• db-izbjeglica
    13.7k
    Evo ih, sjekira bojna, ubij, zapali, ništa ne valja, tjeraj sve, prevare, šovinizam, ovakvi onakvi, najniže strasti...

    Čista psihijatrija!
    Kupite si život!
  • Miro Vugrinec
    2.1k
    O čemu mi pričamo ljudi, pokrao nas sudac jer nije svirao faul 70 metara od gola. Imaš sistem na euru gdje je teze ispast nego proc, ti uspiješ ispast. Španjolska te osramoti, Albanija te ubije prvo pol trebaš 3:0 gubit, Bog te pogleda da ostaneš u egalu i završi x na kraju, treća tekma imaš takijane koji igraju na x i ne idu uopće ja pobjedu. Zabijas gol nakon nikakve igre, takijani prije promašili 2 zicera na 0:0. Zabijas gol, povlačiš se ko papak. Jednostavno nismo zasluzili i ne može nas sreća srat uvijek kao protiv Belgije i Brazila 2022. Jedina istina je da je Zlatko Dalic najveći sreckovic u povijesti nogometa kojem su se potrefile opasno jake hr generacije i da je usrao ovaj euro forsiranjem veterana pored mladih igrača Baturine, Sucica ranije, a i kasnije jer nije krilo nego vezni Itd. Čovjek ne zna 2 rečenice sastavit i nitijedan veliki klub ga nije tražio, a uzeo 2 medalje za hrvatskom to dosta govori. Odlazi prevaro, hvala ti na medaljama, ali za dobrobit hr nogometa bježi
  • Mlađi referent
    11.4k
    Premda mislim da je remi sasvim realan, na kraju, ne dobiješ Albaniju pa nisi ni zaslužio proći grupu. Pričamo o smiješnom formatu gdje trebaš stvarno znat ispast

    Ali svejedno će mi ostat urezano kao sportska tragedija jer mislim da su i Dalić, Luka, Perišić, Vida, Broz… svi zaslužili pa barem malo manje bolan kraj. Strašne rezultate smo povezali zadnjih godina i volio bih da je neka Argentina bila zadnja tekma ove generacije, ali eto.
  • miro
    3.5k
    Jebiga, neki put Petko u 117, Mandžo u 109, Klasnić u 119. a neki put Senturk u 122 i Zacagni u 98

    Ali ono protiv Albanije se ne smije dogodit i tu smo izgubili prolaz, pritom ne mislim na gol u 95. nego na cijelu tekmu
  • NitkoBitan
    13.5k
    Dalić, Luka, Perišić, Vida, Broz… svi zaslužili pa barem malo manje bolan kraj.Mlađi referent

    Sto su to zasluzili Dalic, Perisic, Vida i Broz? Trener neznalac (+sreckovic ali sreca ne moze vjecno trajat), ostala trojica uzela mjesta drugima. Perisic rehabilitacija, Broz amaterska liga a da me jbs imamo boljih stopera od Vide za pozvat.
  • rioda
    3.4k
    Samo netko tko nikad nije igrao nogomet može reći da sudac danas nije bio jedan od bitnih faktora na strani Italije. Kad ste zadnji put vidjeli da npr Modrić poludi i u par sekundi s leđa ruši dva igrača...
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Vide za pozvat.NitkoBitan

    Budi siguran kakvi god da su Vida i Lovren kakav god je bio, ne bi u prvoj utakmici od Morate mrtvog napravili ko da je Gerd Muller sa 100 pacea.

    Brozović jest prvo poluvrijeme i prve dvije odigrao kriminalni, ali je drugo bio naš ponajbolji igrač.

    Za rehab bojovnika Ivana se slažem.
  • Jurki
    9.6k
    Svi vele ... pa dobro.. svaka generacija se prizemlji.. dobi vritnjak.. pa ode.
    Jebemu mater ko da je zivotni vijek covjeka 500 godina pa koga jebe ak smo sjebali tu i tam 2-3 eura ili spa zbog brainfarta trenercine.

    Priznam srdit sam.. al sam bolje bil srdit nakon 1:2 protiv Gorice, ispadanja protiv Aeka ili 1;1 protiv Varazdina u Varazdinu nego sad. Onih 0:3 protiv Lokse je ipak posebna kategorija.
  • Krizy
    38.4k
    Sreća ne donosi 3 medalje u 4 godine.
    Sramotno je tako podcjenjivati Dalića.

    Već godinu i pol dana smatram da treba otići, ali sve njegove dobre stvari osloniti na sreću nije pošteno.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Sto su to zasluzili Dalic, Perisic, Vida i Broz? Trener neznalac (+sreckovic ali sreca ne moze vjecno trajat), ostala trojica uzela mjesta drugima. Perisic rehabilitacija, Broz amaterska liga a da me jbs imamo boljih stopera od Vide za pozvat.NitkoBitan

    U ljutnji možemo napisat svašta, možemo se i složit da neki tamo nisu ni trebali bit, ali oduzet zasluge bilo kom od nabrojanih za sve kaj su dali repki je jednostavno - smiješno.

    Drugog komentara nemam na to
  • miro
    3.5k
    I da ne zaboravim - žalosno je da Baturina nije odigrao više od par minuta na ovom prvenstvu, taj dečko je jedini sposoban bit motor reprezentacije u budućnosti. Dobar je i Sučić, ali motorički je Baturina još klasu iznad. U njima dvojici imamo pravu perspektivu, samo da sad ne daju to u ruke nekom neznalici
  • Jurki
    9.6k
    ovaj tvoj post.. bi zutra trebal vristati sa svih jebenih naslovnica .
  • Krizy
    38.4k
    Stanišić legenda :rofl:
  • Izet Hajrović
    1.5k
    možda nepopularno mišljenje, ali svaka čast Nikoli Kaliniću na onakvom odgovoru stručnjaku Daliću vezano uz korištenje mladih igrača. U ovome trenutku, Zlatko Dalić je za mene persona non grata broj 1.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    nego šta su penali nego sreća?

    Pa kvalitetom i imenima smo i Rusiju i Albaniju trebali naprangijat da ne mogu 3 dana hodat, mi se čupamo ma Subašića, Japance mrtve dovodimo do penala. Lukaku da je jedan gol zabio, ne bi mi vidjeli trećeg mjesta, odigrali u gruoi samo protiv četnika ćelavog i Kanade koretknu.

    Sa kakvim igračima raspolaže da je igra bila uvjerljiva pa da se i ne može nista prigovorit, ali čovjek je oba svjetska na golmanske utakmice prvenstva se čupao, nego šta je nego sreća????

    al onda se dese atomski nogometi Francuzi i Argetinci koji igraju total nogomet, i šamari ne znanja dotičnog protiv Španjolske 2021 i na ovom Euru, kao i Albanija i Italija.

    Šta je nego sreća?? Znanje?????

    Je, Real i Barca se svađaju koji će preotet..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.