• don
    2.5k
    jesi ga gledao? nekako sam uvjeren da nisi s obzirom da sam pogledao njegove zadnje 2 i pol utakmice u sezoni gdje je startao u sve tri zadnje tekme.
  • Paggini
    10.6k
    Može kratki rezime?DrawTube

    Šizofrenija i kolektivna depresija

    Svaki igrač kojeg dovodimo je "propalica, gledao sam ga svaku utakmicu od njegove 14. godine i grozan je igrač, ne bi bio pojačanje za Belupo a kamoli nas, strah me gdje idemo jer ovo nije dobro LJUDI OVO NIJE DOBRO"

    Svaki igrač kojeg ne dovedemo "E to je igračina, gledao sam ga od njegove 12. godine, priželjkujem već 10 godina da ga Dinamo dovede, igračina samo takva ali s obzirom da ne znamo šta radimo na tržištu, naravno da ga nećemo dobiti ljudi ovo nije dobro, LJUDI NIJE DOBRO"
  • sanjinlego
    2.5k
    Petar Sucic i Luka Stojkovic, naša dva najveća pojačanja u novoj sezoni. Da kucnem od drvo, da ih ne ureknem!
  • Zagi
    5.8k
    Cijenim Sučića još od Zrinje ali Vrba će ga prepišati već na pripremama.
  • CrouchTomislavgrad
    77
    Tu se ne mogu složit nikako haha
  • Mihaljević
    8.7k
    Sučića rijetko ko može "prepišat" jer će on već nagodinu postat reprezentativac.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    bilo bi to odlično, ali ne znam koliku će imati minutažu s obzirom na to da se traži jedan kvalitetan veznjak. Ako neće biti konstantno u prvih 11, onda ne vjerujem da će ga stručnjak izbornik zvati. Teško mi je zamisliti Dinamo bez Mišića uz kojeg ima mjesta za samo jednog. Hoće li to biti Sučić, Rog ili pojačanje (AGČ) kao prva opcija?
  • Ivanmtk
    838
    Očekujemo li išta od Kačavende? Zna li itko bliže info? Kako se osjeća? Jeli zdrav? Pitam jer može pokriti dosta pozicija i ima pozitivnu drskost i sportski bezobrazluk koji nam toliko nedostaje
  • Captain America
    15.2k

    Gazda Cagliarija je ovaj tjedan rekao da jedva čeka njegov povratak. Sumnjam da na njega možemo dugoročno računati.

    Očekujemo li išta od Kačavende? Zna li itko bliže info? Kako se osjeća? Jeli zdrav?Ivanmtk

    Haza je prije mjesec dana napisao da je ozbiljna karijera pod upitnikom.
  • Droljo
    6.4k
    Sumnjam da na njega možemo dugoročno računatiCaptain America

    E pa ja računam! A gazda Cagliaria nek si ga pljuga.
  • Ijayi Atiemwen
    841
    Je popratio netko Torrente-a ove sezone u Granadi?
  • Crni86
    1.5k
    meni je Mauro top i po prikazanom bi trebao biti nas prvi lijevi stoper. Ali nisam bas stekao dojam da je kod jakira nezamjenjiv, sve ove jace tekme pred kraj Mauro nije zapocinjao.

    Toplo se nadam da se sa njim u novoj sezoni racuna kao clanom udarne 11-torke. Inace bi bila bolja prodaja za obje strane.
  • cibona
    1.8k
    Kačavenda je gotov. Meni je jako žao, ali ne možemo bježati od istine.

    Nadam se da ne pomišljamo o njegovom otkupu, novce treba preusmjeriti na prava pojačanja...

    Također, nadam se da će se jednoga dana saznati na koji je način prošao naš liječnički pregled. Cijeli taj transfer je čudan od prvog dana.
  • Droljo
    6.4k
    Također, nadam se da će se jednoga dana saznati na koji je način prošao naš liječnički pregledcibona
    Pa kak bi ga prošao? Normalno da ga nije prošao nego je došao rehabilitaciju odradit kod nas i još su ga opet operirali naši kasnije. Zna se to od početka..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions