• Sixthway
    298
    al dobro , nemozes pogoditi sa svakim ulovom . Ponekad daš 2,3 milje za nekog talenta ili dokazanog senatora pa dobiješ krumpir. Klub će se morati znati upuštati u rizike ponekad sa igračima.
  • Paggini
    10.9k
    Darmstadt ga je htio kad i Elezija. I još jedan klub al se nemrem sjetiti.Nevo7

    Znači ti misliš da je Dinamo imao ponudu od 3-4 milijuna na stolu, otkup od 1.1 milijun i čiste zarade 2-3 milijuna i oni su odbili? Hmmmmm....
  • Captain America
    15.3k
    Nije. Darmstadt ga je htio kad i Elezija. I još jedan klub al se nemrem sjetiti.Nevo7

    Darmstadtova najveća kupnja u povijesti je 2 milijuna eura prije par godina. Nekako sumnjam da bi ponudili novce koje je kolega spomenuo.
  • Sixthway
    298
    to je sramota uprave što je otišao za te novce nakon svih velikana koje je srušio.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    ako budu ono sto su ustedili na kaneku isplatili špiki i zahvalili se na saradnji pa doveli bolje desno krilo Niko sretniji od mene . Nadao sam se i ostanku vidovica jos i vise jer je mlad i ima potencijala . Ali kad je bilo Puno 1.1 za Kaneka. Nema sanse da Vidovic ostane . Jbg valjda ce ispasti sve dobro. A moguce je i da ova sezona bude sanacija stete od bivse upravi i nacin na koji treba klub izvesti u mirne vode. Ali bi volio da se onda klub izjasni. Nadamo se najboljem. Kao sto pametan covjek ovdje rece jos prelazni nije ni poceo. A ja vec kenjam ,sorry jbg jace od mene :lol:
  • MarK
    334
    Opravdao je novac uložen za posudbu i to je sve. Dinamo treba bolje krilo. Hvala i sretno
  • Krizy
    38.6k
    Najgora sezona krila u zadnjih 20 godina.
    1/4 riješeno. Špikić, Hoxha i Menalo bi mi isto letjeli, nema tu kvalitete ni za rotaciju.
    Skupa su ova četiri igrača u prošloj sezoni odigrala 6200 minuta i upisala 13 golova.

    Znam da neće svi otići, nije ovo FM da se riješiš svih i inače nisam za mnogobrojne odlaske, ali meni niti jedan od njih nije niti za rotaciju.
  • mokoxax468
    406
    Za mene je Hoxha dobar rotacijski igrač, za ubaciti u 70-oj minuti. Sigurno ne starter. Za ostale se slažem.
  • Patak
    2.6k
    Špikića se dosta podcjenjuje. Kod svih trenera je bio starter, ima dobru brzinu i fizikalije, obrambeno je dobar, a da ima to odlučivanje dobro ne bi više igrao u Dinamu. A Kaneko nije za Dinamo, to je dobra odluka...
  • emilperska
    4.4k
    Špikić je najbolji "loš" igrač Dinama u povijesti..
    Lik nikada neće biti dovoljno dobar da bude neprikosnoveni starter, ali je dovoljno dobar da uvijek ima neko lošiji od njega za kog se plebs zakači i Špikić tako preživi svaku čistku, sve promjene trenera i uprave, dobije novi vrhunski ugovor, pretpoziv od Dalčića,dođe do 150 nastupa, 25 golova i jbg..
  • Zagi
    5.9k
    Alergičan sam na ovo "da je po xy dobar, nebi igrao u dinamu". Od Petka do Špike.
  • San Lorenzo
    12.7k

    Špikić je krilo, ofenzivac Dinama, kluba koji napada u 90% svih utakmica koje igra, a nakon tri sezone koliko je tu, mi i dalje pričamo da je njemu obrana najjači atribut.
    Ako s njim kao prvim krilom krenemo u novu sezonu, smatrat ću to prvim porazom struke kluba.
  • Patak
    2.6k
    Pa ja tu valjda jedini zagovaram povratak Oršića. Nije Špika klasa Oršića ali je najbolje desno krilo koje trenutno imamo. Ajde nek dođe netko da bude za klasu bolji od Špike i bit će sve OK. Onda bu Špika prva zamjena, to valjda može biti.

    A Kaneko mi je drag igrač, i želim mu sve najbolje u karijeri samo mislim da neće vidjeti LP osim na TV. Piše na germanijak da je Dijamo ponudio 600k, a Saporro tražio 1,1M
  • Zagi
    5.9k
    Nije Špika niti klasa Kaneka. Tu je naš problem.
  • Patak
    2.6k
    Špika 4g 3a, gol svakih 311 minuta, godinu prije 7g 4a gol svakih 340 min
    Kaneko 2g 5a gol svakih 800 minuta

    Tak veli sofa, s tim da je Špikić defanzivno bolji a i godinu je mlađi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.