• Ivdzo11
    3.3k
    Po Nicoti dolazi Ivan Filipovic kao 3 golman, Rajic i Kraklic na posudbu negdje

    Netko mu kaze kako Torrente dolazi u srijedu na liječnički, dok iz drugih izvora kako jos nije toliko blizu, ali je izgledno

    Soticek navodno ovih dana isto rijesen

    Marko Pjaca, pak, po povratku s Eura trebao bi konačno i potpisati za Dinamo, a kako doznajemo, na pripreme će s Dinamo krenuti i Lukas Kačavenda. Nova je vijest i da će talentirani stoper Jakov Gurlica na posudbu u Goricu...
  • Crni86
    1.5k
    Po Nicoti dolazi Ivan Filipovic kao 3 golmaIvdzo11

    Prije mislim da ce filipovoc biti drugi golman a zagi treci.
  • Zagi
    5.8k
    Ok zagovarao sam Zeleniku kao drugog golmana , Filipović je vjerojatno tu negdje.
    Treba nam iskusni drugi golman, a Zagi vjerojatno neće još dugo.

    Krkalić nije perspektiva ni za što , Rajić je ali treba negdje braniti. Čavlina isto tako naravno.
  • Zagi
    5.8k
    Znači Gurlica u Goricu na posudbu.deda

    Da? Aj da ga vidimo u HNLu. Imam nemala očekivanja od njega.
    Po meni bolji i od Katinića i Morena.
  • mali M
    4k
    Tako za sada izgleda i to su činjenice ako ćrmo gledsti ponašanje ljudi iz kluba glede otkupa posuđenih, gledanje mogućih novih igrača i ponuda koje dajemo.Marquis Manners

    Izgovoriš paradoks sam u sebi. "Tako za sada IZGLEDA i to su ČINJENICE ako ćemo gledati..." Znači činjenica i pretpostavka su dvije dijametralno suprotne stavke...
    Druga stvar, ti to pretpostavljaš bez da klub nije ništa izjavio, ništa finalizirao, ti samo lupaš na temelju novinskih napisa i pritom osuđuješ bez relevantnih dokaza za isto... Kakva momčina, bravo...

    edit- sad sam vidio da je protestno napisao odjavno pismo jer je razočaran u našu online zajednicu :lol:
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Pjaca je odlično pojačanje. Imati Pjacu kao startera i Hoxhu kao rezervu na lijevom krilu je odlično.

    Ovaj iz Granade je valjda bolji od Šutala i Bernauera i neka dođe ako će to biti igrač sa plaćom do 500 tisuća eura i rubni igrač prvih 11 to jest drugi/treći stoper. Međutim ako je to kapitalac onda nije dobro jer rezerva Granade ne bi trebala biti kapitalno pojačanje u obrani za ovu sezonu. Znam da će sada po tisućiti put reagirati ovi sa klasičnom rečenicom ''a gdje su igrali Petko i Oršić prije dolaska u Dinamo'' ali oni su teške iznimke i ne treba od iznimki raditi pravilo.

    Šotiček je ok igrač ali trenutno nije za Dinamo. Špikić i Lovrić su radili puno veću razliku u Gorici pa svejedno nisu kalibar za Dinamo. Sjetimo se Majera i Ivanušeca u Loksi: oni su dominirali ligom. Majer je mislim bio prvi asistent lige u Loksi. Kod Ivanušeca je i slijepac vidio da se radi o pravom igraču. Šotiček ne dominira ni blizu na toj razini. Šotiček zapravo uopće ne dominira. Samo je jedan od igrača Lokomotive i ne vidim zašto bi za njega trebalo platiti 3 milijuna.

    I da nešto ponovim: Theophile će i sljedeće sezone biti naš najbolji stoper. Iako se svima čini star njemu su tek 34 godine a za stopera je to ništa, pogotovo za takvog profesionalca koji je fizički spremniji od 80 posto ostalih igrača Dinama. Tako da kad budete slagali prvih 11 Dinama za sljedeću sezonu prvo recite ''Theophile na stoperu'' a onda nastavite dalje.
  • Peškaman
    2.9k
    Šotiček je ok igrač ali trenutno nije za Dinamo.Maksim Maksimirski

    Upravo tako.
    Nadam se samo da ne misle 'napadati' LPa sa Špikićem i Šotičekom na desnom krilu.
  • E46
    221
    Ajde neka sutra netko u ovoj temi objavi od vas "insajdera" neku eksluzivu da je mierez u klupskim prostorijama gdje ceka potpis i da je obavio ljecnicki pa da vidimo oce piskarala to objavit, posto je nevjerojatno da svaki put kad se na zoni nesto objavi instantno izađe clanak bas o tom igraču.
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Šotiček uskoro puni 20 godina a ne ističe se u HNL-u. Ako se već neće dovesti kapitalac (pravo krilo sa plaćom od otprilike milijun eura sa ozbiljnim životopisom) onda je najpametnije podebljati ponudu i otkupiti Kaneka. To je sigurno bolja i isplativija opcija od davanja 3 milijuna za Šotičeka. Svaka čast momku ali za iskrcavanje takve love momak od skoro 20 godina mora već dominirati ligom, biti u najboljih 11 prvenstva, nalaziti se među 100 najvećih talenata Europe, očekivati uskoro i poziv za A reprezentaciju. Šotiček je jedva pozvan u U-21 reprezentaciju a i tamo nije starter nego ulazi sa klupe.

