• Mali Zeus
    13.5k
    Ali ne moraš ti ni trčat po pola terena ako jednim potezom možeš riješit utakmicu, a sad bi mogli imat još nekoliko takvih igrača.NORTE

    Moderni nogomet sigurno ne trpi više igrača koji ne trče.
  • Daliban
    1.7k
    Mene je iznenadilo koliko je bolje Brekalo odigrao kada su ga pomaknuli desno. Skoro sve njegove boljke igranja lijevo su time poništili.
  • San Lorenzo
    16k
    Promili šansi im rastu ako hns ne ponovi grešku od prošle sezone kad su doveli Sieberta i ekipu.
  • db-izbjeglica
    15.5k

    tolika opsjednutost s nečim mora biti psihijatrijski slučaj!
  • Mali Zeus
    13.5k
    tolika opsjednutost s nečim mora biti psihijatrijski slučaj!db-izbjeglica

    Ma pusti ih da budni sanjaju.
  • Olmic
    3.7k
    Doci ce im i Raketa i Dzeko. Mene zanima kako je moguce da ne ude inspekcija u klub kao sto su Dinamu usli 100 puta. Odkud im novac?
  • NORTE
    11.6k
    Odkud im novac?Olmic
    Bojan Bogdanović?
    Dovođenje tih igrača nema samo vrijednost na terenu, nego puno širu.
  • Olmic
    3.7k
    on placa Livaju, a tko placa Periju, Raketu, Dzeku
  • Georg Koch
    4.6k
    Meni samo nije jasno ismijavanje i podcijenjivanje (potencijalnog) dovodjenja Rakitica i Dzeke.
    Rakitic ima 36 godina, za HNL je raketa 2 sezone. Ako Modric ima 39(da, jedan je Luka bla,bla) te igra jako dobro, na 17x visoj razini od HNL-a, onda Rakitic koji je 3 godine mladji, sigurno je bomba pojacanje za HNL. Ne moze me nitko uvjeriti da nije.
    Dzeko 38g, znatne godine sigurno, ali barem za sezonu u HNL-u to je killer killera. Prosle sezone u Turskoj 21g (a sigurno nije losija liga od nase ;) ) te 4g+4a u L.Konferencije.

    I da, ovo nije upis straha da ih se bojim, samo kazem da mi je fascinantno podciienjivanje tih imena. Ljudi ce igrati protiv Belupa, Varazdina, Istre i slicnih :lol:
    Ne kazem ni da su bolji od nas, ali da AKO se to sve obistini, imaju jako respektabilnu ekipu za jedan HNL.
  • Pavinho
    47
    ja im zelim sto vise tih starih igraca...instant pojacanja ali na dugorocno ne mogu zivjeti od njih
  • eol12
    613
    To ti je ko ovakva situacija imaš 28 godina, dobar posao, primanja i biraš između dvije žene; jedna je na pragu 50 godina, zgodna i privlačna i dalje, nekad je bila miss Jugoslavije, a s druge strane imaš ženu 26 godina; također zgodnu i potencijalno veoma uspješnu ženu koja se još nije uspjela nametnuti u svom zanimanju, al luda je za tobom i vidi budućnost s tobom.
    Šta ti radis? Uzimaš stariju ženu jer ona je bila missica, dižeš kredit zadužis se, zena naučena na visok životni stil, uživaš dvije godine, pukne ljubav, zena je sve starija, nije ti vise privlačna toliko, pukne balon sreće, a tebi ostaju dugovi koje si uzeo za nju.
    Tako je i s njima; kratkoročna sreća i rezultati, nema nit plana nit vizije tu.
  • rioda
    4.9k
    Veći problem od kvalitete je to što će takvi igrači ublažiti njihov luzerski mentalitet, neće pucati pod pritiskom punog Poljuda i sl., a realno, ekipa se može dobro posložiti sa svim tim "starcima" u rosteru, ako se kvalitetno nadopune ostale pozicije. A i za očekivati je da će ih rotirati, no iskreno mislim da im Rakitić neće doći, a Džeko bi mogao. Perišić će ostati, to sam 100 posto siguran. Da ode, ne bi se više nikad mogao vratiti u Dalmaciju koliko bi bio popljuvan svugdje, a vjerojatno i on sudjeluje u ovom lobiranju za dovođenje igrača

    Njima bi zapravo najveći udarac po HNL ambicije bio ulazak u skupine KL jer taj ritam sigurno neće moći pratiti.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nikola Kalinić i Zlatko Dalić imaju ozbiljan beef te ga baš forsaju do ibera… evo, sad se natječu tko će složit najdisfunkcionalnijih 11 u hrvatskom nogometu
  • Klenx
    5.7k
    Ne igraju Europu godinama, prodaju tu i tamo nekog igrača, godinama posluju s minusom, a dovode razno razne superstarove za masne milijune.

    Mogu prihvatiti da je Bogdanović dao koji milijunčić, ali on je u karijeri zaradio po ugovorima 120 milijuna dolara, kad se odbije porez i što se već sve ne odbija u Americi ostane mu valjda 60% te cifre.

    Sad da bi čovjek dao 10-15% svoje zarade životne jednom Hajduku, ajde za Livaju jednu ili dvije sezone, ali za više od toga meni iskreno ne drži vodu.

    Zemljišta po Braču/Podstrani/di se već ne spominju. Pa tko to daje? Nije samo tako dat, evo ti zemljište od par milijuna eura. Čije je to zemljište? Kako?
    Gattuso nakon poslova za 3-4 milje eura godišnje sigurno ne košta sa svojim stožerom ispod 2 milijuna.

    Kako god da je, tu masa love očito dolazi crnim kanalima u klub. Ili su tovari dobili eurojackpot. Za jednog Džeku treba i neku odštetu platiti, i dati mu bar 2 milje eura godišnje ako dolazi sa 7 milijuna tamo.
    Rakitić dolazi sa 15 milja godišnje, sumnjam da bi došao igrat za 0,5 milje jer eto životni san mu je igrat u Hajduku da ostvari želju svoga kuma.

    Gattuso sa stožerom, Džeko s odštetom, Rakitić, Rodriguez, Brekalo, Castillejo, Perišić koji sigurno više ne igra za euro i tko se već sve ne spominje. Postojeći Krovinović, Šarlija, Melnjak, Uremović i slični sigurno isto ne igraju za džabe.
    Pa ovo bi bio financijski zahvat i za nekog turskog velikana, di ne za klubić iz HNL-a koji je u zadnjih 10 godina prodao igrača za 20-25 milijuna eura, a Europu vidio jedino na Football Manageru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.