• NitkoBitan
    17.2k
    Vadi Brozovica jbt. Spao na amatersku razinu.
  • Orc123
    7.9k
    Nikad sporija momcad, bez ikakve vizije kako da zabimo gol i samo radi Livija imamo X! Za mene je ovo sramotna postava u utakmici koju mi moramo dobiti!
  • BBB Baranja
    330
    Jel javio netko repstativcima da tu nema produzetaka i penala?
  • Facke
    3.6k
    Ha za sad najbolse prve poluvreme na prvenstvu.
  • Juznjak
    3.8k
    Da sad mora dat izjavu Dalić bi rekao da smo bolji i da kontroliramo sve ali nemamo sreće. To je najžalosnije od svega.
  • Mihaljević
    9.8k
    Samo mi Petka i Ivanušeca daj, btw Šutalo 98% točnih dodavanja.
  • Petar86
    887
    lose je sve ali ja se tresem svaki put kad ovi dodu na 30 metara. Pongracic je panj, a Sutalo nije sijena onog igraca iz Dinama

    Prvi samo zazivao Maria u prvih 11 ali nije to to, ocigledno je on igrac za zadnjih pola sata

    Broz je bio prve 2 utakmice uzasan, a ovu 3 je uspio biti jos gori
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Sučić je odličan, Kramaric koliko mu twin towersi dozvoljavaju, Modric isto solidan.

    Nadam se Pjaci/Ivanušecu umjesti Maria Pašalića i Baturini/Petku umjesto Broza.
  • sanjinlego
    3k
    Baturinu na polušpicu, ako ga zavali lijevo - gotovo.

    Daj Ivanuseca ili Pjacu, od Lorenza onaj iz Španjolske napravio gulaš.

    Petar zbog cega pljujes konstantno stopere, konkretno Sutala? Sto je uradio lose u ovoj utakmici?
  • Ivdzo11
    4.2k
    Nitko da optereti njihove stopere, ljudi setkaju se malo lijevo malo desno...

    Daj Vadi Pasalica uvedi Budimira ili Petka, a Kramaricu da ima slobodu kao lazni spic...

    Ivanuseca ili Perisica lijevo umjesto Brozovića, a Modrica i Kovacica kao dvi osmice...

    Mora nesto riskirati

    Livi

    Stansic Sutalo Pongracic Gvardiol

    Modric Kovacic

    Sucic Kramaric perisic/ivanusec

    Petkovic/Budimir
  • cibona
    3k
    Žao mi je ivanušeca. Nije zaslužio da se zalizani populist ovako iskaljuje na njemu.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Imamo dva stopera s top "nogom", ispred njih su Modrić i Kovačić, a mi kroz posjed loptu iznijeti ne možemo valjda ni Trindidadu i Tobagu.

    Stvarno ne razumijem, jebeno ne razumijem ovakvu nemoć, tromost i iritantno pimplanje u njihovoj polovici.

    I na sve to dva stopera na beku. Ne znam..
  • Daliban
    1.6k
    Daj Petkovića naprijed, Baturinu lijevo krilo, Marca desno.
  • Orc123
    7.9k
    daj ti meni reci koje toboze krilo isprati svojeg beka? Jel to rade Sucic i Pasalic? Pa mi onda odgovori na kojoj razini nasa 3 vezna igraca igraju defanzivu i kojom agresivnoscu.....ako ne znas stoperi i bekovi su zadnja linija obrane, ne branimo se samo sa stoperima i bekovima!
  • Mihaljević
    9.8k
    2051212.jpeg
    Trojac za tri boda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.