• jedan u nizu
    6.8k
    Možda se upucavao krivim curama, nekog krivo pogledao u nekom od kafića u Tvrđi. Barem to nije teško u Osijeku.Mr Anderson


    ili se upucavao krivom frajeru :)
  • NORTE
    9.9k
    Šta ako Gattuso bude propastPaggini
    Što ako ne bude? To su bezvezne pretpostavke.
    Pusti sad kalinića, poanta je u tome kakav posao je odradio. Uspješnost će se mjeriti poslije.
    Pričajmo o činjenicama. Skup, ali je ime, a tu je i trenersko iskustvo u velikim klubovima.

    Medijski je magnet, a može im značiti i kod dovođenja novih igrača.
    Nije sve u trošku, nekad treba i uložit. Oni su to napravili.
    Riješili su si ključnu točku, a hoće li biti uspjeha tek će vidjeti.

    Boto i Gattuso, nadam se da ćemo i mi odgovorit kakvim pojačanjima na terenu.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    nekog krivo pogledao u nekom od kafića u TvrđiMr Anderson

    Mislim da je neki osječki portal napisao da je sukob bio na benzinskoj postaji u Osijeku. To može isto dosta toga biti, od toga da se sukobio s nekim seljačinama na bengi dok je bio pod cugom do toga da su ga pratili do benge pa ga tamo natukli. U svakom slučaju, činjenica da su se u kratkom roku dogodila dva incidenta povezana sa djelatnicima NK Osijeka je već sama po sebi suspektna.
  • Mr Anderson
    6k
    Mislim da je neki osječki portal napisao da je sukob bio na benzinskoj postaji u Osijeku.Mathiasovi Chageri

    Da nije ona koju je Pero potaracao?:grin:
  • Paggini
    10.7k
    Skup, ali je ime, a tu je i trenersko iskustvo u velikim klubovima.NORTE

    To ima i Koeman, još i više iskustva, pa jel to znači da bi ga trebali dovesti? Lampard je vodio eto Chelsea i Everton, možda njega?

    Medijski je magnet, a može im značiti i kod dovođenja novih igrača.
    Nije sve u trošku, nekad treba i uložit. Oni su to napravili.
    Riješili su si ključnu točku, a hoće li biti uspjeha tek će vidjeti.
    NORTE

    Medijski je magnet, to je istina, ali jel to nužno pozitivno gledajući Gattusove eskapade? Bit će zabavno, ali koliko će biti zabavno ako zaredaju dva, tri poraza i ovaj krene urlati na presici? Nama hoće, ali njima sumnjam.

    Da Gattuso nije bio toliko dobar igrač, misliš da bi dobio priliku igdje blizu Napolija, Milana i ostalih na konto svoje trenerske mogućnosti?

    Siguran sam da Gattuso nije bolji trener ni od Leke, ni od Valdasa, ni od Trama. Ako ga plaćaju 1,2 milijuna eura (karikiram), onda bi to, po meni, trebao biti trener koji je dokazano uspješan ala Ivan Jurić, a ne da 1.2 milijuna eura plaćaju lika koji će biti spektakl za promatrati i čekati di će ispizdit.
  • Miro Vugrinec
    2.2k
    Fabijan Krivak potrgao prednje krizne nažalost, dečko velikog potencijala, čeka ga dug oporavak. Nadam se samo da nećemo i njemu služiti kao rehabilitacijski centar i plaćati ga, nego da će odraditi rehabilitaciju u loksi, vratiti se jači i da će se pokazati da je igrač za nas
  • Zagi
    5.8k
    E jebat ga. Baš sam imao velika očekivanja od njega.
    Sada je to već česta pojava u Lokomotivi. Trebali bi pogledati jeli to nesretna slučajnost ili nešto zbilja ne valja u njihovom režimu treninga...
  • Captain America
    15.2k
    Što im radi Čabraja na treninzima? Stojković, Kačavenda i Krivak su too much.
  • Cosey
    467


    Ne može to biti slučajnost, križni su vjerojatno najteža ozljeda u nogometu, a njihova tri mlada igrača u kratkom roku se tako ozljede (Kačavenda, Stojković, Krivak).
  • Miro Vugrinec
    2.2k
    Nije ih potrgao na treningu klupskom, strgao ih je dok se sam pripremao za novu sezonu. Jbg nesretni pokret i eto gluposti
  • Zagi
    5.8k
    Jbg nesretni pokret i eto glupostiMiro Vugrinec
    Je kada se Orša ozljedi na treningu Trbazona usred starta s leđa. Nesreća.
    Ali četiri mlada igrača u godinu dana? Može biti posljedica loše podloge, prevelikog stresa na mišiće/vezivna tkiva. Tko zna kaj.

    Može biti i četiri nesretna slučaja ali to je ipak ekstremno rijetko ...
  • dumitrumitu
    936
    Stvarno imaju previše tih ozljeda da bi bila slučajnost
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Vasilj se isto ozlijedio nakon posudbe u njih. Vjerojatno se ne pazi na igrace kako bi trebalo odnosno medicinska sluzba nije na razini, ako se ne varam i Majer je dosao u nas sa nekom ozljedom zbog koje nije igrao dosta dugo.
  • Maki17
    182
    Bilo je govora o onom kondicijskom treneru, ne sjećam se jel radio u klubu ili su privatno radili sa njim. Bila je snimka sa Kačavendom kako radi promjene smjera na pijesku. Uglavnom neki šarlatan
  • Keyser Soze
    8.7k
    HAJDUKOV sportski direktor Nikola Kalinić pokušava dovesti Edina Džeku (38) u Hajduk. Informacija je potvrđena Indexu, doznajemo od izvora bliskih klubu. Kalinić je kontaktirao BiH centarfora i pokušava ga nagovoriti na dolazak u splitski klub. Nije poznato u kojoj je fazi operacija, no Kalinić je ozbiljan u namjeri da dovede napadača Fenerbahčea.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.