• Dudu9
    584
    Otkad se forma u hnl smatra da moraš biti u reprezentaciji u prvih 11 a igrač real Madrida na klupi, Pjaca Pašalić kakvu su oni to sezonu odigrali bili 2 u Hnl ništa posebno i oni su u boljoj formi od igrača koji igraju u ligama 5, jedino je Perišić po starim zaslugama igrao, nisu EP ili SP di ćeš isprobavati nove nedokazane igrače, za to postoje kvalifikacije
  • IstinaZaDinamo
    1.6k

    pa na proslom euru je ubacio Gvardiola u prvih 11 na temelju hnl-a, znam da je to Gvardiol ali svejedno...

    Marco Pasalic i Pjaca su morali dobiti minutazu pogotovo jer su se i jedan i drugi pokazali dobrima kakp u Egiptu tako i ove zadnje dvije pripremne, ako nista protiv Albanije, ali ne idemo gurati Maria Pasalica i nespremnog Perisica
  • Krulek
    250
    Svi znaju da se slave pobjede, a tuguje nakon poraza i postavlja pitanje što dalje. Ovdje su napisani eseji o Daliću, sreći, penalima, Brozoviću i inim igračima, obrani, napadačima.....Nakon toliko uspjeha proteklih godina i prvenstava došli smo pred zid, stari igrači, slabo pomlađivanje reprezentacije, igranje ne po formi kako je naglašavano već po babi i stričevima i prethodnim zaslugama, i što sad? Nastaviti istim putem sa istim igračima i trenutnim izbornikom jer se nitko neće posuti pepelom i dragovoljno odstupiti ili početi sa radikalnim promjenama i novom erom, novom generacijom. To je osnovno pitanje oko kojeg su podijeljena mišljenja, a ja se iskreno rečeno priklanjam novom početku uz sve moguće beneficije i slavljenje ove najbolje generacije vatrenih legendi. Vrijeme je za promjene.
  • Dudu9
    584
    najmanji problem pomlađivanje ako imaš sa čime, ja ne vidim ni jednog mladog igrača napadača, krilo lijevo ni desno, jedino da guramo Belju koji je rezerva u svom klubu
  • Krulek
    250

    Šta nisu mladi Marko Pašalić, Matković, Bukvić, Stojković, Kačavenda, Šotiček i dosta drugih...samo im treba dati priliku i u klubovima i u reprezentaciji. Nažalost tko zna koliko dugo i da li ćemo ikad dobiti ponovo jednog Modrića, ali na mladima svijet ostaje. Od početka i strpljivo.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    "Mi nemamo igrače za bolji plasman od ovoga"

    Kek stisne gas i prođe skupinu pored danske i engleske.
  • Dudu9
    584
    ti igrači bi trebali u svojim klubovima da postanu igrači prevage pa dok dođu u neki klub lige 5 i tamo igraju tek onda možeš reći da su to igrači reprezentacije, što si ih nabrajao nisu ni u hnl najbolji
  • Jurki
    9.6k
    Moze Dalic zvati Piksija.. pa zajedno vlakom mogu doma da uaparaju na putnim troskovima.
    Nek je i ova muka gotova.
    Bilo bi lepo da sutra padnu i poneki otkazi.
  • Krulek
    250

    Koliko smo čekali na ovu generaciju, kako rekoh od početka i strpljivo.
  • OsamŠest
    2.7k
    Dala - pedala
  • MarK
    322
    podcjenjuješ hnl igrače, a baš taj čije je ime tvoj nickname je skupa s Modrićem i Čarlijem nakon ispadanja sa SP2006 podigao igru reprezentacije na nivo da smo mnogi vjerovali da uzimamo Euro 2008. I danas mislim da bi smo s Duduom igrali finale. Bruno 2019.izdominirao kvale, u Kataru skupa s Oršom i Livijem jedan od najzaslužnijih za medalju, Orša 2021. protiv Španjolaca uđe i zabije i asistira u zadnjih 10 minuta, Bruno lani srušio Nizozemce... Jednostavno, ako nam najbolja krila koja imamo dolaze iz Hnla onda ta krila trebaju igrati. Pjaca i Marco su na krilnim pozicijama Ribery i Robben za Marija, Majera, Kramu i hrpu ostalih sporih veznjaka koje se sve guralo na te pozicije.
  • Kruno
    239
    Hoce biti docek nasi?:
  • ShanKu
    443
    bilo bi lijepo ih dočekat unatoč rezultatu na Euru, ali teško.. "sad nisu u trendu"
  • Medvedgrad
    137
    Ne znam, jednostavno ni uz najbolju volju ne mogu shvatiti rezon da u takvoj situaciji ubacuješ Juranovića na krilo (nakon što ga je Hoxha prethodno uneredio) i Ivanušeca kojem su to prve ozbiljne minute u reprezentaciji. I očekuješ kompaktnost i kvalitetnu odbranu. Za ostalo mogu razumiti logiku koja je stajala iza tih poteza makar se pokazali krivim.The Undertaker

    Obojica su igrali i na euru 2021.

    Ivanušec je odigrao 65 minuta u 3 utakmice.
    Juranović je odigrao 164 minute u 2 utakmice.

    Inače obojica, Ivanušec i Juranović, su debitirali za A reprezentaciju 2017. godine dok je još Čačić bio izbornik.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.