• nemapredaje
    2.2k


    Počeo si danas kao “insajder” uz napomene “nemam ništa protiv nikoga”, a sada već treći post pišeš o poklanjanju igrača prijatelju.

    Dajte malo smanjite negativu, dok ništa ne bude službeno.
  • mlinchica
    1.3k
    Kaj sad, jel ga posudio, prodao ili poklonio? Kaj vele ovi tvoji?
  • Mentalni Gimnastičar
    746
    Ako je posudba s neobaveznom opcijom otkupa onda je to poklon i katastrofalan posao.
  • Jaki991
    9
    Pozdrav. Ne vjerujem u ovu pricu sa Bulatom iskreno, decko je za rotaciju sasvim solidan igrac, prekide izvodi na svjetskoj razini, cisto sumnjam da bi si Maric tako pucao u nogu, pogotovo na pocetku prijelaznog roka… ajmo se prvo rijesiti moharamija, emrelija i ostalih igracina pa onda mozemo pricati o Bulatu. Nebi rekao da ima placu koja previse opterecuje budzet
  • Haza
    1.1k
    Kad pišem, vrlo je jasno kad iznosim mišljenje, a kad informacije.
    Ako smo mi Takura Kaneka platili posudbu 400 tis eura, lika koji ne zna engleski, koji je do 27 godine igrao u Japanu, mene zanima šta bi trebali mi obični navijači misliti o transferu/posudbi Bulata.
    Sorry ako po nekom širim negativu, ako treba, ja ću samo dijeliti informacije koje imam.
    Zadnje što želim je biti problem. Svaki put do sad kad bi nešto napisao bilo bi po meni drvlje i kamenje, kad sam napisao postavu protiv Betisa, shvatio sam da je bolje otići na odmor s foruma, mogu i opet ako će se to odraziti pozitivno na bilo foruma.
    Ako i jesam negativan, jedini cilj je da Dinamo bude bolji...
  • Droljo
    6.4k
    Očekivao sam nervozu ali tamo kasnije. Sredinom srpnja. A mi krenuli sa 120% od prvog dana! Deremo muški i svakom od nas 5 iz zalaganja jer se vidi trud i volja unešena u sve ovo oko transfera. Rokamo brutal.
  • DiddyGuela
    1.3k


    Fobije proslogodisnjeg ljeta. Nista osobno.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    nisam pratio ovu temu ali zbog tebe redovno naletim. Samo deri pajdo
  • Plava stijena
    80
    Dragi Haza jedan tvoj post vrijedi više nego 99% piskaranja od razno raznih šalabajzera ovdje. Jedan si od par sa ovog foruma sa uvidom iznutra, bila bi šteta da ne dijeliš vijesti i mišljenja.
  • Captain America
    15.2k
    Haza bi trebao pisati u topicu s vijestima da se ne izgubi u topicu rasprava.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Jedva čekam ljeto da masakriramo ovu temu

    Kad krenemo gorit će nebo i zemlja
    Mlađi referent

    Na ovoj temi tenzije su veće nego u pojasu Gaze, a još se ovi s debljim živcima nisu uključili
  • Droljo
    6.4k

    Očekuje se uključenje svakog trena. Ko čačić kad u 80oj uvede nekoga u igru.
  • nemapredaje
    2.2k


    S ovim Betisom si potvrdio moju tezu. Dakle tada je bilo drvlje i kamenje, a na kraju je ispalo da je postava bila pun pogodak. Dakle ljudi smirite se.

    Što se tiče foruma, ne daj Bože. Dapače, svatko ima pravo na svoje mišljenje.
  • Mlađi referent
    11.4k


    Oni će bit kao Papadopoulos i Badelj protiv Pomorca Kostrene, ulaze u 20 minuta do kraja i trpaju dvije gajbe pred kraj… super-subs!
  • Noel
    4.3k

    Zakaj ne bi smio pisat svoje mišljenje i informacije koje imaš još ako su zaista iz dobre namjere i ako pišeš točno kako je.. mislim da smo na proljeće zauvijek zatvorili vrata jednoumlju i zabranama u i oko Dinama. Drugi par rukava je ako nešto radiš iz nekog interesa i sa skrivenim namjerama bez iznošenja potpune istine. Nadam se da nisi taj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions