• Orc123
    6.1k
    znalo se da je Vlasic nacet i trebao je staviti Jakica u kadar! Bas za takvih zadnjih 10min jer je jedini klasicni zadnji vezni koji je donekle u formi i koji igra! Klasicni terijer....
  • Jurki
    9.7k
    Mene zanima oce li ovih dana bit hrabrih novinara koji ce postavit Dalicu prava pitanja?NitkoBitan

    Nece. Jer je tak vec godinama. Senatori dok sami ne odu iz repke su pozivani. Pa taman da imaju skrsene ligamente na oba koljena ili zdrobljene gleznjeve bejzbol palicom.
    Njima je to izlet dojti malo na reprezentativno okupljanje.. slikanje s ljudima, posle zderacina i lokanje.. i super.
    Pa tak ni novinari ne smiju srati i cackati s "raznim pitanjima".
  • Blueshadow86
    1.3k
    Al kako Dalić na klupi izgleda izgubljeno, mlitavo, zbunjeno...kao da je upravo s Marsa pao. Takva nam je i igra - nikakva!
  • don
    2.6k
    vrhunac svega uz sve ove maestralne poteze Zlatka Dalića je uvođenje ofenzivnog beka (Sosa) koji je u defanzivi plivač pri rezultatu 2-1! Umjesto da čovjek uvede Stanišića on se igra dodijeljivanjem minuta..

    Nekad stvarno mislim da on zna samo osnove (nadam se) nogometa i da je zapravo stvarno ali stvarno trener koji se u klubu ne bi zadržao 2 mjeseca. I to u klubu koji nema ambicije. I da, jako me zanima postava u ponedjeljak.
  • marcio amoroso
    34k
    jako me zanima postava u ponedjeljak.don

    Livaković- Stanišić, Šutalo, Gvardiol, Perišić- Modrić, Kova, Sučić- Pašalić, Budimir, Kramarić

    Tako će to izbornik postaviti.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    evo počeli su malo po portalima šamarati Al treba to puno konkretnije
  • Jurki
    9.7k
    Jedna usporedba..
    da se odmah ogradim ne zelim biti advokat Jakiru.. a bome niti jednom treneru Dinama.

    Vidli smo kakva je hajka bila na Jakira nakon losih igara i rezultata.. zakaj sad nije hajka na Dalica?
    Edit: igre nema vec duze vrijeme (rezultat je to malo zamaskiral .. Liga nacija i plasman na Euro)
    Igra nema veze s nogometom, momcad razvaljena, nema energije, trke nicega.
    Moj upis je vezan za "standard" naseg novinarstva i kad je dozvoljeno javno udaranje po izborniku?
  • Nogo
    1.8k
    Broz više ne smije započeti utakmicu, a Modrić do 70 minute max može igrati.
    Ja ne znam zašto nam Ivanušec, Pjaca i Marco Pašalić sjede ne klupi a jedina su krila u ekipi.
    Katastrofa šta nam rade starosjedioci i kakva je to sporost u igri.
  • Facke
    2.7k
    Moja postava ponedeljak

    Livakovic
    Stanisic Sutalo Gvardiol Sosa

    Modric Kovacic

    Marco Pasalic Sucic Ivanusec

    Bruno ili Ante


    A dobili bume 433 s Brozem...
  • miro
    3.6k
    Talijani su to, to udara, trči, zna taktiku....naša pobjeda bi me baš jako iznenadila
  • Praskaton
    2k

    Promjenio bih jedino obranu.
    Juranovic-Stanisic,Šutalo-Joško

    Gazimo žabare i idemo dalje
  • Facke
    2.7k
    A sad na ovem prvestvu se vidi kulike je znacil Lovren Gvardiolu i opcenite nase obrane. More me se i popljuvati za te al je Lovren doktor na stoperu, pogotove v takvim utakmicama. Normalne da je znak kiksati ali neguv mentalitet iza jake fali.
  • Nevo7
    636
    Da sam ja netko:
    Livaković; Stanišić, Šutalo, Gvardiol, Sosa; Sučić, Kovačić; Marco Pašalić, Kramarić, Ivanušec; Petković

    Vjerujem da grobar hrvatskog nogometa neće izaći u ovakvom sastavu, nego da će forsirati Modrića i Perišića u prvih 11. Ne bi me čudilo niti da Majer i Kramarić ostanu na krilu, i da Budimir bude špica. I izvadit će Šutala umjesto Erlića.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Protiv Italije bih radije gledao Marija Marinu u vezi nego Brozovića.
  • Patak
    2.6k
    Uf, koliko izbornika. mi imamo. Barem u tome ne oskudijevamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.