• scooniepenn
    2.2k
    Gdje je panika da mora otici 26.6. odnosno vise od 2 mjeseca prije kraja prijelaznog roka. Ovakav aranzman gdje Dinamo ne dobiva nikakvu odstetu ne mislim da je iznimno umijece dogovoriti i 1.8. ako se u medjuvremenu ne dobije lukrativnija ponuda.
  • rioda
    3.4k
    ako ti s direktnim plasmanom u play off LP kao kapitalca uspiješ dofurat jedino Marka Pjacu (s kojim ne znaš na čemu si), a ostatak bude ovo kaj se spominje (Šotiček, Milanović, Torrente) onda će te ljudi s razlogom popljuvat.Keyser Soze

    S tim da svi očekuju najavljenih 5-6 igrača, a zasad se "u eteru" već dvojica-trojica spominju kao kupovine koje ćemo posuditi (Čavlina, Milanović, možda i Šotiček). Nadam se da se u tišini radi na nekim jačim imenima
  • Orc123
    5.9k
    frende, ako je istina jos sto sam sve nacuo i koja imena onda ce ti cak i ovi spominjani zvucat ko premija....molim se dragom Isusu Bogu da sam cuo gluposti i naklapanja.
  • Crni86
    1.4k
    tko ti garantira da ce neko doc 1.8. s nekom ponudom? Lako je pricat sa strane i rec pa doc ce neko sa visom ponudom boze moj. A onda da ne dode bi bilo Maricu jazavcu imali smo ponudu standarda na stolu u lipnju. Onda bi se javio standardu 1.8. i oni bi rekli moze duplo manja cijena hvala i denja. Nije ovo manager.
  • emilperska
    4.3k
    Jedno nepopularno:

    Ako ostane Baturina, a dođe Pjaca i još jedno desno krilo (Šotiček očito ili netko treći), ja bi Stojkovića polusezonu stavio na posudbu.. Zvuči nepopularno, ali dečko se prvih 6 mj neće naigrat, a posudba gdje bi dobio nekih 15-20 nastupa do Božića bez presinga bi mu mogla do kraja revitalizirati karijeru.
    Lijeva krila: Pjaca, Hoxha, AMC: Baturina, Bulat(?), Ademi + više njih to pokriva, Desna krila: Šotiček, Špikić
  • Keyser Soze
    8.6k
    Zato se nadam da Milanović, Čavlina i Filipović uopće ne ulaze u kvotu tih 6 igrača.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Pitao sam Hodobu za Torrentea

    Nije dobra stvar kad ga on nije baš zapazio :lol:, ali dodao je da od Španjolca iz LaLige svakako očekuje da za Dinamo bude koristan, stoper ljevak koji se osjeća dobro s loptom u nogama.
  • Papastrumf
    10.6k

    Stojkovic ce biti jedan od najvaznijih igraca ove sezone, kakva te posudba spopala!?
  • Noel
    4.3k
    Blago nama ak se struka uzda da će nam igrač koji mjesecima nije igrao i oporavljao se od teške ozljede bit jedan od najvažnijih igrača ove sezone.. Za njega je pitanje jel uopće spreman igrat ozbiljan nogomet nakon takve ozljede a on bi trebao bit jedna od važnijih uzdanica za napad na Ligu Prvaka..
  • Olmic
    3k
    ademi mora bit zadnja opcija u vezi. Gotov je on s nogometom
  • emilperska
    4.3k


    1. Osjetim neku ljutnju
    2. Nadam se da si u pravu
    3. Rekao sam nepopularno mišljenje..
    4. On je još uvijek "dijete" koje je pretrpilo najveću ozljedu u nogometu i kojem trebaju lakše minute od onih u Dinamu..

    Ako dođe Pjaca koji će minute dijelit s Hoxhom, a ostane Baturina što svi želimo. Stojkoviću je sužen prostor poprilično, osim ako neće odjednom postati desno krilo nakon ozljede
  • Haza
    1.1k
    Posuditi Bulata prvi dan prijelaznog roka džabe prijatelju Leki, kojem si bio pomoćni trener u Kini, je nešto za što se koriste grube riječi. Rađe bi za mjesec dana prodao Bulata za 2 milje eura, nego ga išao posuditi klubu koji je prije tjedan dana od Fife tek dobio dozvolu za transfere jer je u brutalnim gubicima.
    Mariću, ovo je sramotan transfer. Nakon posudbe nam se vraća Bulat u tko zna kojem stanju, i lako moguće bez ikakve vrijednosti. Mogu prožvakati da damo džabe Šutala, ali ovo ne.
    Koliko znam Šutalo ima progresivan ugovor, svake godine mu raste plaća za 100 tis eura. Ove sezone bi imao nešto manje od 800 tis eura neto.
  • Captain America
    15.1k
    postati desno krilo nakon ozljedeemilperska

    Igro je to nekoliko puta u Loxi.
  • Olmic
    3k
    slazem se prvi ogroman minus..
  • cibona
    1.8k
    Je li ovo sigurno istina? Ako je, onda je ovo velika sramota i treba reagirati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions