• miro
    3.5k
    baš sam htio reć da i podsjeća stilom igre na Špikića :smile:
  • Dzoni
    247
    Mark Viduka je otprilike s istim brojem godina dosao u Dinamo pa je postao velik igrac. Treba mu dati sansu, prema statistikama i highlightsima se cini zanimljivim igracem
  • Mlađi referent
    11.4k
    Sumnjam da je ovo istina

    Baš nijedan medij ni tamo ni ovdje ne piše o tom, nego neka shady navijačka stranica. Međutim, tehnički vrlo zanimljiv igrač s brutalnim brojkama, držim fige ako je za te novce.
  • Zagi
    5.8k
    Većinu ovih golova Špika nemre ni na plejki.
  • miro
    3.5k
    bezveze podcjenjuješ, ja ti garantiram da bi Špikina kompilacija izgledala još bolje. Hoću reć, ovaj dečko je potencijal i ja sam za da ga se dopelja, ali hoće li on biti nama odmah pojačanje za prvih 11, sumnjam
  • dumitrumitu
    910
    lakše zabiti u australskoj ligi neg na plejki
  • Yovitssa
    475
    Itekako iskoristiv na desnom krilu.
  • NitkoBitan
    13.5k
    "Slight concerns are his tendency to keep the ball too much at times, which can slow the game down, and his substandard positioning when required to counter-press."

    Na ovome se itekako moze poradit jer je jos mlad i nema iskustvo europskog nogometa. Ako je to najveci problem blago nama.
  • Mr Anderson
    6k
    Mark Viduka i Joe Simunic su otprilike s istim brojem godina dosli u Dinamo pa su postali veliki igraci.Dzoni

    Kak to misliš?
  • Orc123
    6k
    Ja si mislim da bi on mogao prije na posudbu, pa ako zadovolji dolazak u Dinamo....
  • CastAway1986
    984
    Iskreno se nadam da je ovo internetska provala, nema mi smisla dovoditi ovoga iz Australije ovaj ništa bolji nije od Špikića bar je to moj neki dojam.
  • Dzoni
    247

    Moja greska, nije Joe, Viduka je dosao s 20 godina u Dinamo pa je iz Dinama otisao u velike klubove i bio velik igrac
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Milanović je profil igrača kao Perišić po ovome što sam vidio. Ne bih se bunio da ga dovedemo, ali nikako od njega ne možemo očekivati da bude prva opcija i ne smijemo si dopustiti da njega dovodimo kao prvu opciju na bilo kojem od krila.
  • CastAway1986
    984
    Ako se već prate i ove malo divlje lige ima puno bliže mladi Drillon Hazrollaj , desno krilo, 20 godina a zabio 25 golova u prvenstvu Kosova..
  • Orc123
    6k
    Nadam se da to ne znaci da se nejde u otkup Kaneka jer je odsteta tu negdje, a kaneko je dokazano dobar igrac, a ovo je igrac 3 puta slabije lige nego je Japanska liga koja je btw. Jaca i od HNL. Ako bi kretali u sezonu sa Spikom i sa ovim smatrao bi to jako jako neozbiljno! Taj dvojac za napad na LP? Ako su neki manji novci u pitanju pa ajde dolazak pa godinu dana na posudbu ali nismo ovakve igrace dovodili jos od vremena Juniora, Carlosa, Osmara, Darbe.....to bi ovekivao od Sibenika ili Varazdina....ne od kluba koji treba napraviti momcad za LP....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions