• emilperska
    4.4k
    Vise sam se bojao da Nenada ne uzmu. Ovo mi je onako teski populizam, tipican za njih.
    Prodavat ce WC skoljke s njegovim likom i dobit ce otkaz do listopada..

    8. mjesto s Marseilleom i 16. s Valencijom. Ima taj korona kup s Napolijem..
  • Petar86
    635
    Koliko imam respekta za Jurica, toliko nemam za Gattusa. Nema od njega nista.
  • Paggini
    10.4k
    Ahahaha evo malo sam pronjuškao komentare, već rade od njega velikog trenerskog maga i vizionara, najbolji trener HNLa kažu....

    Ekipa radi all in sa GATTUSOM hahahah

    Prvaci bacanja blata sami sebi u oči...
  • Plavi-9
    464
    tko igra FM zna da se ovakve stvari počnu događati nakon 4,5 sezona :lol:
  • Facke
    2.7k
    Decki , cure ajd budeme sad male realni bez sprdnje.
    Prve Gennaro je legenda , posten covek, simbol "staruga" nogometa kakvuga mi volime. Za HNL je ove super posel.
    On je dosta dober bil v Pise , v Milanu i Napoliju. Tam uopce nije tak los posel naprvil. Nemojte podcenivati same zate kaj je presel v krivi klub. Ima dober CV. Da imal je probleme v Marseillu i u Valencije. Al to se skoro sakumu treneru desi da nekad jednostavne ne pase.
  • Zagreb1992
    1.4k
    Budimo realni da je kod nas došao isti kurac bi bilo hype ovdje kao što sad oni imaju ...Ajmo mi se baviti sobom i jačati ekipu nego sprdati njih ..Oni su sami po sebi već kriminalni
  • Danko
    751

    Išo i ja pogledat, kažu da je drvosječa gennaro jedan od najvećih veznjaka u povijesti nogometa... :)
  • Mentalni Gimnastičar
    746
    Jedini uspjesi su mu dovođenje Pise u drugu ligu (sljedeće sezone odmah ispao nazad u treću) i kup s Napolijem. Sve ostalo ćorak.
  • Paggini
    10.4k
    Ajmo mi se baviti sobom i jačati ekipu nego sprdati njihZagreb1992

    Tema je 1. HNL, komentiramo najnovije vijesti suparnika u HNLu, jebiga. A što se tiče jačanja nas samih, tu nažalost nemam ovlasti dovođenja igrača...
  • sanjinlego
    2.5k
    Isti taj Gattuso izbacio Kalinića zbog nezalaganja.
  • dzis
    616
    Gattuso dolazi kao gasenje požara. Bit ce ovo jako zanimljivo pratit..definitivno ce se uklopiti dolje
  • Droljo
    6.4k
    Opet ruganje. Ajmo mi njih oderat na terenu pa onda sprdat. Baš ne volim unaprijed suditi. Tako se oni ponašaju.
    kažu da je drvosječa gennaro jedan od najvećih veznjaka u povijesti nogometaDanko
    već rade od njega velikog trenerskog maga i vizionara, najbolji trener HNLa kažu....Paggini


    A mi deremo kontru..
    Rtl2 samo zabava ovod
  • Jaro
    6.1k
    nije svih vremena, ali svoga dobo jest.
    Ova kombinacija moze zavrsit ili extra dobro iki epska katastrofa za njih - sredine nema. Po svemu, Gattuso nije puno drugaciji od doba s terena - a to znaci hrpa energije koja ovisno o situaciji i okolnim cimbenicima moze bit usmjerena dobro ili lose - u oba slucaja ce rezultat biti vidljiv.
  • serbus
    3.8k
    Koji jezik je službeni u svlačioni ?
  • gledatelj
    347
    Odakle para za njega? Pa on sigurno ispod1.5 mil po sezoni nije dosao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.