• Rex Ramae
    2.7k
    Kaneko nije igrač za Dinamo, hvala i doviđenja.

    To što je vama simpatičan iz nekih razloga je jedno, teren je nešto sasvim drugo.

    1.1 milijun eura je puno previše za njega, niti ćemo mi niti će bilo tko drugi dati toliko za njega jer jednostavno ne vrijedi te novce, što zbog godina što zbog (ne)kvalitete.
  • Orc123
    6.1k
    a sta onda reci za Spikica ako Kaneko nije za Dinamo sa duplo manjom placom od Spike!? Jel onda on igrac za Dinamo!?
  • Paggini
    10.9k


    Pa ja prvi ne želim gledati Špikića više u Dinamu, ali Špikić ima 500k ugovor, koji neće dobiti apsolutno nigdje drugdje. I sad da njemu dođe Marić - "E Špika jebiga, aj se odrekni još tih par godina ugovora na 500k i idi igraj negdje za 100k da mi možemo potpisati Kaneka" jel misliš da bi Špika bio "Može, to mi zvuči kao jebena ideja!!" Naravno da neće.

    Špiku ili ćemo nekom uvaliti ili ćemo morati pregrmiti njegov ugovor ovako ili onako, jebiga. A ako nije sigurno da ćemo ga uvaliti i ne možemo dogovoriti novu posudbu Kaneka, jedino logično je da ga pustimo jer opet - KANEKO NIJE PRVO KRILO, nema te kapacitete nažalost. Za backupa zadnjih 20-30 minuta dušu dao, ali jel bi ti birao Kaneka u prvoj ekipi protiv Galatasaraya recimo?
  • Captain America
    15.3k
    Pričalo se za onog Iranca na desnom beku kako je simpatičan, da ima veliko srce i da bi ga trebalo zadržati ovdje.

    Ubrzo nakon njegove ozljede je došla igračina, a elementarne nepogode se više nitko ni ne sjeća. Vjerujem u isti scenarij s desnim krilom.
  • Rex Ramae
    2.7k
    Ne, niti jedan od njih dvojice ne zaslužuje dres Dinama, jednostavno nemaju kvalitetu i to je to a financijska strana me ne zanima jer nisam famozna teta iz računovodstva, mene zanima teren i rezultat.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Ja ne razumijem logiku nekih: imamo dva desna krila za koje se valjda svi slažu da nisu za prvih 11 Dinama i kad se napokon riješimo jednoga kmeči se...što je sljedeće? "Deni Jurić mora ostat" ???
  • Zagi
    5.9k
    Šteta. Taki hvala na svemu.
  • Sixthway
    298
    Kaneko je definitivno igrač za Dinamo , da ga se otkupilo moglo ga se kasnije prodati za 4,5 miljuna minimalno.Na zimu su ga Njemci hteli za za 3 milje negdje. Špikića nemožeš prodati besplatno. Lik nije konstantno dobivao priliku, u četri utakmice po dva poluvremena. To tak neide.
  • Orc123
    6.1k
    meni ne boli k... Za financije kluba kojeg volim. Ako te nije briga onda ti je bilo i ok kad su netragom nestajali milijuni iz kluba. Samo hocu da se onda drzimo neke razine! Ako nije Kaneko za Dinamo koji je u godinu dana pokazao vide nego duplo od Spike za 4 godine onda nije ni Spika i idemo sa novim krilima a ne da ovaj ubire lovu za nista!
  • Paggini
    10.9k
    otkupilo moglo ga se kasnije prodati za 4,5 miljuna minimalnoSixthway

    Jel misliš da ljudi koji vode transfer politiku nisu ovo uzeli u obzir? Potpuno sam siguran da ni naznaka nikakve ponude i upita nije došla, tako da ulaziti za 1.1 milijun eura u rizik da ga NETKO možda otkupi isto nije pametna transfer politika.
  • Orc123
    6.1k
    i takav Iranac je dosao kao slobodan igrac i sigurno nije ispao promasaj ko neki koji su placeni milijun ili vise eura pa su odigrali duplo manje kvalitetnih utakmica od njega!
  • Nevo7
    636
    Sramota za klub, sramota. Da smo ga uzeli, samo bi isplatili novac od transfera i njegovih plaća njegovom prodajom u Njemačku.
    Zmija je džepu izgleda.
    Na kraju će nam se dogoditi identično kao kaj se događa trenutno reprezentaciji, momčad koja je na sreću, znanje i mišiće izgurala sezonu će izdahnuti. Potkapaciziran trener zajedno sa "sportskim sektorom" će nam dovoditi neke igrače koji se neće snaći i opet sve u krug, spirala prema dnu.
    Baš sam tužan i ljut zbog katastrofalne odluke.
  • Captain America
    15.3k
    Kaneko je definitivno igrač za Dinamo , da ga se otkupilo moglo ga se kasnije prodati za 4,5 miljuna minimalno.Sixthway

    Oršić ti je otišao za te novce nakon dominacije na najvećoj pozornici.

    Na zimu su ga Njemci hteli za za 3 milje negdje.Sixthway

    Zajebancija na Twitteru.
  • Rex Ramae
    2.7k
    Ako te nije briga onda ti je bilo i ok kad su netragom nestajali milijuni iz kluba.Orc123
    Da, pomagao nositi kuverte Vlatki...

    Rekoh ti već da niti jedan niti drugi nisu za Dinamo, da se mene pita ne bi više dres obukli ali obzirom da je bivša uprava dala ugovor kakav je dala Špikiću, sad se možeš slikati i čekati da istekne jer je i on svjestan da ga više nigdje neće dobiti.

    Od mene toliko na ovu temu. :)
  • Nevo7
    636
    Zajebancija na Twitteru.Captain America

    Nije. Darmstadt ga je htio kad i Elezija. I još jedan klub al se nemrem sjetiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.