• Captain America
    15.2k
    https://www.index.hr/sport/clanak/doznajemo-kalinic-pokusava-dovesti-dzeku-u-hajduk/2573369.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_d Inače Džeko ima 7 milijuna plaću u Feneru i standardni je prvotimac. Već vidim kako iz dišpeta otkupljuje vlastiti ugovor i dolazi na simbolični cent godišnje plaće.
  • Paggini
    10.7k
    Love tog Džeku već par godina, ako ga dovedu, to će biti fkt pojačanje. Ne znam kakav je u Feneru, ali mislim da ima sigurno u sebi još sezonu dvije HNL-a
  • Keyser Soze
    8.7k
    25 golova i 10 asistencija prošle sezone.
  • Mr Anderson
    6k
    Love tog Džeku već par godina, ako ga dovedu, to će biti fkt pojačanje. Ne znam kakav je u Feneru, ali mislim da ima sigurno u sebi još sezonu dvije HNL-aPaggini

    Dovesti će ga kad mu tamo istekne ugovor, a nitko mu ne ponudi novi i veći.
  • Danko
    763
    Izgleda da nosonja ide all in...
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    U Feneru* pitanje je kakav je Mourinhov plan s njim, a i tesko ce se on odreci love u turskoj. Prije ga vidim u S. Arabiji.

    mene samo zanima kako? Imaju jedan konkretan transfer koji nisu knjizili lani nego ce tek dogodine, prihode imaju samo od ulaznica i prodaje dresova i slicno. Oni ako ne udju u grupu KL ili prodaju Pukstasa (upitno je koliki je njihov postotak) bi morali biti u jaaako velikom minusu na kraju godine.
  • Paggini
    10.7k


    a krvi ti drage, jebe ne vadi naš edin
  • austrijanac
    3k
    Stojke i Kača su sjebali svoje ligamente vježbajući u pjesku, što je kasnije potvrđeno od njihovog privatnog trenera.

    Krivak jebiga, žao mi ga.

    Ali nije sve to do Lokse, znam tog trenera s Kifa, inače dobar lik, ali kasnije prozvan za njihove ozljede.

    Neki kažu danas je sve više tih ozljeda, ali isto tako današnji klinci vježbaju 6 puta više od alkića u 90ima.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Mogu iskomentirati da mi i nije baš drago što su tovari doveli Gattusa za trenera.
  • Ivdzo11
    3.4k
    Doznaju 24sata: Kalinić nazvao Džeku, želi ga dovesti u Hajduk
    Gabelić
  • dumitrumitu
    936
    Meni je draže da su njega doveli nego Jurića.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Plus kod dolaska Gattusa je što će moći zadržati neke igrače i privući druge (Džeko npr.), ali mi smo ti koji imamo osiguranu lovu i 10 europskih utakmica tako da sve ovisi o nama. Ako ćemo se pojačavati s Galešićem, Radeljićem umjesto pravim igračima opet će napeto bit.
  • NORTE
    9.9k
    Džeko ima 7 milijuna plaću u FeneruCaptain America
    I Mourinha za trenera.
  • Nino Bule
    12.1k
    Bas je pricao dzeko kako mu je zelja bila za mourinha igrat al taman je odlazio iz rome kad je on dosao, ovo bi bilo drugi put da se mimoilaze
  • Olmic
    3.1k
    Evo ako se Dzeko odrekne novaca i dode u Hajduk onda cu ja se skinut gol i hodat Maksimirom. Ljudi moji odkuda njima novaca. Mi u plusu i drhtimo/kukamo nemamo para a oni lagano imaju igrace s milijunskim ugovorima i nikome nista

    Oke znam da je Livaju placao Babo i to je provjerena info, ali da toliko ljudi pumpaju lovu u taj klub to je strasno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.