• CrouchTomislavgrad
    76
    Ovdje se već danima ništa konstruktivno nije napisalo, prije sam čitao ovaj forum i kvaliteta upisa nikada nije ovako varirala. Iz histerije u vrijeđanje, iz vrijeđanja u psovanje. Katastrofa...
    A što se tiče Dilavera, osobno ga znam. I da ovakvo nešto čuje od navijača Dinama ne bi vjerovao da je moguće. Jedan od pozitivnijih likova u Dinamu u toj generaciji.
  • deda
    29.5k
    Nažalost ljudi su izgleda puni osobnih frustracija pa ih liječe na forumu. Nemam drugog objašnjenja.
  • Papastrumf
    10.7k
    Drkušić se rodio skoro 10 godina nakon početka rata i zato što je navijač jednog od dva najjača srpska kluba mu trebaju biti zatvorena vrata Dinama, a mogao bi nam biti od pomoći? Kakve on veze ima s događajima iz bivše države?Captain America

    Da, trebaju biti i jesu mu zatvorena vrata dinama. Nema nikakve veze s događajima iz bivše države, ali svatko sa zrnom soli u glavi zna tko su i što su navijači zvezde i što taj klub predstavlja.
    Nogomet je više od sporta, dinamo je više od nogometnog kluba i zvezdaš u dinamu nikada neće biti dobrodošao pa makar se radilo o Leu Messiju, a ne o faking Vanji Drkušiću.

    Završili smo s ovom temom. Vratite se na šizofreniju.
  • austrijanac
    3k
    Da se maknemo od Zvezde, što se mene tiče, da klub iskrca sav preostali novac za Pongračića, potpisao bi to odma.

    Jer gledajući preko svih pozicija i svih imena s kojima se povezujemo, čak ni taj Gnezda Čerin nema renome Pongračića i nije rješenje naših pitanja.

    Da ga dovedu sad, kaj se mene tiče, Marić može na godišnji s 30.6.
  • andrejcoske
    8
    Zivim u Beogradu kao navijac Dinama i Hrvatske od rodjenja i veruj mi da jos nisam upoznao tog Srbina kome je bilo drago zbog Hrvatske reprezentacije, a da ne pricam o tome koliko su se apsolutno svi radovali na gol Italije.
  • Mulec86
    390
    Ozbiljna i provjerena imena ko Pongracic,Pjaca umjesto 10 Sosa. Za mir na tablici u kuci i na forumu.
  • Paggini
    10.5k
    što se mene tiče, da klub iskrca sav preostali novac za Pongračića, potpisao bi to odma.austrijanac

    A slazem se, ali s druge strane to znaci da cemo morat spikica gledati jos godinu dana barem...
  • Nino Bule
    12.1k
    Pongracic i gnezda cerin i moze se sutra zavrsit transfer rok sto se mene tice, koliko znam pongracic stvarno je veliki dinamovac i ako ga se moze probat dovest na emociju nemamo se sta mislit, zvat i nagovarat
  • austrijanac
    3k
    A slazem se, ali s druge strane to znaci da cemo morat spikica gledati jos godinu dana barem...Paggini

    Špikić nas možda i napusti, nikad ne znaš.

    Pa ga nećemo gledat
  • Omake
    91


    Na capology piše da je to provjerena cifra iz dva izvora ili agenta. Toliko je imao i u njemačkoj.
  • rioda
    3.5k
    Moj idealni prijelazni rok bi bio top stoper tipa Pongračić, top desno krilo + Šotiček + odlazak Špikića, dolazak Gnezde Čerina i ostanak Petka i Baturine.

    Ne znam jesam li preambiciozan :sweat:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    a dobro, mislim... nek trener promjeni sustav u 352(532) tipa : Nevistić-Ogiwara-Pograncic,KTC(Perković),Rile-RPG-Mišić-Sučić, Baturina i u napadu Petković-Pjaca

    I sa klupe imaš Vrbančića, Hoxhu, Stojkovića, Kulenovića, Brodića, Kačavendu(?), Ademia, Bernauera, Perković/Rile/KTC i sad ne znam tko će biti u rosteru i rotacijama od klinaca još.
  • Daliban
    246
    A slazem se, ali s druge strane to znaci da cemo morat spikica gledati jos godinu dana barem...Paggini

    Izgurali bi sa Stojkovićem ili kombama sa dva napadača. Pongračić, Torrente za džabe pa kakav god da je, ako se da još koga ulovit besplatno do kraja roka ili nekog perspektivnog klinca van Europe na posudbu sa mogućnošću otkupa pa ako impresionira da odgodimo plaćanje na godinu dana i bombon.
  • Jurki
    9.6k
    Taj balija Dilaver je uz Thea bil glavni stup obrane 2018. kad smo nakon 50 godina docekali proljece u Europi i njemu mozemo samo skinuti kapu za ono kaj je napravil.
    Neke moze biti sram kak govore o nasim bivsim igracima.
    Ako netko nije zasluzil da ga se vrijeđa onda je to on.
    Ocito neki jako brzo zaboravljaju al to je na njihovu dusu.
  • deda
    29.5k
    @Navijač Dinama

    Odmori 3 dana i razmišljaj drugi put kad spominješ igrače Dinama tj. koje im apozicije daješ.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions