• sanjinlego
    2.5k
    Kakav god Špika bio, ja mu to što je uspio isprovocirati Godu neću lako zaboraviti hehe
  • emilperska
    4.3k
    I Twitter je neobicno tih po pitanju nasih transfera :yawn:
  • blubach
    18
    inače sam već jedno vrijeme mislio o tome i zaboravim uvijek pitat (nadam se da je dobra tema za to) - koje ljude je dobro pratit na twitteru? Čak i da nisu najpouzdaniji, npr T2 ili T3?
  • emilperska
    4.3k

    Ma ja ti pratim hashtag "dinamozagreb i onda latest news..
    Ovi talijanski insideri su nepouzdani. Za njih su Sanjin i Miro avioni. Onaj Lapore ili kak se vec zove, njemu neko sa Zone dila "informacije" i ovaj to predstavlja kao ekskluzivu..
    Npr ja mu sad javim da Dinamo trazi modalitet za raskid ugovora sa Boskom Sutalom jer mi je to rekao njegov stari i on to objavi..
  • DiddyGuela
    1.3k


    GERMANIJAK DOZNAJE

    Dinamo trazi modalitet za raskid ugovora sa Boskom Sutalom!
  • Krulek
    250
    Nije vrag da Dinamo hoće Mitrovića, mislim da bi to bio promašaj poput Leškovića. Dajte riješite jednog pravog stopera, a ne uzimati tuđe promašaje.
  • Orc123
    6k
    A kakav Mirtrovic ljudi daj se uozbiljite....pa kaj smo opali na glavu vise
  • Kaktus Car
    402
    Prije nego se počne histerizirati oko nekakvog Mitrovića možda bi bilo dobro ipak bar pročitati članak u kojem se baljezga o toj opciji:

    "Dolazak tako dobrog stopera i iskusnog majstora možda bi mogao biti jako dobar potez ZG kluba. Neki izvori nam tvrde da bi se oko tog mogućeg transfera mogli početi voditi razgovori. No, zasad nema nikakve konkretne informacije oko toga, niti smo saznali da se razmišlja o Mitroviću."

    Znači nikakve informacije o takvom potencijalnom transferu nemaju, ali eto ističe mu ugovor pa zašto ne naštancati članak na tu temu.
  • ZgDLions
    23

    Nije meni Špika antipatikus samo mislim da nije isporučio koliko je trebao.
    Za rotaciju i ulazak da zatvorimo tekmu sa svojom trkom i energijom bi mogao biti dobar, ali brate neku igračku inteligenciju nije odviše razvio.
    To je ono kad jedini slaviš gol kad ga zabiješ i samo ti od svih prisutnih ne kužiš da je ofsajd, nešto kao kak Bočkaj igra obranu u liniji.
    Baj d vej Šutalo mi je puno gori i što se tiče i love i dovodjenja.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Mitrovic je novi peric
  • Orc123
    6k
    I tako mi ulazimo u tjedan kad pocinju pripreme....nista novo na vidiku. Novinari recikliraju imena od kojih imam grceve u zelucu...valjda se radi nesto u toj silnoj tisini. Da ne bi ispalo da se ne radi nista pa je zato tisina. . . I da, nadam se da novinari isto tako nemaju pojma ko i mi jer ako su u pravu za neke igrace onda smo u gadnom problemu...
  • Marcinko
    333
    Naravno da se radi u tišini, svaki iole dobar klub pripreme za novu sezonu u smislu igračkog kadra radi već u 4,5 mjesecu i to najkasnije. Izravan plasman u playoff daje mogućnost da malo važemo ili čekamo pojedine (u većini slučajeva bolje) igrače, no definitivno da nije baš bajno kad ne uspiješ dovesti nikoga do početka priprema,
  • rioda
    3.4k
    Vezano uz ostanak/transfer Petkovića, Jerko Leko ipak neće postati trener Veleža
  • striko
    1.3k
    Leko kao da je s Marsa pao. Pregovara s Veležom pa odustaje zbog brojanja krvnih zrnaca. E moj Jerko.....
  • Miro Vugrinec
    2.1k
    Evo da se Miro pokrene u rubrici transferi: Fran Topic u Zrinjskom. Bit će naravno jos najava transfera kako odlaznih tako i dolaznih, za početak s Topićem krecemo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions