• hardek
    1.8k
    Gattuso ih je odbio već prije, nakon toga se desilo ovo sa Jurićem i došla je voda do grla. Nakon toga Kalinić je u situaciji da za par dana počinju pripreme a trenera nema. Teško ću povjerovat da je Gattuso otišao tamo za manje od 1,5 milja jer pregovaračka pozicija tovara je bila nikakva.
  • rioda
    3.5k
    Dovest će sad još vjerojatno i Rebića da se zakotrlja novi val euforije
  • sanjinlego
    2.5k
    Zoran Zekic novi trener Sarajeva :lol: .. nakon dvije utakmice požalit' će, najtoksičniji klub uz ove dolje.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Bit će zanimljivo s gatusom, osobno ne vjerujem da će dočekati kraj sezone na klupi. Možda čak ni polusezonu...

    Sve u svemu, zanimljiv angažman.

    Također, nije mi jasna ova magareća potreba da se uvijek govori kako je netko došao kod njih, a imao je novčano veću ponudu, on je došao i igra za 1 euro, odrekao se nečega do dođe kod nas. Teško susramlje...
  • Tongo Doumbia
    3k
    slažem se, najteža sredina za raditi, daleko.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    Mislim da je to njihov nacin da pokazu kako su oni vise od kluba, ovo ono. Jer je igracima i trenerima valjda cast biti dio takve velicine. A zapravo ih svaki muze samo pa tako. Niti Perisic, Livaja ili bilo koji drugi ne igra za euro, a nece ni Gatusso raditi za male pare, mozda mu Livaja prepise restoran ili neku od parcela.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Također, nije mi jasna ova magareća potreba da se uvijek govori kako je netko došao kod njih, a imao je novčano veću ponudu, on je došao i igra za 1 euro, odrekao se nečega do dođe kod nas. Teško susramlje...db-izbjeglica

    Zato što kao nogometni klub nemaju nikakvih sportskih rezultata kojima se mogu pohvaliti, pa moraju upregnuti marketing...zanimljivo da se i za Jurića pisalo da je odbio milijarde, a onda ispalo da je puklo baš na novcima.
  • Paggini
    10.7k
    Trudim se ne guštati u ovome, ali ne uspjeva mi...

    Osijek osim po kmečanju, postaje istočni tovarville i po prebijanju zaposlenika hehe
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Britanac u izlasku, what could go wrong?
    Lik ima 25 godina, izasao van, pokacio se i dobio samar.. ja tu poveznicu s Botom ne vidim, al ostavljam mogucnost da grijesim.
  • NORTE
    9.9k
    Osvrnut ću se na novost kod naših rivala. Podigli su letvicu što su i htjeli napraviti upravo trenerom i sada su u vrlo dobroj situaciji za novu sezonu.

    Ne znam je li možda i Bara uključen u ovo s Gattusom, ali Kalinićeva karijera u Italiji i sada mjesto SD-a su doveli do toga da on može dovesti ovakvo ime na klupu.
    Mi smo imali Šimića iz Milana na visokoj funkciji pa smo imali najgore ljeto ikad.
    Prodali tri reprezentativca i imali katastrofalan ulaz u sezonu, a onda se to nastavilo sve do proljeća.
    Toliko o nesposobnom kaliniću i sličnim pričama.

    Bez obzira što nema neke trenerske uspjehe Gattuso je ipak trenirao velike klubove.
    On košta minimalno milijun eura godišnje.
    Što i nije preveliki novac za takvo ime na 12 mjeseci.
    Ako ih je već jednom odbio onda su morali podići iznos, je li to 1.2 ili 1.5 m ne znamo još.

    Je da je zadnji posao imao za 3 milijuna godišnje, ali to je ipak Marseille i pitanje je je li Gattuso uopće imao kakve ponude kad je pristao na Hajduk.

    Ugovor na dvije godine, ali on bi se trebao zadržati tu u ovoj sezoni ako baš ne potonu u ligi, što i ne bi trebali, s njim još možda i teže.
    Mislim da im s ovakvim trenerom rastu šanse i u KL.

    Također, lakše je i s njim na klupi doći i do nekih novih igrača.
    Imaju Perišića i ostatak vrlo dobre momčadi za bolje rezultate.
    Puno će im toga ovisit i o europskom ždrijebu/ždrijebovima, a i Perišić ima ugovor do 31.8. i otvorena vrata za odlazak u slučaju ljetnog neuspjeha.

    Imaju europske kvalifikacije i to ih možda može koštati nekog kiksa u Hnl-u.
  • Paggini
    10.7k
    Toliko o nesposobnom kaliniću i sličnim pričama.NORTE

    Šta ako Gattuso bude propast, što postoji realna šansa da bude, gledajući njegov track record i ako se dovedu krivi igrači? Jel onda smijemo reći da je nesposoban za tu ulogu? Ili dotad moramo govoriti da je sposoban jer je doveo trenera koji je igračko ime, koji košta 1.2 milijuna eura i koji nigdje nije napravio rezultat?

    Šimića ne bih zvao ultra sposobnim ni doraslim za tu poziciju, no treba uzet okolnosti i dvorske igre unutar kojih je Šimić operirao. :)
  • Mr Anderson
    6k
    Britanac u izlasku, what could go wrong?
    Lik ima 25 godina, izasao van, pokacio se i dobio samar.. ja tu poveznicu s Botom ne vidim, al ostavljam mogucnost da grijesim.
    Efes Pilsen

    Upravo to sam i ja pomislio. Možda se upucavao krivim curama, nekog krivo pogledao u nekom od kafića u Tvrđi. Barem to nije teško u Osijeku.
  • DrawTube
    3.6k
    Ovaj damage control Tovara mi je na razini Švaba kad su 45' snimili milijunski film o Napoleonu

    SD se bira po broju kontakata, otišlo pola uprave, odjeb od Jurića a sad Gattuso, nekinkažu dug 12m€ a neki da su na nuli...

    Sam Bog zna što se događa tamo i kakvo je financijsko stanje, a s obzirom na betonizaciju obale zemljišta i maslinika oma sve manje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.