• Mr Anderson
    8k
    Ko što rekoh...ponizno i bezopasno s ovom postavom. Ko da nam paše X.
  • eol12
    600
    Ja jednostavno ne mogu vjerovati da Ivanusec ne može dobiti priliku, a nemaš krila, danas nemaš nit napadača čak.
  • Krulek
    450
    Dajte Budimira ili bilo koga tko zna ugurati loptu u mrežu...
  • Ivan0302
    475
    Jel moguće da pjaca i pašalić ne mogu dobiti minute, ovo je žalosno šta radi od ovih igrača na klupi.
  • Nolifer
    8.1k
    sudac smrad na zadatku :rage:
  • Petar86
    887
    Sutalo-Pograncic je najgori stoperski par valjda od pocetka hrvatske drzave.
  • Nadmocniji
    219
    Cuvamo se za penale...
  • Krulek
    450
    Sporo, sporo, sporo...
  • San Lorenzo
    15.5k
    Možemo doći do 40 metara, ali za dalje nam fali brzine i driblinga...uopće ne pokušati sa Ivanušecom, Pjacom ili Pašalićem je rijetko viđen slučaj tvrdoglavosti.
  • jp23
    2.6k
    Trideset i sedam sekundi šutnje Šapita je najbolje od njegovog komentiranja na ovom prvenstvu.
  • Ivan0302
    475
    Svi igraju sa brzim krilima, samo mi izmišljamo sa 6 veznih igrača, Brozovićem koji jedva čeka vjerojatno u Saudijsku Arabiju otići i Pogrančićem koji je u svim segmentima od Erlića lošiji.

    I sad shvaćam zašto služe prijateljske, a to je da igrači koji tu igraju nece dobiti ni minute na Euru, iako dobro odigraju, samo ako zagusti i treba guzicu izvući da se ne ispadne.
  • Orc123
    7.9k
    da, danas su najveci problem stoperi od kojih sve pocinjeni zavrsava jer se dodajemo na svojoj polovici a bez obzira sto imamo 6 veznih cim ovi probiju prvu liniju mi ne stojimo nikako vec su stoperi i bekovi na vjetrometini....da, bas su stoperi problem....nemoj me zezat! Igramo sporo, bezidejno i bez igre 1 na 1......ko da igramo na x ako nas posere....
  • Krulek
    450
    Zašto forsira Brozovića, stvarno jel toliko tvrdoglav protiv svih očitih činjenica...
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Marcelo Brozović i Mario Pašalić na krilu= zločini koji traju
  • Patak
    2.9k
    U drugom poluvremenu to rješavamo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.