• Patak
    2.5k
    Oprosti, ne bih dijete dao kod tebe amatera nogometaša u školi nego bi ga ipak upisao u Futsal Dinamo. I ako mogu reći tamo su svi super treneri, svi educirani, bivši futsaleri, većina je sama prošla školu Futsal Dinama, imam same pohvale za njih.
  • jedan u nizu
    6.7k
    Siguran sam da djeci isto tako pomazete oko zadaca, zadataka iz matematike, sadnje graha, kristalizacije kristala soli iz vode, citanju lektire.
    Jeste li zavrsili potrebne fakultete? Pmf, i to vise smjerova, kroatistiku i komparativnu knjizevnost?
  • Patak
    2.5k
    Ja sam postavio pitanje njihovih kvalifikacija, ako su njihovi edukatori završili PMF sve u redu. Nek stave to na svoje web stranice, njihove biografije i taj program što rade neka stave na svoje stranice i sve u redu. Referirao sam se na tekst repera da educira djecu i potegnuo pitanje njegove kvalifikacije. To je sve.
  • Crle
    407
    Da li je učitelj od 1-4 razreda osnovne škole završio PMF i da li je onda on kvalificiran u dnevnom boravku napraviti određeni eksperiment iz fizike, kemije ili biologije koji bi učenicima mogao biti zabavan?
  • Patak
    2.5k
    Pa oni su završili učiteljsku akademiju a za dodatnu edukaciju nek se jave određenom fakultetu, za njihove programe i eksperimente. Dao sam ti link na PMF, imaju i drugi fakulteti slične programe.
  • Crle
    407
    Znam ja što su oni završili no po tebi ni oni nisu kvalificirani izvesti neki jednostavni eksperiment (pošto nisu sa PMF-a) kako bi educirali učenike na zabavan način nego bi trebali na dodatnu edukaciju. Pošto se valjda očekuje da će dijete koje ne znam nauči da postoji gravitacija padom jabuke na pod odmah krenuti sa učenjem formula i pravilima svemira zašto je to tako. Inače imamo društveni problem.

    Isto tako ako netko na zabavan način tvoje dijete nauči nešto jednostavno o brojevima i matematici problem je što nije kvalificiran sa završenim PMF-om ili barem učiteljskim fakultetom, makar je dijete nešto naučilo čisto zbog drugog pristupa.
  • Patak
    2.5k
    A gle sad ideš u neke krajnosti. Učitelji razredne nastave su osposobljeni za sve što dobiju završetkom Učiteljske akademije. Ako nisu završili predmetnu fiziku, kemiju ili biologiju na PMFu vjerojatno to niti ne predaju u školi.
  • The Undertaker
    4.4k
    Načelno se slažem sa kolegom Patkom. Ne može po školama bauljat i govoriti bilo tko bez odobrenja Ministarstva (što i kako) i bez osnovne edukacije. Vrijedi za sve ''edukatore'': vjerske, prometne, STEM, književnike, veterane Domovinskog rata itd...
    Možda jest malo rigidno ali ne vidim što oni mogu napraviti a da profesori/nastavnici ne mogu. Umjesto da država lovu troši na ovakve udruge bolje da je, za istu namjenu, da školama odnosno profesorima.
  • Crle
    407
    Ti si otišao u krajnost sa tim da li je netko kvalificiran sa recimo PMF-om. A mi ni ne znamo njihov program i kvalifikacije. Možda imaju dobar program i možda ne treba kvalifikacija završenog PMF-a da bi obavljali neke jednostavne pokuse, nego samo dobar program napisan od nekog tko je stručan u tom polju. Ti si odmah zaključio da oni nisu.

    I ja se slažem no u ovom slučaju nitko nije naveo to što rade, zbog čega je točno loše, nego je krenulo zato što je on reper i ujak ili stric mu je u Možemo.
  • dumitrumitu
    878
    Kako su nesposobni sad će vratiti Beru
  • Tundra
    573
    Koji će sad argument ljevičari pronaći protiv HDZ-a i pokušavati opovrgnuti dobre rezultate? Dominantne pobjede na izborima unutar dva mjeseca i s visokom i s niskom izlaznosti.
  • mali M
    3.9k
    A kaj ti "ljudi poput mene"? Zapamtio sam njega, onog gajia i peraskuCrle

    Okej sori nije mi bila namjera istaknuti te, ali nisi ni ti imenovao nego generalizirao. I on pogotovo....
  • NitkoBitan
    13.5k
    Kako su nesposobni sad će vratiti Berudumitrumitu

    Bero je avion za Grbina. Pristupacan, iz radnicke obitelji... pravi umjereni ljevicar. Ne znam zasto su ga maknuli.
  • dumitrumitu
    878
    Neznam puno o njemu ali za politiku definitivno nije. Nikakva osobnost, bacanje floskula i praznih priča. On je uništio SDP a Grbin je samo dovršio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.