• sanjinlego
    2.4k
    Može li netko objasniti? Novi ugovor za Bulata, koji ide na posudbu uz opciju kupi ili vrati? Gratis Bole.
  • MarK
    312
    možda to i nije loš deal... Boška se def treba riješiti, Bulat ako tamo eksplodira imamo pojačanje dogodine.
  • rioda
    3.4k
    Dečko je solidan igrač i može se tamo nametnuti, a ako se nametne cijena će mu samo rasti. Još uvijek je relativno mlad.Daliban

    Istina, ali moramo biti svjesni kako klubovi gledaju na igrače na posudbi. Uvijek će prednost dobiti njihov igrač, osim ako posuđeni donosi bar klasu više
  • Nogo
    1.6k
    Da mi je netko rekao da će 1.dan transfernog roka biti ovakav, rekao bih da je lud.
    Šta je sljedeće? Kakvi će biti ostali dani...
  • Juznjak
    3.3k

    Što se tiče Bulata najveće pojačanje bi nam bilo da smo prihvatili onu ponudu na zimu. Ne mogu vjerovat da nam je netko nudio 5 milijuna za njega prije par mjeseci, a sad ga šaljemo na neku skoro pa smiješnu posudbu tijekom koje bi mogao vrlo lako grijat klupu.
  • Nemrem99
    20


    Uzmite ovo s puno rezerve i ne vjerujem ni ja osobno, ali prica se da Bulat radi problemcice u svlacionici. Kazem, ne vjerujem, mozda je jos netko nacuo nesto, ali opet s druge strane njegov odlazak nema smisla s obzirom na placeno i jer smo potencijalno tanki u vezi
  • IstokKa96
    611
    Svaki igrac ima vrijednost makar 'minimalnu' pa bili to i vjecno podcjenjivani Spikic, Sutalo, Emreli...dakle, nema mukte nikom nista i ni pod kojim uvjetima.

    Posudba - molim platite posudbu i preuzmite placu jer posudis igraca bez naknade za posudbu i bez obveze otkupa, a igrac se sje na posudbi i vrati ti se spreman za mirovinu...izgubio si sve osim kaj si ustedio recimo nekoliko mjesecnih placa.

    Transfer - moze, ako nam bas ne trebaju spomenuti igraci, onda idu ispod cijene ako nema bolje opcije, ali moramo imati ODMAH spremnu bolju zamjenu, a ne nekog 'Zvjezdana' koji ceka 31.8. i kad mu sve propadne, ajde dobar je i Dinamo.
  • Papastrumf
    10.6k
    Nitko nije nudio nikakvih 5 milja za Bulata. Ja ne mogu vjerovati da vi vjerujete svakakvoj gluposti koja se napiše.
  • Droljo
    6.2k
    Ne mogu vjerovat da nam je netko nudio 5 milijuna za njega prije par mjeseciJuznjak

    Da je bilo tako bulat bi bio u temi 'bivši igrači i treneri'
  • Juznjak
    3.3k

    Onda se može i izbrisat moj upis :up:
  • Izet Hajrović
    1.5k
    i nadam se da je obavezan otkup, a ne opcija.
  • Omake
    51
    15tak izlaznih transfera iz belgijske lige preko 10 milijuna ove sezone. Nadam se da će Boško biti jedan od njih dogodine.
    čini se da su par klubova preuzeli strani vlasnici. Klub za kojeg nikad nisam čuo dao 25 milijuna eura za igrača.
    Belgijska lige je bolji izlog.
  • Droljo
    6.2k

    Nemam nikakvih info iz kluba pa sam, zdravorazumski, u isto vrijeme kad i ti napisao isti post. :lol:
  • Nogo
    1.6k
    Jel netko zna da li smo mi imalo korist od neke posudbe do sada?

    Jedino su Tolića uzeli.
    Ovi po HNL-u 0 bodova, išao je u Italiju Stojanović pa isto ništa.
  • Droljo
    6.2k
    išao je u Italiju StojanovićNogo

    Misliš Gojak?
    Stojke je još u italiji...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions