• Daliban
    219
    Nama treba single pivot šestica. Nismo neka slučajna radna ekipa. Ni Mišić to prirodno nije, on je isto neki hibrid osmice i šestice. Zato treba afirmirati Pavića i ne smije ga se nipošto razvijati u duplom pivotu.
  • Zagi
    5.8k
    Mišić i Čerin bez ikakvih problema mogu igrati skupa, kao i Sučić i Čerin.scooniepenn

    Sve to teorija trpi ali za mene su samo Sučić i Čerin komplementarni.
  • hardek
    1.8k
    Btw. ako Bulat ide na posudbu od kojih igrača mi mislimo napuniti budžet? Svi neki naši nacrti ovdje na forumu su imali njega kao prihod od cca 5 milijuna eura. Na taj način bi sa ligom prvaka i bez prodaje Baturine mogli izgurati sezonu. Ovako stvarno ne znam kako ćemo to izvesti


    Sve u svemu do jučer sam bio optimističan, danas se baš redaju loše novosti jedna za drugom
  • Daliban
    219
    Btw. ako Bulat ide na posudbu od kojih igrača mi mislimo napuniti budžet? Svi neki naši nacrti ovdje na forumu su imali njega kao prihod od cca 5 milijuna eura. Na taj način bi sa ligom prvaka i bez prodaje Baturine mogli izgurati sezonu.hardek

    To i mene brine. Ja ne vidim kako Baturina ostaje bez da prodamo Bulata, Perkovića i Špikića, uz rješavanje škarta.
  • Laugreano
    1.7k
    Da mi je opet prozivjeti onaj osjecaj kad smo potpisali Spomenka Bosnjaka. Kakva euforija je to bila.
  • austrijanac
    2.9k
    Sad još da Haza uleti s komentarom nekim i najljepši period svakog forumaša će dosegnut vrhunac.
    Bože što volim off season.
  • Haza
    1.1k
    Zanima me šta bi ekipa pisala na forumu da se u neka prošla vremena dogodilo da SD igrače koji su plaćeni 6.5 milja eura posudi i džabe da klubu di ti je trener frend kojem si bio pomoćnik.
  • Daliban
    219
    Meni čak njihovo slanje u Belgiju ima smisla jer im cijena može samo rasti ako se nametnu, ali problem je što nama treba keš da zadržimo Baturinu i to je aktualno prioritet.
  • IstokKa96
    611
    @Laugreano nisam htio pretjerivati :lol:
    Sjecam se i desnog bocnog Antolića (mislim Ivica)...ali Spomenko je bio TOP...Enes Mešanović...da se razumijemo, decki su dali sve u skladu sa svojim znanjima i mogucnostima, ali da je ZONA onda postojala izbio bi gradjanski rat medju Dinamovcima...
  • Papastrumf
    10.6k

    Ne znam tko bi normalan platio i centa za Boška Šutala nakon prikazanog?
    Za Bulata se slažem da je ovo barem trebala biti posudba s obaveznim otkupom.
  • Nogo
    1.6k

    Naravno da je ta stavka morala biti uglavljena.
    K tome nadam se da je otkup bar 5m.
  • Facke
    2.7k


    Boska teske mores unovciti. Da se negve place resime bile bi vec dobre.
  • hardek
    1.8k
    Ja razumijem situaciju sa Boškom. Vjerovatno ima veliku plaću i ne znaš šta s njim. Pretpostavljam da ima i dugi ugovor. Okej daj ga besplatno sa ne znam 30% od budućeg transfera.

    Al teško me uvjeriti da se za Bulata nije moglo dobiti nešto. Barem povrat uloženog ako ništa. Ovako ga šalješ na posudbu u klub koji ako se ne varam već ima financijske probleme pa ne znam ni da li bi ga otkupili čak i da zadovolji.

    Edit: imam filing da je to bilo ono, ako mi daš Bulata na posudbu uzet ću ti Boška u paketu...
  • Daliban
    219
    Pa Bulata ni ne treba slati sa opcijom otkupa. Dečko je solidan igrač i može se tamo nametnuti, a ako se nametne cijena će mu samo rasti. Još uvijek je relativno mlad.
  • scooniepenn
    2.2k

    Jedino obavezni otkup za nekih 4 milje plus bonusi bi i imao smisla. Ovo mi djeluje kao da se netko zeza s našim interesima. Kakav je ovo transfer majke ti mile i od čega mi mislimo nešto uprihoditi u ovom prijelaznom roku? Soldo koji nije bio ni rubni prvotimac je prodan za 400.000 Eura, a ozbiljnog prvotimca šalješ za dž u klub koji ne plaća igrače. Da ne znam koji je datum mislio bi da je prvotravanjska šala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions