• jp23
    2.6k

    Jebiga, to je očekivani način da se deflektira sa činjenice da smo deklasirani u jednom poluvremenu, i da imamo sreće da su stali na kočnicu u drugom poluvremenu.

    Kao što je tu već napisano, mi imamo očitih problema u repki, od igranja tria Kovačić-Modrić-Brozović koji se trkom ne može nametnuti pa je cilj umrtviti protivnika, što očigledno ne prolazi kod ekipa koje igraju visok i intenzivan presing, do činjenice da kod opcije stoperskog para Šutalo-Erlić, Šutalo-Gvardiol, pa čak i Gvardiol-Erlić, odabrani stoperski par je Šutalo-Pongračić koji se eto uglavio u zadnji čas nakon (valjda) dobre sezone.

    S jedne strane razumijem kritiku, ali s druge strane, i to ono što većina tu treba naglasit u svojoj argumentaciji (kao, realno PRVI argument), je da on ne može i ne smije biti jedini krivac radi promašenog penala kod 3-0 u debaklu cijele ekipe.


    E da, ja ne znam za vas, no dok je išao izvest penal, vidjelo se gdje će pucati, da bi stvar bila gora, golman se lagano naginjao u tu stranu (kao da će se tam bacit) i prije nego je Bruno opucao. Barem je meni tako izgledalo dok je išao izvest, pa sam se ko klaun derao u televizor "PUCAJ U DESNO U DESNO UDESNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO"
  • Droljo
    8.2k
    Pa ljudi moji jedini tko odlučuje izvođača penala, kornera, auta, bek šuta je dalić! Točka, enter, amen! Ako ti je petko uzeo loptu kontra dogovoru, mora ići kući. Ako petko ne ide kući onda zlatko sjedni na vlak i doma. Znao sam da je seljak al sam mislio da kuži posel...
  • Krulek
    461
    Petković mi je proteklo HNL prvenstvo svojim stavom pojeo toliko živaca da je teško opisati, a s druge strane golovima i asistencijama donio puno radosti.
    Očito da imate puno toga protiv Petkovića i baš ga ne podnosite što je legitimno, ali istina je da je način ponašanja našeg selektora na presici bio u najmanju ruku nepošten, neobjektivan i selektivan u odnosu na prezentacije drugih igrača. Sve se to moglo riješiti u četiri oka. To prije svega govori o nekarakternom Daliću nego " indolentnom" Petkoviću.
  • Dudu9
    816
    Pišete da nije bitno jer je 3:0, možda najbolje kraju bude bitna gol razlika
  • Benito
    876
    Dalić je jedan jako jadan čovjek i nije mu prvi put da to radi! Dno dna
  • Paggini
    21.3k
    Odlican clanak od pocetka do kraja.Tradicija bunta

    UoI66I0.png

    Dalić ispunio svoj san, ujedinio sjever i jug. Doduše, pod koju cijenu?
  • Droljo
    8.2k
    Kaj su tovari crnci?
  • Paggini
    21.3k
    Kaj su tovari crnci?Droljo

    Vlaji jbg...
  • jp23
    2.6k
    Nonstop su na suncu i fjaka im je, logičnije da će biti malo tamniji od Dinamovaca
  • SjevernaStrana
    1.9k
    S jedne strane razumijem kritiku, ali s druge strane, i to ono što većina tu treba naglasit u svojoj argumentaciji (kao, realno PRVI argument), je da on ne može i ne smije biti jedini krivac radi promašenog penala kod 3-0 u debaklu cijele ekipe.jp23

    Pa to i kažem, u kontekstu rezultata i čitave naše predstave to je nešto što se trebalo usput spomenut ako je uopće i bio problem... Dalić umjesto da se pokrije po ušima i prizna neke stvari on pametuje...






    Pišete da nije bitno jer je 3:0, možda najbolje kraju bude bitna gol razlikaDudu9

    Gol razlika je bitna i kad Fabian Ruiz u razmaku od nekoliko centimetara napravi od "najboljeg veznog reda na svijetu" mlade majmune
  • cibona
    3k
    Dalić je majstor u uhljebljivanju bivših reprezentativaca u stručni stožer.

    Čovjek govori o poštenju, vjeri, domoljublju, a onda u stručni stožer uhljebi jednog Subašića koji nema ni trunke znanja za taj posao, uostalom, svi znamo što lik pjeva u slobodno vrijeme.

    Dobro je netko napisao, Vida samo čeka blagoslov dalića da bude novi član tog famoznog stožera. Brozović je idući.
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Prozivanje Petkovića, igrača koji je u igru ušao u sedamdesetoj minuti, pri minus tri, nije ništa drugo nego skretanje pažnje s važnoga i bježanje od odgovornosti.

    Znači nisu kriva očajna izdanja/selekcija oba stopera, nije totalno pogrešna i bespotrebna ideja s daleko najboljim našim stoperom (možda i u povijesti) na lijevom beku, nisu greška dva veterana u veznoj liniji i Kramarić i Majer na krilu.

    Pazi, kriv je Petković (slažem se da je trebo zabit na prazan), jer je fulao penal. A ni tu nema jaja reć da je Perišić seljački i glupo ušo ranije minut u prostor. Ma nemoj molim te...

    Čovjek svaki put sve više i lakše ogoli svoj šupak na mjestu obraza. Sada se i poklapa priča, koju sam smatrao kafanskom, od ljudi koji poznaju neke od igrača, da se lik odvratno ponaša prema HNL klapi.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    pitali su ga za budimira dal je loš bio i odgovorio je kako ne želi nikoga prozvati! Bruno nadam se da mu nećeš ostati dužan iako znam da si gospodin.
  • Crni86
    3.9k
    sta je onda dalicu bitno kad se on predao 20-tak minuta ranije, a ocekuje od igraca i dalje 100% na terenu. Lino lada sama sebe pobija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.