• dumitrumitu
    908
    Šutalo je do ozljede izgledao dobro, ne razumijem poklanjanje igrača plaćenog 4mil kakva god mu je plaća.
  • Nogo
    1.7k

    Da da Gojak, krivo sam napisao. Stojke je bio neki iznos + opcija otkupa za kikiriki tada.
  • Orc123
    6k
    ja razumijem, da cujes kakvu placu ima i ti bi razumio, a da ponovno treba proci lijecnicki kod nas ne bi ga prosao ni sa kovertom! Daj Boze da ga netko uzme barem da ga se makne s place, odmah izmolim Oce Nas u to ime! Prodajes igraca kvalitetom od sad a ne od prije 2 godine ali i to je bilo na uzorku od 7-8 utakmica ....
  • Jurki
    9.6k
    Bosko je stoper koji je valjda iza Perica.
    Bolje da igra pa mozda bar dio odstete vratimo.
    Ovak ak bu sedel na klupi.. kurcina i za Dinamo i za njega ko igraca. A placu mu moras isplatiti.
  • Nogo
    1.7k
    Ako ništa mi je drago da posuđujemo igrače van hnl-a, Slovenije i fck Italije.
    U Belgiji se bar mogu iskazati i možda kasnije otići za neke novce.
  • Nogo
    1.7k
    Lesi kaže da su nam novi igrači i ostali (mokri) snovi :
    Pjaca, Filipović, Milanović, Čerin, Drkušić, Šotiček, Matković, Pongračić, Torente i Oliveras.

    Neki nebulozni dealovi za Matkovića itd.
  • CastAway1986
    984
    Završiš posao , naručiš kavu i prelistaš preko 20 stranica Zone , nema ljepše...
    Što se Šotičeka tiče uz normalnu cijenu uzeo bi ga ali i ostavio još godinu dana u Loksi..Na desno krilo možeš uzeti slobodnog Takumu Asana a i Ogi nebi bio usamljen!
    Boška se riješiti, nažalost ozljede su učinile svoje a i plaća mu nije mala..Bulat me malo razočarao mislim da je igrač koji ima puno veći potencijal nego je pokazao , posudba s obaveznim otkupom bila bi idealna..
  • BBB Mataa998
    1.4k
    Prvi sam koji kritizira ljude koji vjeruju svakom tekstu napisanom oko Dinama. Tako ni sam ne zelim vjerovati u 95% napisanoga. Ali recu cu samo jedno,ako je stigla ikakva ponuda za Misica,i ako postoji bilo koja osoba koja bi to ponudu pogledala ili ne daj Boze razmislila o njoj,nek se odmah ostavi nogometa.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Pjaca, Filipović, Milanović, Čerin, Drkušić, Šotiček, Matković, Pongračić, Torente i Oliveras.Nogo

    Lesi pročitao sva imena koja @Krizy skuplja i ubacio ih u jedan članak, svaka čast
  • emilperska
    4.4k
    Postovi ovdje se mnoze rapidno. Nema me 3h, vec sam izgubljem, otvaram portale panicno. Idem na Hazin profil, gledam zadnje objave..

    Mislim fkt da ce sve bit ok.. Samo da Bruno ostane..
  • Žan
    144
    Nema panike, pali se masina. Samo d !
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Lesi kaže da su nam novi igrači i ostali (mokri) snovi :
    Pjaca, Filipović, Milanović, Čerin, Drkušić, Šotiček, Matković, Pongračić, Torente i Oliveras.
    Nogo

    Piše Tomo Ničota.

    Paok poslao ponudu za Mišića ako je vjeovati Lesiju i Grcima.Nogo

    Piše Eva Grgić.

    Lesi ne piše baš o transferima Dinama u zadnje vrijeme, a i općenito se u tekstovima maknuo od Dinama.
  • Nogo
    1.7k

    Zna se po čijoj ingerenciji pisu. Sve je to isto, rekla kazala.
  • Daliban
    222
    Sa ove liste nijedan od dobrih igrača nije realan. Šteta što Pongračića nismo uzeli one zime kada je otišao u Lecce. Nevjerojatno je koliko smo mi dobrih igrača svojevoljno propustili u zadnjih nekoliko godina da bi na kraju doveli nekakav škart.
  • Omake
    77


    Koda Pongracic nema tipa 2 mil eura u Lecceu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions