• scooniepenn
    2.3k
    Bas sam to htio dodati. Imamo li mi Nou Mikica, Luku Vrbancica ili Branka Pavica na desnom krilu. Koliko ja znam niti izbliza pa je ova opaska potpuno deplasirana.
  • Orc123
    6.2k
    Kaj se tice opcenito krilnih pozicija stojimo jako lose, bas kao i sa bekovima izuzev Mikica....govorim o mladim nadama....
  • NajvećiFan-TakuraKaneka
    52
    Kolko ja znam nemamo nijednog malca koji bi mogao pokriti poziciju desnog krila makar s klupe kao što bi Kaneko mogao. Taki i u najgorim danima može dobro pokriti RW(B) u HNL-u. Za LP nam treba klasa, a Taki kao zamjena i energija s klupe.
  • GaijiZG
    905
    Po meni, očajan potez, pa njega moš uvaljat u Eredivise il Bundesligu za 2 milje. Nadam se da ovo nije istina. Dečko nas je u toj seriji od 5 utakmica SPASIO. Ogiwara gubi cimera, nelogičan potez.

    Edit: I sad ćemo još više gledat Špikića.
  • Kruno
    254
    Hvala na svemu. Ali bolje ovako.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Kakvi kreteni, bitno je da imamo Špikica ,on nije upitan. Svi znaju da je taki klasa za njega , a mi špikica nebi Dali ispod 3 . I sad ne das lovu za Takija. Jebena milja i pol. Jebi te se
  • marcio amoroso
    34k

    Aj polako sa tim uvredama. Prilagodi riječnik javnom forumu.

    Ne odnosi se samo na tebe, nego općenito na sve koji koriste ovakav riječnik.
  • Paggini
    11.1k
    I sad ne das lovu za Takija. Jebena milja i pol. Jebi te seKujtim Shalla

    Brate, da klub daje pare za svaku vašu želju i željicu koju ako se ne ispuni ih se etiketira kao kretenima, ladno bi imali 40 igrača koji bi koštali 80 milijuna eura... Dajte se uozbiljite malo
  • GaijiZG
    905

    Bitno da se imalo 1.5 milja za Hozdu koji je donio manje bodova Dinamu, i bitno da se trpi Spikica.
    Ako su vec takvi frajeri, neka objasne Spikicu da ode van i pristane na smanjenje plaće.
  • Paggini
    11.1k
    Jebiga, stanje je da imamo Špiku na ugovoru. Kaneko nam ne može biti prvo desno krilo ekipe, a ako nije prvo desno krilo šta će nam ako imamo već Špiku na backupu? Jedina racionalna odluka je pustiti ga, jebiga.

    Radije bih i ja Takija umjesto Špike, ali jedno su želje, jedno je posao...
  • Jos-Optimus
    873
    Ne plaćaju se prethodne zasluge...Kaneko nije kalibar za ono što Dinamo želi, ne vidim čemu drama. Uostalom, jučer si mogao vidjeti da Hoxha možda ima veći plafon nego li smo mislili (i ne samo jučer)
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    @Paggini pise kako vjetar puse ,jednom ovako jednom onako. Kompa mani me se tvojoj pametovanja . Ovo sve sto sam naveo su cinjenice . Upuceno bivsoj upravi jer sadasnja nije imala nista sa ljetnim prijelazni rokom. To je i budali jasno. Ali ova uprava odlucuje takija ne otkupiti. Ima igraca koji je bolji i jeftiniji od špikica . To se valjda slazemo. Pa onda nadji nacin zahvaliti se slabijem a skupljem igracu. To nisu moje zelje nije ni utopija valjda a najmanje nije nerealno ocekivati nesto tako. Nigdje na svijetu se covjek ne odrice korisnog igraca i ostavlja goreg radi place . Rijesenje mora postojati. Osim toga novac za Takija se uvijek moze izvuc a špikic je sljedeci drmic. Ako su dobri i svom poslu naci ce rijesenje. Meni zelje ispunjavati ne moraju. Dinamo je moja ljubav uvijek bili prvi ili posljednji.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    ispricavam se ,ovo je prvi put da sam tako opsovao. I posljednji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.