• NORTE
    9.9k
    To malo klubova imaBosskovitz
    A još manje ih koristi stare grbove. Roma redovno igra u dresovima sa starim grbom.
    dinamov štit je predivan grb kojeg dinamo više nema u ponudi, zadnji put za 50. godišnjicu osvajanja KVG-a.
    Zamisli potencijal službenih gostujućih dresova sa štitom, dakako u bojama dresova koje je dinamo nosio u godinama dok je imao takav grb.

    Taj rozi dres je jednako neprirodan i nepovijesni za Dinamo kao i crni.Bosskovitz
    Apsolutno. No ipak ovaj zadnji crni je navijačima daleko privlačniji i prihvatljiviji i definitivno "može proć" kao novost u ponudi.

    Osim par kolekcionara, gotovo nitko neće kupiti tri dresa svake godine.Bosskovitz
    Najveći je problem što dinamo redovno nastupa u tim "trećim" novim bojama, iako može nastupati u svojoj boji/bojama.
  • criticus
    1.6k
    Bilo je već prijedloga u tom smjeru, al ja bi volio na trećem dresu umjesto grba staviti "d".
  • Nolifer
    7.1k
    Ne bih iskreno radio preinake u tipu mono boje sa grbom na dva, tri dresa. Ostavio bih normalni grb, jedino bih promjenio to, da bude šivan kao na polo majici od Gradjanskog. Ovo sa malim d taj sitni detalj bih dodao recimo iznad imena na ledjima i bilo bi top :fire: :up:
  • VE86
    48
    Jednostavno. Dodao bi samo zastavu države iznad prezimena igraca kao sto ima futsal dinamo i rijeka.
  • nemapredaje
    2.3k


    Nepotrebno.

    To je bitno samo relativno nepoznatim klubovima u internacionalnim krugovima.

    Za Dinamo se jako dobro zna od kud je.
  • Patak
    2.6k
    Ali lijepo je za vidjeti...
  • Nolifer
    7.1k


    Baš i tog se ne treba sramiti.

    Dapače uz to slovo d na ledjima iznad imena bi bili odlični detalji i recimo da se ušulja u sredinu bulldog, pa to bi bilo top.

    Bolje i to, nego da se vidi neka iritantna reklama koja bode u oči...
  • Eduardo
    18.1k
    Dapače uz to slovo d na ledjima iznad imena bi bili odlični detalji i recimo da se ušulja u sredinu bulldog, pa to bi bilo top.Nolifer

    HR zastava, malo ,'d' i bulldog... još nešto? Sad već pretjeruješ s pretrpavanjem simbola. U jednostavnosti se često krije elegancija i ljepota tak da ne treba pretjerivati s ničim, bez obzira o čemu se radilo.
  • mali M
    4.1k
    HR zastava, malo ,'d' i bulldog... još nešto? Sad već pretjeruješ s pretrpavanjem simbola.Eduardo

    pusti nas da sanjamo!!! zašto ubijaš našu kreativnost!!! :lol:
  • Nolifer
    7.1k


    Ma nebi bilo pretjerivanje.. Al oke..

    Kažeš u jednostavnosti, a zašto se onda idu stvari komplicirati sa mono bojama na grbu?

    Kaj ne može bit u normalnoj boji grb, nego se mora pretjerivat u monokromatskim?
  • nemapredaje
    2.3k


    Sad si sam sebe posrao.

    Pa monokromatsko upravo je pojednostavljivanje. Kužiš, minimalizam.

    Ne kažem da se slažem stim, ali je ova tvoja teza ironična.
  • Eduardo
    18.1k
    usporedba ti uopće ne stoji... @Bosskovitz je nedavno detaljnije pisao o tome pa nema smisla reciklirati.
  • Nolifer
    7.1k


    Zašto misliš da bi bilo sa moje strane pretjerivanje? Baš me zanima.



    Nisam. Nego pitam. Jer mi to ne djeluje minimalistički i taj detalj zna ponekad usrati dres onda u cijelosti
  • Eduardo
    18.1k
    napisao sam ti u prvom postu - previše si ti toga zamislio i nabrojao. Za moj ukus je to pretjerano.
  • Rex Ramae
    2.7k
    Kažeš u jednostavnosti, a zašto se onda idu stvari komplicirati sa mono bojama na grbu?Nolifer

    Definicija monokromatski: koji sadrži, koji ima samo jednu boju.

    Daleko od kompliciranja. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.