• mlinchica
    1.3k
    Imaš ti kakvu pozitivnu insajdersku ili ti samo javljaju ove “loše”?
  • Jurki
    9.6k
    Belgijanci su objavili da ide sutra na lijecnicki i da je posudba + opcija kupnje.
  • emilperska
    4.4k
    Ne znam jeste nerealni vi koji mislite da će jedan mladi igrač (istina talent) s nepunih 21 godinu nakon puknuća križnih biti ključan igrač Dinama u LP ili ja koji mislim da tog istina (top) talenta treba postepeno uvodit i omogućit mu vraćanje karijere u neki ritam s 21 godinom tek..

    Ako ćemo ganjati ozbiljan europski rezultat, njemu će biti jako teško do minutaže u prvih 6 mj.

    Nadajmo se najboljem..
  • Omake
    80
    Mundo Deportivo piše da je Man City agresivan po pitanju Olma i da ga pokušava potpisati do kraja tjedna.
    Da je barem ovaj put istina.
  • cibona
    1.8k
    Onda je to veliki propust koji ide na dušu cijele uprave. Kakvi su ovo kumovski i bratski poslovi? Dinamo je iznad toga!

    Bulata se uvaliti nekome za 2 mil. minimalno, ali umjesto toga mi ga idemo posuditi marićevom frendu?? Ispravite me ako sam krivo shvatio...
  • Olmic
    3.1k
    slijedece cemo poklonit igraca gorici jer je od Jakira kum. Ups to vec radimo
  • Keyser Soze
    8.6k
    Čekaj, neki stvarno očekuju da nam igrač od 21 godine koji se vraća nakon najgore ozljede u nogometu bude jedan od glavnih igrača u sezoni gdje lovimo grupnu fazu Lige prvaka. Kačavenda nakon te ozljede nije ni pola igrača kakav je bio, Pjaca je izgubio na eksplozivnosti, životinja Perišić je užasno pao, a mi očekujemo da nam igrač s istom ozljedom bude nositelj ekipe, užas.
  • emilperska
    4.4k
    Ja se nadam da taj posao s Bulatom mora odobrit IO i da neće dopustiti da ugovoramo taj po nas štetan posao gdje igrača od 22-23 godina koji po TMu vrijedi 3,5 i za kojeg smo odbijali ponude od 5 nedavno, dajemo u bescijenje bivšem treneru jogurta koji je davao odvratne izjave o nama u izjavama poslije i za vrijeme utakmice.

    Ali na stranu jazavac Leko, to je štetan posao ako je istina sve. Pričekajmo službeno, ali ne sluti na dobro..
  • Zagi
    5.8k
    Dobro jedan forumaš napiše optimističnu prognozu za Stojkovića i skoči pol foruma.
  • Papastrumf
    10.7k
    Nije to optimisticna prognoza nego fakt. Vidjet cete vec na pripremama koliko ce fizicki odskakati.
  • Blaz
    363
    znaci imat ces do pocetka 2 . mjeseca svako 3-4 dana utakmicu i mislis da se nece nac dovoljno minuta za stojkovica?
  • rioda
    3.5k
    To oko Bulata na prvu ne zvuči kao pametan potez, no možda je to dio većeg posla? Možda netko iz Standarda dođe i u Dinamo...
  • GOAT
    152
    Jel ima ikakva dobra insajderska informacija ili pikiramo samo loše? Ovo vec lici kao da vam se netko iz uprave zamjerio ili vam ne paše nova postava ljudi u klubu pa se gleda samo kako da ih se ocrni.
  • deda
    29.5k
    Mrzim transferni rok tj. jedva čekam pripreme i utakmice.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Dugo je trebalo da se krene srat po Maricu, kako radi stetne transfere, pogoduje prijatelju i ostalo.

    Vi koji pisete da se Bulata moze prodati za 2 milijuna minimum, javite se bilo kojem klubu koji se hoce rijesiti igraca za mjesto sd-a jer ocito znate kako natjerati neki klub da ponudi koliko vama odgovara.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions