• cibona
    1.8k
    Sve preko 2 mil. eura za Šotičeka je ništa drugo negoli ponovno podilaženje Šikiću, a više puta je iznešeno u javnosti od strane uprave da se takvo što neće (opet) događati.
  • Crusades1986
    10.3k
    To znači da mora i drugi pa onda i treći? I taj je bio doveden kad je znamo tko vedrio i oblačio po Dinamu.

    I nije bilo bez problema.
  • Mihaljević
    8.7k
    Da li je Soticek bolji od Spikicaemilperska

    Ne znam, ali ima dobar potencijal, mislim da je sad Šot bolji igrač nego što je Špikić bio u Gorici kad je dolazio. Mislim da se dosta razlikuje od igrača koje smo inače dovodili iz Lokse po igri.

    čovjek ujutro ti napiše da je ovaj drkač navijač Zvezde i ti ga i dalje stavljaš u neku potencijalnu ekipu Dinama?Crusades1986

    Ma da ne treba dovest stoperčinu za male novce jer je Zvezdaš, sva sreća da su Baturina, Petko, Rile i kompanija prije dolaska u Dinamo bili istinski i veliki Dinamovci. Prezirem i mrzim Zvedzu istinski, ali nije taj Drkusic neki veliki cigan, ako želi doći u Dinamo.
    hqdefault.jpg
  • BBB Mataa998
    1.4k
    Ovo za Soticeka ako je 3M onda je vjerojatno u mnogo rata i kroz 3-4 sezone sto nije tako strasno.
  • Crusades1986
    10.3k
    Gdje sam ja to napisao da se moraju isključivo dovodit igrači koji navijaju za Dinamo legendo?

    Daj makni taj grb s profilne ako bi stoperčinu za male novce, nema veze kaj navija za četnike.
  • Olmic
    3.1k
    I komnen Andric je odmalena veliki navijac Dinama

    Komnen je jedan od najbolji osoba kaj je igrao u Dinamu
  • nemapredaje
    2.3k


    Misliš na vraćanje dresa na poljudu?
    To je bila odluka pojedinca, ne grupe
  • Crusades1986
    10.3k
    Ja kažem da nije bilo bez problema.
  • Papastrumf
    10.7k
    Ma da ne treba dovest stoperčinu za male novce jer je Zvezdaš, sva sreća da su Baturina, Petko, Rile i kompanija prije dolaska u Dinamo bili istinski i veliki Dinamovci.Mihaljević

    Jer Petko, Rile i Baturina su usporedivi sa zvezdašem?

    Budi siguran da zvezdini navijači neće igrati u dinamu barem dok ga vode ljudi izabrani od strane većine članova kluba.
  • Crusades1986
    10.3k
    I komnen Andric je odmalena veliki navijac DinamaOlmic

    Komnen se deklarirao kao zvezdaš prije dolaska u Dinamo?
  • Olmic
    3.1k
    tebi smetaju generalno srbi ili ako kazu da navijaju za zvezdu/partizan ?
  • marcio amoroso
    34k

    Meni prvom smetaju deklarirani navijači Zvezde i Partizana.
  • Crusades1986
    10.3k
    Pa pokušaj procesuirat i shvatit na temelju nekoliko mojih odgovora na ovoj temi. Ne bi trebalo bit preteško.

    Ako sam "stao u obranu" Komnena koji je Srbin, ali nije javno izjavio da navija za nekog od ovih dvoje, a zamjerio dovođenje Stojanovića koji je na papiru Slovenac i javno deklarirani Zvezdaš ne bi trebalo bit preteško shvatit rezon.
  • Praskaton
    2k
    Nevjerovatno mi je da netko uopce spominje likove koji navijaju za zvezdu i partizan..

    Tko se vi gdje zivite poznajte li vrijednosti koje Dinamo predstavlja,znate li povijest kluba...Nepojmljivo
  • Crusades1986
    10.3k
    Samo si mi ti falio.

    Dajte malo mentalne higijene.

    Tu sam s većinom ovdje kolko vidim.Majki2111

    Ja ju ne vidim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions