• austrijanac
    2.9k
    Zizi bi trebao bit iducu tekmu, tako da vjerujem da ce rutinski odradit.
  • emilperska
    4.3k
    Andrija junferčina (ja sam iz Zagreba, ali sam prevelika pička da kažem da navijam za Dinamo privatno) Cmrečnjak komentira utakmicu..
  • emilperska
    4.3k
    Inace dobar komentator..
    Ali ulizivanje tovarima mu je preodvratno..
  • Str1nger Bell
    848
    Andrija junferčina (ja sam iz Zagreba, ali sam prevelika pička da kažem da navijam za Dinamo privatno) Cmrečnjak komentira utakmicu..emilperska


    Zašto bi se svatko rođen u Zagrebu morao izjašnjavat kao veliki dinamovac, više poštujem Cmrečnjaka nego Brekala koji obožava Zagreb i živi za Dinamo...
  • emilperska
    4.3k
    Čovjek se preziva Cmrečnjak..
    jebeš mi sve ako ima rodbine "južnije od Travnog" i oni koji ga znaju posredno i neposredno znaju da je Dinamovac, a zašto se ulizuje tovarima i zašto se to boji javno reć to zna samo on.
    Naravno da kao komentator moraš bit objektivan, ali narod više cijeni Sušeca, Blažićka, Ljubu i Velu koji nikad nisu skrivali tko je njihov favorit nego ove tipa Zizi koji na svim podcastima govori da je HNL neutral..
  • Captain America
    15.1k
    jebeš mi sve ako ima rodbine "južnije od Travnog" i oni koji ga znaju posredno i neposredno znaju da je Dinamovac, a zašto se ulizuje tovarima i zašto se to boji javno reć to zna samo on.emilperska

    Radi na podcastu gdje su se 3 glavna čovjeka javno deklarirala članovima Hajduka prilikom jednog Q&A. Tom podcastu ide toliko dobro da su nedavno izjavili da im može biti solo izvor prihoda.

    Pukšaru su prijetili nakon Osijeka. Ljubu mnogi vrijeđaju. Zašto bi se dovodio u neugodnu situaciju?
  • nemapredaje
    2.2k


    Istu stvar možeš reći i za Melnjaka pa je čovjek hajdukovac
  • emilperska
    4.3k

    To mi sve djeluje kao kad se u komunizmu skrivalo da se deklariraš kao Hrvat. Pa on sad makar svi znaju da je Dinamovac, glumi da je prema HNLu neutralan.. Koga se boji? Tih manijaka dolje?
    Pa sami smo se unazad 15 godina doveli u situaciju da se osoba na javnoj dužnosti ili javna ličnost općenito nakačena na državu ili medije, boji reć da je Dinamovac na TV.
    Šapit nema problema s tim da je jogurtaš, ali Viki Ivanović i iz Velike i Andrija Cmrečnjak iz Kustošije "ne navijaju za nikoga" hahaha, budite ozbiljni..
  • Captain America
    15.1k
    Viki Ivanović i iz Velike i Andrija Cmrečnjak iz Kustošije "ne navijaju za nikoga"emilperska

    Viki je iz Kovačevca :wink: Viki navija za Liverpool, a Andrija za Knickse :cool:
  • emilperska
    4.3k

    Melnjaka znam indirektno preko svojih Varaždinaca s faksa, prije potpisa za jogurt sigurno nije bio hajdukovac.. to šta sad priča su priče u rangu Ćire Blaževića kad potpiše za nekog..
  • emilperska
    4.3k

    A ja da sam predsjednik države bi onda rekao da navijam samo za New York Rangerse.. :lol:
  • emilperska
    4.3k
    Ne vidim nista.. nemam ni FB inace..
    Melnjak je s mojim kolegom s kojim sam pet godina studirao isao u skolu i iz istog su mjesta i bilo je par zajednickih cugi gdje se pricalo o nogometu. Jogurt nije nikad bio spomenut da mu je drag ili ista takvog, nebitno ugl..
  • Maki2
    493
    Koliko ja znam Za Jožu se reklo da je Dinamovac i on je potvrdio.
  • Captain America
    15.1k
    Koliko ja znam Za Jožu se reklo da je Dinamovac i on je potvrdio.Maki2

    Znam da je došlo pitanje ''jeste li svi članovi?'' u Q&A prije 2 godine (još su bili u starom studiju i Miho je bio stalno u ZG) kad je krenuo cijeli cirkus s učlanjivanjem dolje i da su potvrdili da jesu.

    Prst gore Joži ako je naš ipak i naravno isprike.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.