    Neću ni spominjati u detalje što se sve može sa 3 milijuna eura (plus plaća Šotičeka) jer bi ljudi mislili da fantaziram. Sa tim novcima možeš dovesti nekog igrača pred istekom ugovora koji bi samo svojim imenom zatresao HNL. Mladih igrača za izlog ionako imamo dovoljno, za desno krilo nam treba ozbiljno ime a ne Šotiček.
  • CastAway1986
    984
    ma pusti ga bolje da ide sa Zone , previše je negativan..Danas viče da je odgledao sve sažetke Granade i da bi Torrente bio sigurno pojačanje za Dinamo..
    Da nogometni skauti i klubovi tako traže igrače onda bi Arber Hoxha nakon ovog Eura vrijedio bar 15M
  • CastAway1986
    984
    bolje dovesti i Frigana na posudbu nego 3M za Šotičeka
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Igrač koji se plati 3 milijuna je najveće pojačanje sezone. To je igrač kojeg bi navijači trebali dočekati na aerodromu poput zvijezde i kojemu bi mi ovdje trebali pratiti avionski let da iščekujemo kad će sletjeti na zagrebačko tlo. Šotiček to nije. Šotiček u ovom trenutku možda ne bi bio pojačanje ni za Osijek pored Bukvića ni za Rijeku pored Marca Pašalića.

    Ako stvarno netko u klubu misli da vrijedi za Šotičeka dati tolike novce onda im običan navijač može na Transfermarktu za 10 minuta naći 5 igrača od kojih će se usrati cijela lige a za koje će platiti približno isto. Moram u ovom trenutku usporediti Hajduk koji dovede Gatussa i Brekala (što god mi mislili o njima) za sitniš...tek onda možete zamisliti potencijal Dinama koji sljedeće sezone sigurno igra Europu. Takav klub poput Dinama sa 3 milijuna može dovesti jebenog Batistutu a ne Brekala i Šotičeka.

    Ja ovaj put stvarno (za razliku od prošlog prijelaznog roka) očekujem barem jedno ozbiljno ime europskog nogometa. Svaki usporediv klub dovodi reprezentativce uglednih reprezentacija. Čine to AEK, PAOK, Oly, PAO, Zvezda, Ludogorec, Brondby,Kopenhagen, Sparta, Slavia, Ferencvaros, Salzburg, Basel, Young Boys itd. Jedino Dinamo živi od HNL pojačanja i omladinske škole. I u redu je da živi od toga. Od toga i treba većinom živjeti. Međutim ako si već skupio 3 milijuna eura za pojačanje na krilu onda ne dovodiš Šotičeka koji bi i u Osijeku bio upitan za prvih 11 nego dovodiš igrača u naponu snage koji je prvotimac češke, rumunjske, slovačke ili poljske reprezentacije. Sa 3 milijuna eura gledaš EURO a ne pripreme Lokse u Turopolju.
  • plavi devet
    240
    Ja ovaj put stvarno (za razliku od prošlog prijelaznog roka) očekujem barem jedno ozbiljno ime europskog nogometa. Svaki usporediv klub dovodi reprezentativce uglednih reprezentacija. Čine to AEK, PAOK, Oly, PAO, Zvezda, Ludogorec, Brondby,Kopenhagen, Sparta, Slavia, Ferencvaros, Salzburg, Basel, Young Boys itd. Jedino Dinamo živi od HNL pojačanja i omladinske škole. I u redu je da živi od toga. Od toga i treba većinom živjeti. Međutim ako si već skupio 3 milijuna eura za pojačanje na krilu onda ne dovodiš Šotičeka koji bi i u Osijeku bio upitan za prvih 11 nego dovodiš igrača u naponu snage koji je prvotimac češke, rumunjske, slovačke ili poljske reprezentacije. Sa 3 milijuna eura gledaš EURO a ne pripreme Lokse u Turopolju.Maksim Maksimirski

    Možda će oni takav transfer napraviti u veznom redu pa će dovesti Gnezdu Cerina. Možda smatraju da je bitnije na toj poziciji dovesti top kvalitetu. Vidjet ćemo sve, ali slažem se s tobom, ja isto tako očekujem za te pare neko top ime, a ne da dovedemo Soticeka pa mi u playoffu Lige prvaka kreće Spikic jer je ovaj mlad i nije dovoljno dobar za takvu utakmicu.
  • Omake
    72
    Zna li netko išta o ovom Carrillu? Je li novi Raul Jimenez ili novi Carlos Fierro?
  • plavi devet
    240

    Evo analiza ovog Carilla što sam ga okačio u temu Transferi - vijesti. Navodno veliki Meksički talent.

    Evo i video nekih golova
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions