• Efes Pilsen
    7.3k
    Mozda, ali ce igrat Ligu prvaka slijedece sezone sigurno, a to je uz Serie A itekako mamac. Uz to i placaju bolje nego mi, pa da se odluci doci ovdje mora bit bas ono teski Dinamovac.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Fiorentina dovodi Moise Keana kaže Romano tak da ništa od Petkovića tamo.
  • SAS1987
    14k
    Uhvatili ste se Janeza ko da nitko drugi ne igra nogomet :lol: :lol:
  • Captain America
    15.2k
    Uhvatili ste se Janeza ko da nitko drugi ne igra nogometSAS1987

    Novi najbolji omjer cijene i kvalitete :cool:
  • vjeko1701
    6.2k
    Nego, di je zapelo sa Ramosom?
  • Facke
    2.7k


    Na Bracu je igra padel. :wink:
  • Daliban
    290
    Slažem se s tobom. Kratkoročno je Bologna sigurno u LP, ali dugoročno bih se prije okladio na Dinamo u Europi nego njih. Iako, čak i s tim, teško je zamisliti da će se odreći pola plaće. Ne zvuči realno, ali već sam u nekoliko navrata vidio spominjanje njegovog imena po medijima pa me zanima ima li tu čega ili samo izmišljaju.
  • vjeko1701
    6.2k
    I bolje, kaj će nam igrač kome vrijednost kontinuirano pada još od 2018...

    Mada...ako valjda protiv Livaje u padelu...
  • badjibadara
    2k
    Ako se dovede branic ranga Pongarcica, moze se i zatvoriti prijelazni rok sto se mene tice.

    Uhvatili ste se Janeza ko da nitko drugi ne igra nogomet :lol: :lol:SAS1987

    Slovenci su novi Japanci.
  • CastAway1986
    997
    Mene samo čudi da ovdje nema ni riječi o Belji , nitko da ga iskomentira kao potencijalno pojačanje!?
    Što se Bulata tiče ja to gledam ovako , ako se pokaže u Belgiji ide za 3M i ćao ako ne imati će mjesta u Dinamu iduće sezone jer Ademi je pred mirovinom a s Rogom tko zna što će biti..
    Za kraj čemu frustracije, prijelazni rok je tek počeo a zaboravlja se da u klubu imaju posla i s onim prekobrojnim počevši od Bockaja , Mohe , Jurica, Stefulja , Emrelija i još njih dosta ...Nije da ćeš ih samo šutnuti nogom u guzicu iz kluba..
  • Facke
    2.7k


    Beljo je stara prica. Vec sme ga prozvakali sto pot.
  • The Undertaker
    4.6k
    Ako je čovjek Srbin, velika vjerovatnost je da navija za Zvezdu ili Partizan. Nemam problema s tim ako nije velikosrbin ili četnik. Andrić je najbolji primjer Srbina koji to nije (četnik) i koji je, po meni, uvijek dobrodošao u Dinamo i Zagreb. Netko poput njega također. Isto vrijedi za Bošnjake, Mađare, Albance, Kineze, Nepalce itd...
  • CastAway1986
    997
    Ma znam ali ima mnogo ovih novih profila na temi...
  • hardek
    1.8k
    Ja sam valjda već 10 puta napisao do sada da mi je Beljo prvi pick za sljedećeg napadača Dinama. Nažalost Miro ili Sanjin koji uglavnom barataju s točnim informacijama su napisali da ima kronične probleme s leđima
  • Facke
    2.7k
    Standard opcija otkupa 25/26= 3 mil € za Bulata.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions