• Droljo
    8k
    Seoska zadruga! Mora se unaprijed znati tko gdje stoji u živom zidu a kamoli tko puca penal! U svim mogućim scenarijima se sve mora znati jer ih piše dalić. Opet podsjećam na tekmu protiv danske u rusiji kad je luka pobjedio u bacanju novčića i dere se prema klupi: 'jel pucamo prvi?' i par puta to ponovi!
    Pa normalno da pucamo prvi i zbog te prednosti su mislili pravila mijenjati kod izvođenja penala. Strašno koji šabanizam imamo u stožeru.
  • DiddyGuela
    2k


    Ne samo da bi ga spominjali mi nego bi i on startao iducu tekmu. Ovako smo sigurni da nece startat a moguce vise nece dobit ni minutu. Pa ti vidi koliko je nebitan gol pri rezultatu 3:0
  • Blueshadow86
    1.6k
    Ne razumiješ ti šta ti se želi reći. Vrtiš po svome. Jesi ti jučerašnju utakmicu gledao od 80. minute kad se dogodio promašeni penal, a već nas ovi nabušili s 3 komada?
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Od sljedeće godine vida i broz u stožeru repke
  • marcio amoroso
    36.4k
    Od sljedeće godine vida i broz u stožeru repkeDoktor Kunić

    Ide se prema tome da stožer bude mnogobrojniji od igrača.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Ja se ne mogu načuditi koliko se ljudi ovdje uprlo braniti Petkovića.

    Dajte ljudi, to je frajer, to je stijena.

    Pred punim Trgom hvali Vlatku i Mumiju i sad jednog takvog frajera smeta kritika vezana za penal.

    Nogomet je zbilja sociološki fenomen.

    Igrač ničim izazvan komentira odluke Izvršnog odbora kluba s kojim ima važeći ugovor, ali navijači ne bi smjeli komentirati poteze tog istog igrača na terenu.

    Fascinantno.
  • jp23
    2.6k
    Toliki stožer nemam ni u football manageru
  • emilperska
    5.5k
    Dalčić ne podnosi Dinamo, to je vidljivo sad već kroz 150 odluka koje je napravio u ovih 6 godina.
    Naši su igrači morali višestruko zaslužiti poziv da upadnu unutra ili da ostanu unutra ili što god..
    Reprezentacija bi sad dušu dala za jednog Mišića, ali kad ti je izbornik HDZ klaun, onda je klaun..
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ne samo da bi ga spominjali mi nego bi i on startao iducu tekmu. Ovako smo sigurni da nece startat a moguce vise nece dobit ni minutu. Pa ti vidi koliko je nebitan gol pri rezultatu 3:0DiddyGuela

    Čovječe, ti ovo napišeš i mozak ti ne pregori.

    Pa ako naš izbornik na temelju tog promašenog penala donese odluku da Petković više ne treba igrat, mi trebamo odma spakirat stvari i vratit se za Zagreb, a po dolasku nabit Dalića i cijeli stožer nogom u guzicu. Jeza od pomisli da se u modernom nogometu tako površne odluke donose.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Tko to kaže da se ne smije? Pa ja sam prvi skočio nakon njegovih sramotnih izjava na Trgu. Ne radi se sada o tome. Kao što sam i prvi taj koji bi ga nokautirao i poslao u rodni kraj kad vidim nonšalanciju i bolikurčinu. Kad ne valja - onda ne valja!
    Promašio je penal jučer. Dobro, i, šta sada? Promašio ga je u 80. minuti kod 3:0 za ove. Jel on kriv i za 3:0 prije ulaska u igru? I nije da je pucao panenku ili nešto...pucao je solidno, ali ga je golman jednostavno pročitao i obranio i jebiga...
    Problem poraza leži u bezbroj stvari prije penala!
  • Paggini
    20.1k


    Pa jel tebi stvarno ok da izbornik reprezentacije dan poslije ovakve travestije prozove jednog igrača koji je igrao 20 minuta i koji je ušao na rezultatu 3:0?

    Možemo mi komentirati, dapače i komentirali smo ovdje tijekom i poslije utakmice njegovo pizdaranje, ali dan poslije da ti key note na pressici bude Petković mi je smiješno.

    A možda i fascinantno.

    Najtužnije od svega što će se ova utakmica pamtiti po tom Bruninom penalu...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Najtužnije od svega što će se ova utakmica pamtiti po tom Bruninom penalu...Paggini

    Pa zato kaj je Dalić majstor mazanja očiju, palačinki i populizma.

    Za par mjeseci će još malo posolit s “da je Petkovićev penal ušao mi bi stisli Španjolce..” i tako će ova tekma ostat zapamćena kao ona tekma u kojoj bi mi okrenuli Španjolce u idućih 10 minuta, samo da je taj penal ušao.

    Loša priprema nije bitna, loše reakcije igrača, trenera… ništa.
  • Izet Hajrović
    2k
    sad sam izvadio neku statistiku pa da vidimo. Evo usporedba sa suigračima iz kluba. Izvadio sam sve penale iz njihovih karijera prema TM, a tu se ne računaju raspucavanja.

    • Petković - 43/52 = 82%
    • Kulenović - 9/11 = 81%
    • Brodić - 3/5 = 60%
    • Kaneko - 3/5 = 60%
    • Hoxha - 1/3 = 33%
    • Špikić - 0/1 = 0%
    • Ademi - 0/1 = 0%
    • Baturina - 1/1 = 100%
    • Bulat - 0/2 = 0%

    Najbolje da nam Špikić puca penale pa nema brige oko nelagode i nesigurnosti kao kad Petković primi loptu.

    Evo statistike nekih relevantnih reprezentativaca izvođača penala.

    • Petković - 43/52 = 82%
    • Kramarić - 52/59 = 88%
    • Modrić - 23/28 = 82%
    • Budimir - 17/20 = 85%
    • Majer - 14/14 = 100%
    • Perišić - 6/10 = 60%
    • Pašalić - 4/5 = 80%
    • Brozović - 3/5 = 60%
    • Ivanušec - 4/5 = 80%
    • Vlašić - 9/14 = 64%
    • Sučić - 10/12 = 83%
    • Pjaca - 7/9 = 87%

    A evo uspješnosti penala boga baluna i Miereza.

    • Livaja - 28/33 = 84%
    • Mierez - 8/12 = 67%

    Konačno, važno je naglasiti da statističari obično daju 78%-80% šansi za pogodak s 11m pa možemo zaključiti da je naš Bruno nadprosječan po pitanju uspješnosti u izvođenju penala, a to što se netko osjeća nesigurno prilikom njegovih izvođenja penala jednostavno nije problem Brune Petkovića. Kada govorimo o penaldžijama u reprezentaciji, očito je da je Kramarić najbolji po tom pitanju i siguran sam da bi on ili Modrić pucali prije Brune ono jučer da su bili na terenu u tom trenutku pa se ova rasprava ne bi niti vodila. S obzirom na uzorak, jedino je Kramarić bolji izvođač penala od Brune u reprezentaciji, a Modrić je tu negdje po uspješnosti, ali ima gotovo duplo manje izvedenih penala dok Majer ima stopostotni učinak, ali na manjem uzorku koji je ipak relativno velik s obzirom na ostale reprezentativce. Još jednom naglašavam da TM nije uzeo u obzir jedanaesterce kod raspucavanja. Dakle, jučer su na terenu od relevantnijih izvođača bili Majer, Perišić i Sučić. Ja se držim nepisanog pravila da onaj tko izbori penal ne izvodi isti pa makar me neki nazvali idiotom zbog toga. Majer je trebao pucati po mojem mišljenju, a vi prema brojkama prosudite koliko je Bruno Petković (ne)siguran izvođač penala.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Pa jel tebi stvarno ok da izbornik reprezentacije dan poslije ovakve travestije prozove jednog igrača koji je igrao 20 minuta i koji je ušao na rezultatu 3:0?Paggini

    Imaš svakakvih stilova upravljanja grupom.

    Nekim igračima moraš stalno govoriti da su najljepši, najpametniji i najbolji, a nekome za optimalan učinak trebaš jebat mater.

    To ovisi i o ulozi igrača u grupi.

    Petkoviću je u Dinamu dopušteno sve što je Modriću u reprezentaciji ako ne i više od toga jer je očigledno da Petković igra za Dinamo samo kad mu se igra, a da Modrić igra za reprezentaciju i Real uvijek istim žarom.

    Dakle ni ti ni ja ne možemo znati kako se Petković ponaša na doručku, na sastanku pred utakmicu i zašto točno iritira Dalića do mjere da ga spominje poimence.

    Vezano za klubaštvo jel vas zbilja treba podsjećati da je iz reprezentacije direktno odstranjen Kalinić, indirektno Rakitić i Livaja.

    Ni jedan Dinamov igrač nije tretiran neprikladno osim Oršića koji je igrao na poziciji neprikosnovenog Perišića i Mišića koji isto tako ima monstruoznu konkurenciju na svojoj poziciji.

    Ni ja ne smatram da je Dalić taktički genij, ali koji je uopće kriterij za to. Kad smo kod minulih zasluga tipa Brazil pa Kalinić je doveo reprezentaciju na SP 2018 kao standardna špica protiv Grka pa je opravdano potjeran doma sa prvenstva par mjeseci kasnije.

    I jasno da nikome od nas nije bilo žao zbog toga.
  • Marley
    1.7k
    ne radi se tu uopce o Petkovicu, nego o nekorektnom javnom istupu izbornika.

    U onakvoj utakmici, gdje je tesko uopce nekoga izvojiti jer su vecina bili, blago receno, ispod nivoa. Ako je vec odlucio javno oplesti po igracima, ok. Ali onda prozovi sve ukljucene, pocevsi od Modrica i Brozovica. Sutala i Pongracica. Moze i Gvardiola. Spomeni i Budimira koji nista nije napravio. Pa i Livakovica, koji je isto mozda mogao bar jedan skinuti. Tu je sasvim logicno oprati i Petkovica.
    Ovako, kao necemo o pojedincima, a onda... fokus na Brunu Petkovica, javno razglabanje sto i kako je ili nije trebao. To je jednostavno, govnarski. Prebacivanje odgovornosti.

    Istog stava bi bila da je rijec o bilo kojem drugom igracu reprezentacije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.