAVI u zajednici i državi, kao i van države u dijaspori i Hercegovini, a to se radi kroz plave noći, utakmice, kvartovske evente, a ne kroz plaćanje nekog jebenog klošara 5000 eura da snimi video, opali fotku i udari par storya s tekme.Paggini

    Sve receno.
    I da nadodam drustvene mreze su pune reelsa i klipova bogatih klubova pa to meni apsolutno pol kurca ne predstavlja nist u zivotu.
    Klub treba raditi da dovuce ljude na stadion, a to se sigurno ne postize na nacin da bu neki klosar objavil video na svom instagramu.
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Generalno se slažem s tobom, i znam da to zna biti frustrirajuće, čujem takve priče tu i tamo. No, moja ideja nije bila da klub plaća nekog niti ili jedva punoljetnog klauna da se naslikava po Maksimiru nego da se nađe ozbiljna osoba koja je općenito zaljubljena u nogomet te ne očekuje sulude pare za sitnice nego da dobije nesto osnovno - kartu za dolazak, smještaj 2-3 dana, turu stadionom i tako dalje, da ne nabrajam sad.

    Ponuditi osobi takve neke “privilegije”, te će prava osoba to znati cijeniti, a tko bude pokusao izdrkati lovu iz kluba - adio. Ne vjerujem da ne postoje influenceri koji bi prije, na primjer, Dinamo-Hajduk ili neke utakmice LP odbili prošetati se oko stadiona, slikati se s najvećim zvjezdama itd, a da oni zauzvrat to dokumentiraju i objave. Kao što sam napisao i na početku, treba naći normalnu osobu koja se zalaže za iste vrijednosti kao i klub, a to plaćanje velike love za jedan pisljivi kratki video sigurno nije jedna od tih vrijednosti
  • Paggini
    10.2k
    jedva punoljetnog klauna da se naslikava po Maksimiru nego da se nađe ozbiljna osoba koja je općenito zaljubljena u nogomet te ne očekuje sulude pare za sitnice nego da dobije nesto osnovno - kartu za dolazak, smještaj 2-3 dana, turu stadionom i tako dalje, da ne nabrajam sad.Imamo Dinamo

    To se slazem, al to smo vec poceli raditi - pritisak na tlak i ekipa iz podcasta 8 24 ima pristup tekmama uz teren, snimaju vlogove na dan tekme, to fkt uvijek gledam i to je dobar pristup, da.
  • Danko
    743

    Navijač dinama koji, sam je to izjavio, nije bio 25 godina na utakmici dinama.
    Usput, lik je nepismen.
  • Jos-Optimus
    794
    Nisam to znao, a dobro, što se tiče izražaja..očigledno prolazi
  • Izet Hajrović
    1.5k
    lik je napuhani egoist. Mjesecima je namjerno izgovarao Benrauer, iako su ga neki ispravljali u komentarima što je ignorirao. Taj nikad neće priznati da je u krivu, baš suprotno, napast će ljude koji nemaju isto mišljenje jer napad je najbolja obrana.

    I da, nisu mi jasni ti neki ljudi koji se hvale kako su najveći navijači Dinama, a godinama, pa čak i desetljećima nisu bili na Maksimiru, a žive u Zagrebu. Razlog je kao stanje stadiona i bojazan od urušavanja, pa onda nađu opravdanja i u Upravi kluba, itd. Istina, stadion je loš, derutan, ali ako se stvarno bojiš urušavanja npr. zapadne tribine i želiš u miru ispratiti utakmicu, idi na sjever gore koja je najnovija tribina i to se neće urušiti. Ako se bojiš kiše, idi na utakmicu kada je 99% sigurno da neće biti kiše. Ako ti je problem bio Mamić, zašto nisi išao sad kad ga već 4 godine nema u klubu? Ostali razlozi i opravdanja mi ne piju vodu. Takvi su mi najbolji koji se zgražaju nad stadionom jer, eto, nema krov i urušava se, a prodali bi se da mogu uživo pogledati derbi Boce i Rivera.
  • Peškaman
    2.9k
    Meni je prije pola godine/godinu izletio ovaj video kako
    obitelj ide na Dinamovu utakmicu,mislim da je i ovo način kako preko YTa i društv. mreža mlađe i kompletne obitelji približiti Dinamu.

  • jedan u nizu
    6.8k
    ali ajmo reći da je jedan Instagram reel kod influencera u rasponu 50k - 100k followera oko 2000 - 3000 eura. Samo jedan reel.Paggini

    To je naplatio 900 eura.... Četiri sekunde posla. A ja radim za skoro pa takvu jebenu plaću.Paggini

    Jbt idem se baciti u influensanje :gasp:
  • Dzgšb
    341
    al zato Balkan deda uzdiže u nebo braću dalton još im piše u komentare tata nogometa i sva ostala sranja fuj.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Sama činjenica da se neki kanal zove balkan deda već dovoljno govori.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.