• Paggini
    10.5k
    Dinamo nije korporativni transakcijski račun, Dinamo je skup vrijednosti, povijesti i navijača.

    Mnogi od tih navijača su bili premlaćeni 13.5. i mnogo puta prije, a mnogi su s grbom Dinama ubijeni od strane zvezdaša.

    I vi bi pljunuli na tu povijest kluba kojeg drzite svetim da se dovede jedan igrač?

    Pa stvarno svaka čast.

    Sad se držite s visoka i docirajte o našoj patetici i kako "moderno" vrijeme i klubovi bi trebali biti iznad takvih "stvari" kao što je odbijanje igrača jer je navijač nekog tamo srpskog kluba....

    Radije cu da Dinamo ostane takav, "zaostao" i "nazadan" što je nego da pljune na svoje ime i povijest.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    To je bila odluka pojedinca, ne grupenemapredaje
    I da je odluka grupe nema veze, cigani i grobari, i bilo išta u sveze sa ta dva komunistička blizanca nemaju mjesta u klubu i ne trebaju imat veze sa istim. Daleko im kuća od Zagreba, Hrvatske i Dinama.

    zna se gdje su bili Dinamovi navijači početkom devedesetih, protiv koga su Hrvati se branili i ratovali i protiv koga je neslužbeno i počeo domovinski rat na Maksimiru. Vi koji to zanemarujete, a busate se u prsa da ste Hrvati niste ništa veći od razni raznih Manolića,Šeksova, Josipa Perkovića i sličnih.

    Btw. to vraćanje dresa je bilo Stojkoviću, ne Andriću, koji je gladio jajca zvezdi i delijama, samo je balija Dilaver napravio pompu tada, odnosno od mišje priče stvorio slonovsku.

    Što dalje takvi od Dinama.
  • Nemrem igra Dinamo
    1k

    Ne vidiš dobro kolega.
    Haluciniraš.
  • marcio amoroso
    33.9k
    samo je balija DilaverNavijač Dinama

    Aj molim te pripazi malo na riječnik. Ovo je doslovno dno dna i sljedeći sličan upis odmaraš par dana.
  • ivca
    4

    Iskreno mislim da to nisu točni podatci, jer sljedeći u Lecceu ima kakti 1mil plaću, baš sumnjam da bi on dobio toliko veću plaću od ostalih, mislim da su ovi podatci čak ostali od kad je igrao u Wolfsbourgu/Borussii.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    cigani,grobari,balije,daj mi reci ko po tebi onda treba igrati u Dinamu?
    Dobro ti je receno,pripazi malo na rijecnik,ja prvi nazivam tako navijace partizana i zvezde,ali igraca koji je dao krv i znoj za Dinamo,bio tvorac najvecih uspjeha zadnjih godina,uvijek onaj koji je branio suigrace i Dinamo i ti tako nekog nazoves balijom. Mogao bih i ja tebe sada nazvati jednom rijecju s kojom bi se svi slozili ali ne vrijedi da se spustam na tvoj nivo.
  • Jos-Optimus
    804
    balija Dilaver...katastrofa. I ti bi mi glumio neku moralnu vertikalu
  • Navijač Dinama
    7.8k
    daj mi reci ko po tebi onda treba igrati u Dinamu?BBB Mataa998

    Bilo tko, tko nema veze sa pomenutin klubovima.

    Mogao bih i ja tebe sada nazvati jednom rijecju s kojom bi se svi slozili ali ne vrijedi da se spustam na tvoj nivo.BBB Mataa998

    Već si spušten čim si se javio :kiss:
  • Captain America
    15.2k
    Upoznao sam ljude koji su navijači Zvezde i Partizana pa navijaju za našu reprezentaciju na velikim natjecanjima (osim kad bi se susreli sa Srbijom naravno). Jedan mi je rekao za vrijeme utakmice naše repke: "Više vrijedi dobar komšija nego brat." Takve ljude treba izjednačit s divljacima samo zato što navijaju za isti klub?

    Drkušić se rodio skoro 10 godina nakon početka rata i zato što je navijač jednog od dva najjača srpska kluba mu trebaju biti zatvorena vrata Dinama, a mogao bi nam biti od pomoći? Kakve on veze ima s događajima iz bivše države?

    S takvim razmišljanjima se ne bi trebao voditi klub Dinamovog renomea i statusa.
  • Olmic
    3.1k
    sad krece napad..
  • puxigadjurdja
    1.5k

    i gramatičkim greškama, izostancima pojedinih te viškom drugih slova.

    Mene samo zanima kako bi slična ekipica reagirala da je Sotiček Japanac ili neka druga egzotika.
    i ja ga osobno ne vidim u Dinamu i ne za te novce (ali ja ne raspolažem budžetom i ne vodim sportsku politiku) ali 30 puta ponoviti isto je fakat fakat previše. I to na prvi dan prijelaznog roka.
  • Crusades1986
    10.3k
    Uopće me ne iznenađuje tvoj stav oko ovoga. Skroz očekivano prema ranije viđenom.
  • Captain America
    15.2k
    sad krece napad..Olmic

    Željno iščekujem pravednike veće od pape.
  • Facke
    2.7k
    Ha mozda su i Lovrenu zaptra vrata kluba zbog povijesti s Mamicen?! :lol:
  • deda
    29.5k
    Gospodo neki od vas su pomiješali ovdje ponovo različite stvari. Nama starijima smetaju navijači Zvezde i Partizana. I kao takvi nam smetaju i kao igrači Dinama. Ovdje čak i nije tema Srbin, Hrvat i ne znam što. A nije ni isto jesi li "navijač" ili navijač, čak i to nije isto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions