• Sibirski plavac
    1.5k
    Englesko kantanje Slovenaca sa nekoliko golova razlike, pobjeda Danaca, poraz Gruzije, poraz Turske.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Medalju Lige nacija ne racunam. Prvenstvo prijateljskih utakmica.
  • hardek
    1.8k
    Imamo 2% šanse za prolaz. Neki bi rekli dok postoji šansa treba vjerovati, ali mislim da ovo prvenstvo jednostavno nije suđeno...
  • Blueshadow86
    1.2k
    Portugal mora pobijediti Gruziju, Danska mora pobijediti srbiju, Turska mora pobijediti Češku, Engleska mora 3 razlike dobiti Slovence... uglavnom, piši propalo.
  • Georg Koch
    4k
    Ne da "NISMO ISTI" nego smo najgori na svijetu.
    Ovoliko pljuvanja po Dalicu (kapa dolje za sve do sada donesene medalje u RH, ovo prvenstvo nije islo i jbg, gresaka je bilo...), pa ruganje Bogu, Gospi, Medjugorju.
    Najgori smo ikada i ikada.
    Talijani se prije par prvenstava ne kvalificiraju, Svabe ne prolaze skupine skoro pa redovno, Englezi zude za onim sto mi imamo "redovno" zadnjih prvenstava, medaljama i medaljama.
    Ali sve to za strucnjake je stvar srece, i samo pljuvacina.
    Sramite se, i usput prijavite za volontiranje Babicu na Indexu.
    J.a.d.n.o.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Ma bolje da nam se ne poklopi ništa. Ne da mi se više tresti radi čuvanja vodstva 1 0 koje bi vjerojatno opet završilo kao Italija i Albanija...
  • ZgDLions
    20

    Mislio sam na to da ti se sve posloži, tri greške, tri gola protiv španjolaca, zadnja minuta obadve tekme, hungari u stotoj minuti, još samo fali ispadanje za jedan gol i to bi bilo to.
    Zbilja splet okolnosti za nepovjerovat.
  • emilperska
    4.3k

    Nemoj u isti kos stavljat četničkog ratnog profitera i prvog predsjednika drzave..
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Jurgene vrijeme je :cool:

    Šalu na stranu, ako Dalić bude bivši ne očekujem neko "top ime" kao zamjenu već nekog sa "hnl travnjaka" ili sa CV-em poput Dalića (bliski istok i manji hnl klubovi).
  • Nolifer
    7k
    Zazivam Terzića da preuzme kormilo.. Svježe meso da prodrma ovu ekipu...

    Gubila il dobila, zauvijek si moja voljena...
  • rioda
    3.4k
    Šalu na stranu, ako Dalić bude bivši ne očekujem neko "top ime" kao zamjenu već nekog sa "hnl travnjaka" ili sa CV-em poput Dalića (bliski istok i manji hnl klubovi).Sibirski plavac

    Ja baš suprotno, odlaskom senatora koji zapravo vode ekipu trebat će nam trener koji će povesti mladu generaciju, a za to treba neko top ime. Ali poznavajući HNS i obitelj, mogli bi pružiti priliku Ćorluki
  • Mayo
    154
    Stvarno mislite da će HNS uzeti nekog kvalitetnog trenera?
  • emilperska
    4.3k
    Jedna pticica mi je sapnula da HNS dugo koketira s Nanetom radi pripravnosti, vidit cemo ugl..
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Zanimljiv narativ u studiju. Luka uzeo penal i to je neviđeno hrabar potez, kapetanski. Nisam baš siguran da je tako nešto bilo iskomunicirano kada je Petković uzeo penal i, usput rečeno, otpucao daleko bolje nego naš hrabar kapetan danas.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Dalica se nece maknut. #obitelj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.