• Zagi
    5.8k
    Razmatraju, mogući dolasci ...
    Klecaju mi koljena.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    nije bitno jesu li doveli te igrače ili nisu, ali očito ima nešto u tome kad su strani mediji u pitanju. Dovoljno je samo da se povezuju s njima, a nama se takvi igrači čine nedostižni s duplo većim proračunom. Barem je takvo stanje bilo do sada, optimist sam svakako zbog nove vlasti, ali kako prolaze dani, tako je iščekivanje i nervoza sve veća. Znamo svi koliko je važno da igrači prođu pripreme s momčadi, a bojim se da kod nas to neće biti slučaj. Samo se nadam da na kraju nećemo čekati kraj priprema kako bi doveli Bernauere i Kaneke.
  • Jurki
    9.6k
    Meni ovo zgleda da jogurt hoce postati balkanski Besiktas.
    Nakrcaj svlacionicu sa raznim prvenstveno skupim igracima od kojih ne znas kaj ocekivati.
    Po capologyju Rodriguez ima 2.8 milje eura place.
    I taj transfer je po meni turbo nerealan.
    Tovari nemaju para da to matchiraju. Ovaj se nebu odrekel minimalno pola place jer ko besplatan igrac s 31 godinom moze birati klubove nize srednje klase u Italiji, Turci su uvijek opcija.
    Nogometasi igraju za pare i u svakom klubu zele pokupiti cim vise. Tu ne postoje prijateljstva i poznanstva pa da se bu na temelju toga igrac koji sigurno ima vise opcija odrekel goleme love.
    Pisu jer se mora nekaj pisati, a dal je nekaj realno ili nije.. to je na kraju dana najmanje bitno.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    balkanski BesiktasJurki

    Ili Splitska Anzhi Makhachkala
  • DrawTube
    3.5k
    Hajdukovo financijsko stanje kao prime Grčka 2007 malo prije katastrofe

    Samo kupuj ima još zemlje na Braču ne brini
  • Mozart4
    84
    A tko kaže da ih uopće mogu dovesti ?
  • Jurki
    9.6k
    znam glupa je usporedba.. al meni su Turci pojam kaj se tice dovođenja igraca na veliku placu.
    Nema tu plana za dugorocnu stablinost kluba.
    Svake godine all in.. pa dok ide.. kad se bu kotac zacvikal.. onda kljuc u bravu.


    Kak sam napisal u prijasnjem postu.. lik ima 2,8 milijuna eura placu. Moze potpisati za bilokoji klub na svijetu.. sigurno ima pun k upita..
    nerealan i neizvediv transfer za bilokoji klub u Hrvatskoj.
    Kak nasi tak i zabarski portali moraju stancati clanke i pisati nekaj.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    al meni su Turci pojam kaj se tice dovođenja igraca na veliku placu.Jurki

    Ne samo dovođenje igrača na veliku plaću, nego dovođenje poznatih imena pa makar ona bila u poznim godinama, kako bi se moglo pokazati kako su oni moćni da mogu takva imena dovesti. Nije bezveze ispod svake objave o poznatim igračima bez kluba na društvenim mrežama barem tisuću komentara u stilu "come to besiktas/fener/galatasaray" :rofl:
  • Laugreano
    1.7k
    tako je, RPG je dosao iz 2.slovenske lige
  • Jurki
    9.6k
    Samo kupuj ima još zemlje na Braču ne briniDrawTube

    Karepovac tegljacima presele.. suknes v more.. poravnas zemljom i evo nova parcela niknula.. jer kak su krenuli uskoro bu "sfalilo" Braca. :rofl:
  • mali M
    4k
    nije bitno jesu li doveli te igrače ili nisu,Izet Hajrović

    Ma kako nije bitno!!?? Pa napiši tu sad "insajderski" iz tvog vrlo bliskog izvora na Zonu da se u tišini već debelo pregovara sa Lukakom i da su riješeni svi detalji i čekaj da se počne pisati o tome. Šta me briga šta pišu i izmišljaju neki mediji, pa sa njima dole se i Messi povezuje... Daj budite pametni, znači nisu nikogs doveli, svi bitni igrači su im na izlaznim vratima, a neko od vas u njima vide ozbiljne izazivače za naslov. Čak su preskočili i Osijek koji je zapravo jedini i doveo nekoga za razliku od tih dole linčina!
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Rodriguez je možda nerealan, ali Comert i nije baš. To je igrač ranga RPG, isti klub, doduše ima malo veću plaću, navodno 1.1 mil., ali ako su uspjeli Gattusa dovesti, ne vidim zašto ne bi mogli njega besplatno. Štoviše, kažu Talijani da su pregovori u završnoj fazi pa ćemo vidjeti. Ako dođe, bit će to najbolji stoper HNL-a. Znamo svi da nisu oni u bajnoj financijskoj situaciji, ali opet žive na rubu bankrota i napadaju rezultat, a ja se pribojavam da se mi nećemo dovoljno dobro pojačati i da će biti problema. Jasno je meni da nova vlast želi financijsku stabilizaciju, ali bojim se da uz ovakvu konkurenciju i nije baš najbolje vrijeme za takvo rezanje troškova uz inertnost na tržištu.
  • Laugreano
    1.7k
    A ja sam bas cuo neki dan da se mi zanimamo za tog Comerta, i nekog Japanca iz Brondbya.
  • mali M
    4k
    Ako dođe, bit će to najbolji stoper HNL-a.Izet Hajrović

    Opet? Pa to kažu za svakog stopera svake sezone koje g dopeljaju i na kraju ispadaju trube ti igrači.. tak su govorili i za Fera pa me doslovno niti jednom nije impresionirao! Pa za Uremovića pa opet ništa... A o raznim ođiđama miđama da ne pričam... Sve igrači koji će pojesti ligu pa opet ništa... Kako vam se da više paničariti na gluposti...
  • Kruno
    235
    Osijek otpisao Lovrica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.