• Droljo
    6.2k
    ugovor u svom klubu ima do 30.1 2025.Laugreano
    Odmah sa njim dogovorit plaću i nek dođe za novu godinu đaba. U biti može se i ugovor potpisat 01.07.
  • Laugreano
    1.7k
    Pa i to je moguci scenarij. Mislim da nasi i pucaju na to. Ako ga netko drugi ne uzme. Ako prodamo Spikica ,imaju vremena do kraja 7mj da aktiviraju klauzulu.
  • Laugreano
    1.7k
    Pa recimo prodas Spikica, i rezervno krilo bude Kaneko. Mislim da nitko nebi imao protiv da su nam rezervna krila Hoxha i Kaneko :grin:
  • Olmic
    3k
    Bas me zanima di ce Cavlina. Mogao bi mozda kod Krznara u Celje
  • rioda
    3.4k
    Upravo je Boto rekao da ne dovode golmana
  • Facke
    2.7k


    Nejde u Osijek. Bili su zaintereserani ali im nije bil prvi prioritet dovoditi golmana. Odlucili su budzet potrositi na druge pozicije.
  • badjibadara
    1.9k
    Labrovic u Augsburg, Cavlina u ... :chin: #imalobismisla
  • Nolifer
    7k
    Na kraju bu se Čavlina i Nevistić borili za jedinicu? :cheer:
  • Crni86
    1.4k
    Ne svida mi se sto i dalje nismo rijesili partnerski klub. Ti klubovi isto vec sad planiraju svoje ekipe i rjesavaju igracku krizaljku.
  • Nogo
    1.6k
    Topić posudba pola sezone u Zrinjski i mi ga možemo vratiti nazad ili posudba na još pola sezone.
    Prije će biti ovo drugo ali dobro.
  • Jurki
    9.6k


    Takvim raspletom situacije cemo sjebati jednog od dva odlicna golmana.
    Nevistic ima jedinicu. Čavlina mora na posudbu.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Jasir Asani, kojeg sam par puta spominjao ovdje i na scout temi, odlazi u Las Palmas nakon Eura.
  • badjibadara
    1.9k
    odlazi u Las PalmasSibirski plavac

    Tamo je i Dinko Horkas otisao. I njega se spominjalo kao drugog vratara.
  • Orc123
    5.9k
    Isti taj Las Palmas uzeo Horkasa sada besplatno a i tamo ce biti 2. Golman kao sto bi bio i kod nas...isto tako sigurno nije dobio veci ugovor od 200-300tis eura jer toliko ima i njihov prvi golman kod njih koji vrijedi 12mil eura po TM!

    Da razbijemo jos jedan mit kako mi ne mozemo dovest kavalitetnog igraca i da ce uvijek takvi izabrati klub iz sredine ili donjeg dijela lige 5 jer ce kao tamo biti bolje placen!? Totalna glupost jer najbolji igrac Las Palmasa ima 840tis eura i jos par ih ima oko 700tis eura.

    U globalu mi npr. Vise trosimo na place od njih i mozemo definitivno dati i vecu placu i priustiti si veci transfer. Njima je u zadnjih 10godina najveci transfer 2mil eura, nama duplo od toga. Pa da razbijemo i taj mit kako smo neinteresantni jer toboze nemremo platiti!

    Po meni glupost da npr. Nismo Horkasa vratili i imali bi odlicnog ali odlicnog 2. Golmana koji bi u svakom trenu mogao uletiti u 1. Momcad i k tome nase dijete i jos uvijek mlad golman. Bitno da kod nas Zagorac ima 300tis,a za manje po sezoni smo mogli dobiti dugorocno rjesenje. Ovo nije kritika trenutnom vodstvu sto zagorac ima tolko jer oni nemaju s tim nista ali trebalo se vratiti Horkasa!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions