• DiddyGuela
    1.3k


    Sta bi trebali cestitat sto poklanja igrace po Europi?
  • Haza
    1.1k
    Ok, evo mi smo platili Bulata 2.5 milja eura, ove sezone je dao par eurogolova, igrao solidno, mlad je, vrijedi 3.5 prema TM, igra u Dinamu, koji je prodao Bartola Franjića za 7.5 mil eura, i sad eto odjednom smo se toliko srozali, da moramo biti veseli da nekom posudimo igrača kojeg smo platili 2.5 milje, i koji definitivno nije šrot. Bitno za naglasiti, prodaješ ga u lipnju, ne kolovozu...i bitno za naglasiti prodaješ ga liku kojem si bio pomoćni trener. Hm, ok, evo isprike, super transfer.
  • Droljo
    6.2k
    Sta bi trebali cestitat sto poklanja igrace po Europi?DiddyGuela

    Pa koga je poklonio!?
  • Orc123
    5.9k
    Definitivno je ovo s Bulatom bezveze. Nije da ga se moramo pod mus rijesiti. Vjerujem da valjda iza svega ipak stoji nesto sto je nama promaklo ili ne znamo i od cega ce Dinamo imat koristi....u istom kodu je Gnezda Cerin koji forsira transfer u Dinamo, ovi mu nisu podebljali ugovor pa ga se ne zele rijesiti za 2,5mil eura. Treba vidjeti na kraju koji su parametri posla. Ako odlazi i Sutalo u paketu u trajnom transferu onda jos nekako, samo da ga se rijesimo s grbace!
  • Peškaman
    2.9k
    22-godišnjak, prema TM-u vrijedan 3,5mil E,ugovorom vezan s tobom do 2028. godine,daješ bez ikakve naknade na posudbu bez stavke obaveznog otkupa,pritom,ukoliko 'zadovolji' mogu ga uzeti za 3mil E.
  • badjibadara
    1.9k
    Ako se Rog i Stojkovic vrate u puni pogon, u sredini smo odlicno pokriveni. Krila, stoper, lijevi bek... to su problematicne pozicije na kojima sutra trebamo zviri.
  • sebenico
    34
    Čitam ovaj podforum danas i neke stvari su me stvarno zatekle. Počinjem ozbiljno sumnjati u Marića i ekipu oko njega. Ako je ovo istina, od svih ovih poteza doslovno mi se nijedan ne sviđa. Ajde još ako nisi dogovorio još nijedno pojačanje, ali Bulat u mrtvi Standard prijatelju tovaru Leki na poklon. Sramotno, ako se realizira. Sportski direktor koji ne može prodati igrača od 22 godine koji je prošle sezone participirao u 37 utakmica za Dinamo, 7G + 4A, do sada 100 utakmica Hnl-a, reprezentativac u svim mlađim uzrastima, može odmah napustiti tu funkciju.
  • DiddyGuela
    1.3k


    Taj dvojac zajedno ima jedno zdravo koljeno - doslovno! Ajmo se prestat zajebavat, prijelazni rok je poceo.
  • Orc123
    5.9k
    Rog vise nikad nece biti onaj stari to je svima jasno. Dobro ako ce moci izdrzati tempo 1 tekmu po tjednu a kamoli 2....Stojkovica se mora polako vracati a ne potrositi ko Sutala. Ukoliko ce se ocekivati cuda od njega izgorjet ce, garantiram. On nit jos nije pokazao da moze igrati u Dinamu jer se ozlijedio a kamoli sad nakon ozljede kriznih. Vidite li na sta Perisic lici. Treba Stojka polako vracati i on ce u punom sjaju biti ili na zimu ili tek sljedece ljeto....
  • SAS1987
    14k
    Ak Bulata nitko ne želi platiti 2 - 3 milje, nebi bilo bolje da ga zadržimo za rotaciju?
  • Zagi
    5.8k
    Polako smo vraćali Stojkovića protekle sezone. Doslovno cijele.
    Da nije potpuno zdrav, nebi niti onih 20ak minuta protiv Rudeša odigrao.

    Iduće sezone treba igrati. Kod nas.

    Ja ga vidim kao prvu zamjenu Baturini i kao takav imati će gro minuta i neće ga se potrošiti.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    teško, najbolji igrači koje imaju su im na posudbi, u ozbiljnim su financijskim problemima. Doduše, ima jedan zanimljiv igrač, japanski veznjak Kawabe koji ima 28 godina. Ostali bolji igrači su kod njih na posudbi, a Laifisa ne računam jer mu ionako istječe ugovor pa zašto bi radili neke dogovore s njima oko igrača koji za par dana više nema veze s njima. Čak mi je Laifis bio ok prijelazno rješenje na zimu kada sam mislio da su svi osim KTC-a tarabe, ali se ipak ispostavilo da Max i nije tako loš pa u ovome trenutku taj Laifis nije bolji od Maxa tako da nema potrebe za nakrcavanjem kadra.
  • Nolifer
    7k
    Nadam se da će Stojković biti dio novog Dinamovog DNA i da će činiti ključan kostur u narednom periodu koji dolazi...
  • miro
    3.5k
    DNK bi bio bolji izbor u ovom kontekstu :lol:
  • ZgDLions
    20
    Danas povreda križnih nije ko prije daset godina, u NFL-u se manje više normalno igrači vraćaju na teren za godinu i prije.
    Perišić nije ista godina proizvodnje ko Stojković, pa samim time i nisu baš u istoj situaciji.
    Osim toga mislim da je Perišić i bez ozljede u slobodnom padu, on je svoj pik proživio.
    Možda još bude ponešto izvedbi na razini, ali u kontinuitetu teško.
    Stojković bi ove godine mogao napraviti tri koraka unaprijed, ima dosta tekmi, bit će prostora za njega, a i Bulata ne bi poklanjao, ako nema konkretne paprike za njega neka ga u rotaciji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions