• scooniepenn
    2.2k

    Osobno ga nikad ne bih prodao za taj novac, a ove sezone niti za dosta veći. Neka slobodno nađu za ispod 20 milja takvu već sada vrhunsku 10-ku. U onoj smiješnoj minutaži koju mu je Dalić dao narugao se Albancima i pokazao što ima u sebi. On i Luka Sučić su budućnost naše reprezentativne veze. Osim toga, ove smo sezone moja ekipa i ja bili odmah iznad njegove mame i tate (legendarni Mate) na zapadnoj tribini pa smo se s njima skompali, super normalni ljudi. Ono što sa sigurnošću mogu reći je da se njima nigdje ne žuri i potpuno su zadovoljni s njegovim razvojem, tako da "moment Ivanušec" sigurno nećemo gledati.
  • Captain America
    15.1k
    Zadnjih dana se piše kako će Stojković koji se tek vraća nakon rupture ACL biti ogromno pojačanje.

    Kuka se jer dolazi igrač godinu dana nakon iste ozljede za male novce.

    Da je ne znam kakav, nakon horora ove sezone gdje smo bez Thea bili obezglavljeni neovisno o kojem stoperu se radilo, bit će okej.
  • Droljo
    6.4k
    Nek RB stavi umjesto 1 broj 2 i daju 29 mil plus ti svi bonusi pa može. Tako se treba postaviti. Jbte svi traže duplo veće novce za igrača nego što je bilo prije par godina a mi bi trebali naj veće zvijezde prodavati za tih dvadesetak mil kao i prije desetak godina.... Ne!
  • nemapredaje
    2.2k


    Tako je, Baturina može ići samo za rekordni transfer. I to rekordni iznos odmah, pa onda dodatni bonusi.
  • Teofil Kateran
    1k
    Torrentea bi bilo odlično dovesti jer stvarno trošak njegovog dovođenja je minimalan. Šotiček mi ne ulijeva preveliko povjerenje, ali ako je istina da cijena neće biti 3 milijuna nego će se s posudbama iskombinirat manja cijena to mi je ok. Ali i dalje sam mišljenja da nam dvojac Šotiček - Špikić nije dovoljan za Europu. Mislim da se za Čerina isplate dati oni novci koje Pao traži jer realno je igračina, a Mišić koliko god je ključni igrač treba ga rasteretit jer se vidi da je prošao svoj peak i da njegove igre ipak idu silaznom putanjom. Treba razmišljat o njegovoj dugoročnoj zamjeni, a tu je Čerin pun pogodak! I ne razumijem pljuvačinu po Milanoviću, ako se procijenilo da bi mogao biti top pojačanje nakon godine dana u Loksi i ako ga se dovodi za (u današnje vrijeme) siću ja sam apsolutno za! Na lijevom krilu ćemo bit odlično pokriveni ako Pjaca dođe i tu će Jakir imat slatke brige. Također, drago mi je ako Gurlica završi u Gorici jer od njega isto imam nemala očekivanja, a sada ćemo ga puno lakše i češće gledati.

    U svakom slučaju, jedino me brine da ako dođe Šotiček neće doći bolje desno krilo, ali mediji recikliraju dosta info i vjerujem da ima još puno imena koja nisu izašla u javnost i zato se iskreno uopće ne brinem jer je zasad sve ovo što se pročulo dosta smisleno, bilo nešto od toga ili ne.
  • Haza
    1.1k
    Leipzig do 20 milja eura odluke donosi SD, iznad toga Upravni odbor Red bulla, u pravilu takva pojačanja su rijetka, osim ako to nije prebacivanje iz Salzburga. Dakle Leipzig može ponuditi 19 plus bonuse i postotak što može doći do 35 milja, a igraču nudi razvoj.
    Sad kad podvučeš crtu, u Italiji možda 3 kluba mogu platiti više, u Njemačkoj isto tri kluba, u Španjolskoj osim Reala i Atletika nitko, i imaš jaku englesku ligu.
    Većina igrača forsira Leipzig jer razvija klince, manji je pritisak, tako da neće Dinamo i igrač dobiti puno bolju ponudu...
  • ivosivo
    179
    ↪Mr Anderson konačno jedan pozitivan post za Šotičeka. Nije realna cijena od 3 milijuna, ali se svakako može na x načina spustiti cijena (budući postotak od transfera, broj golova, asistencija, nastupa i sl.), pa ako ti bude ispunjavao sve uvjete onda ga treba i platiti i kraj.

    Apsolutno je brz igrač, odličan dribler, mlad, dosta toga je zabio jer si je sam i stvorio šansu i sl.

    Po meni je Šotiček dobar izbor (ponavljam, ne treba ga preplatiti ali opet treba gledati potencijal).

    I da, nije imao težih ozljeda...
    IvanS



    Pričao sam sa jednim čovjekom iz reprezentacije.

    Kaže da je uz Zvonareka, Šotiček bio najbolji igrač na zadnjem okupljanju U21, da je odličan, ima muda, brz, fin dodir, igra u oba smjera, jako veliki potencijal…
  • Daliban
    216
    Nek RB stavi umjesto 1 broj 2 i daju 29 mil plus ti svi bonusi pa može. Tako se treba postaviti. Jbte svi traže duplo veće novce za igrača nego što je bilo prije par godina a mi bi trebali naj veće zvijezde prodavati za tih dvadesetak mil kao i prije desetak godina.... Ne!Droljo

    Naši europski konkurenti prodaju najbolje eksponate za 2-3x TM cijenu, a nama svi uvijek daju kikiriki i jedva da matchaju tu nominalnu vrijednost.
  • Olmic
    3.1k
    ŠpikićTeofil Kateran

    Navodno ide
  • Daliban
    216
    Većina igrača forsira Leipzig jer razvija klince, manji je pritisak, tako da neće Dinamo i igrač dobiti puno bolju ponudu...Haza

    Onda ga ne treba ni prodavati pa nek kupe Pukštasa. Mi sa 20m ne možemo ni sanjati da ćemo nadomjestiti Baturinu, a Leipzig bi ga nakon godinu dana prodao za 60m.
  • Teofil Kateran
    1k
    Nisam upratio, dočekalo me jako puno nepročitanih stranica. U tom slučaju apsolutno podržavam, ako bude ponuda za Špikića odmah ga prodat.
  • Daliban
    216
    Kaže da je uz Zvonareka, Šotiček bio najbolji igrač na zadnjem okupljanju U21, da je odličan, ima muda, brz, fin dodir, igra u oba smjera, jako veliki potencijal…ivosivo

    Uz dužno poštovanje svima, ta reprezentacija nije referenca ni za što.
  • Laugreano
    1.7k
    Da ako ima nisku vrijednost. Ako ima vrijednost preko 15m cisto sumnjam. Navedi mi neki primjer. Osim ukrajinca.
  • austrijanac
    2.9k
    Uz dužno poštovanje svima, ta reprezentacija nije referenca ni za što.Daliban

    Pogotovo s trenutnim trenerom.
    Taj cijeli stručni stožer je trebao biti bivši nakon zadnjeg okupljanja.
  • scooniepenn
    2.2k

    Ako je tako, neka slobodno nadju drugu opciju odnosno klub koji ce na ovu ponudu pristati. Mi ako zelimo krenuti podizati izlazne transfere nasih igraca jednostavno ne mozemo top klasne mlade igrace prodavati ispod ili oko cijene koju smo dobivali prije 10 i vise godina. Imas igraca koji je sretan u Dinamu, s normalnom familijom i imas sve u svojim rukama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions