• Mali Zeus
    10.5k
    A za Vidovića nećemo da damo, i za Čerina se grebemo isto da pričamo o kili paradajza...Ivan0302

    Kaže se nećemo dati.
  • Kaktus Car
    404


    Koja je to računica?

    Bolje onda za klub da uzme 750 tisuća od transfera i 500-600 tisuća godišnje, nego 0 od transfera i milijun godišnje. Već u dvije godine bi se klubu više isplatilo...
  • Peškaman
    3k
    Stvarno se nadam da je vijest o Šotičeku i 3mil E laž.
    Plus,ako je planirano 2 krila dovesti a to su prema svemu Pjaca i Šotiček,mi napadamo LP-a s Pjacom/Hoxhom i Špikićem/Šotičekom...
  • Orc123
    6k
    frende sam ti mene sprdavaj....sprdavali su me i proslo ljeto mnogi pa je na kraju doslo na moje, bas kao i godinu prije za Sutala. Da imam vremena sad bi ti izvukao komentare. To je zadnje sto cu rec na racun transfera Soticeka....nadam se da je sve jedna velika laz i izmisljotina.
  • Daliban
    290
    jbt za Gnezdu Cerina smo ponudili 2milje eura prvo, a gotov igrac....strasno!Orc123

    Tog Gnezdu ako dovedemo za dodatnih 3,5 milijuna to će tek biti debakl. Ako želimo pričati o novom Bulatu ili Ljubičiću, to je Gnezda Čerin 1/1. Tada smo preko pola budžeta spiskali na rotacijske igrače.

    Veseli me jedino što se na nekoliko mjesta piše da želimo Pongračića. Ne znam ima li u tome istine, ali to je neupitno igrač Dinamove kvalitete.
  • Jurki
    9.7k
    Dati 3 milje za klinca koji nemre probiti obranu Istre i Rudesa.. i koji ima 0 asista je ludost veca od kupnje Bockaja i Atiemwena skupa.
    Nadam se da stvarno to nije istina.
  • Miro Vugrinec
    2.3k
    Pa onda se u suštini nije odrekao svojih 50%.Daliban

    Da, nije se ništa odrekao jer je ponuda 750, da je Dinamo ponudio milijun i pol eura, a pjaci ide 750 pa je Pjaca rekao ne treba mi tih 750, onda bi bila stvar odricanja. A ako je Dinamova ponuda 750 on se odrekao 375. Na 2 godune ugovora to je 185 godišnje. Tako da eto i da je uzeo 375 tih, plaća od 820 tisuća eura na dvije godine bi bila jednaka ovoj plaći od milijun eura. Za mene je i 820 puno za igrača koji je imao 240 zadnji ugovor
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Mali Zeus frende sam ti mene sprdavaj....sprdavali su me i proslo ljeto mnogi pa je na kraju doslo na moje, bas kao i godinu prije za Sutala. Da imam vremena sad bi ti izvukao komentare. To je zadnje sto cu rec na racun transfera Soticeka....nadam se da je sve jedna velika laz i izmisljotina.Orc123

    Nije da te sprdam, samo mi je fascinantno kako svaki put uspiješ napisati 4, 5 pasusa teksta s uskličnicima i upitnicima.
  • Laugreano
    1.7k
    Također i Milanovic pred potpisom. 2.5m+ 450k placa



    Daj se prestanite hvatat i panicarit za sve sto netko napise.
  • Nogo
    1.8k
    Dečki, ima li netko nekakav info o Čavlini. Neke informacije govore o našoj posudbi njima ali da imaju pravo otkupa na kraju?!

    S druge strane Miereza nema na treninzima jer da se predomišlja. Možda neki deal?
    Ima li istine u ovome ili su samo nagađanja???
  • duksy
    115
    dnovinari stave vijest da popune kvotu i onda se ekipa zakači za to ko da je 10 zapovijedi
    Jebote, internet je zlo.
  • emilperska
    4.4k

    Nadam se neće biti novi Drmić..

    Sretno nama i njemu..
  • Miro Vugrinec
    2.3k
    Daj se prestanite hvatat i panicarit za sve sto netko napise.Laugreano

    Laugreano nadam se da će fina objavit podatke za godinu dana pa ćeš vidjet jel točna info ili nije. Bar mislim da sam dostigao renome relevantnog zonasa koji je dao vise od 90 posto točnih info
  • rioda
    3.5k
    Ja bih rekao da je Pjaca imao 240k u Rijeci baš zbog te polovice transfera koja mu pripada. Ne znam detalje, ali jedno logično objašnjenje njegovog odricanja svog dijela i kompenzacija višom plaćom je i to što ćemo plaću razlomiti na godinu dana, a transfer bismo morali platiti odjednom.

    Mislim i da nije realno da Pjaca s obzirom na renome i status reprezentativca ima manje od 800k kod nas
  • Mr Anderson
    6k
    Soticek blizu potpisa. 3 mil. € plus bonusi.Facke

    To je skoro pa badava.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions