• emilperska
    4.3k

    Ti sad meni nakon 15 godina svega i svacega imputiras da sam mamicevac indirektno, jesam li ja mamicevac nakon sveg?

    Znaci preziranje Mozemo i njihovog djelovanja znaci da si mamicevac jel?
  • Nino Bule
    12k
    Ne znam di si sad mamica iscupao, ne bi vise isao u raspravu
  • NitkoBitan
    13.5k
    Cekaj, drama se stvorila jer je Djerkov ujak ljevicarski aktivist? Pa nije ga ujak pogurao, nit je nuzno da se njih dvojica slazu u stavovima.

    To kopanje po obiteljskom stablu mi je i inace dno dna. Ljudi su ponoljetni, svatko razmislja svojom glavom...
  • Mrvica
    3.6k
    Ako je ujak ljevičar ne znači da je i dečko to isto ili da sudjeluje u nekakvim teorijama zavjere. Snimio je pjesmu, očito je dobro prihvaćena, sve se poklopilo sa osvajanjem svega živoga i neživoga, ''to ti tak ide i to ti je tak'' je svima uletilo u uho i eto ga repao je na proslavi. A to sad ujak mu je ljevičarski aktivist pa su ga ubacili u klub i te stvari je bezveze. Nastane rasprava zbog gluposti, jbg ako dođete do dokaza da je dečko to i to onda postate link sa dokazima i živjeli.

    Meni je ujko bagerist, to ne znači da sam i ja. :rofl:
  • NKDZ86
    505
    Ubuduće ljudi dragi da se ovakve stvari ne događaju-prvo provjeriti obiteljsko stablo. Onda tog čovjeka pa tek onda za stol s njim.
    Nikad ne znaš ko mu je bio tetak, ujak, stric, deda, pradeda i ini.
    Očekujem presicu uskoro i ispriku od strane predsjednika.
  • Sljeme
    2k
    To kaj mu je ujak peder ne znači da je i on.
  • Paggini
    10.2k
    Mislim da je sad svima jasna jedna stvar - Možemovci su napisali "I to ti je tak" i koristili svog avatara Djerka da ih se ne primjeti.

    Pa kom krivo kom drago, ali od istine se ne može pobjeći dečki moji dragi.
  • NKDZ86
    505
    Tako je kiki, to je njihov slogan, bum klik klak - možemo prvak
  • mali M
    4k
    mene zanima od kuda se odjednom ovdje provuklo ova fora i "zaštiti od moderature". To je onaj troler ponovio tisuću puta i sad to već na dva tri forumaša pročitao.. daj ajde više bar mrvicu odraslije idemo pisati. pa ja se prvi tu ne slažem tisuću puta ni sa Bossom, ma i sa Ninom imao rasprave i ostalima, pa se držimo u granicama normale.. ako te smeta što se netko nezna civilizirano razgovarati samo ga ignoriraj i prestat će, a moderatura će se sama već pobrinuti za probleme.
    A što se tiče teme, onaj koji nezna zašto je Djerko bio pozvan na trg, ne zaslužuje ni objašnjenje. Nit ga slušam nit je moj đir, ja sam više za staru školu domaćeg hip hopa, ali mi je jasno da je izbacio lajnu koja je odzvonila nakon futsala sa Istrom i njihove glupave izjave i ovu sezonu se uglavila među nas ko ljuska od kokica među zube u kinu! :) ajde netrebamo stvarno radit teorije zavjere gdje ih nema
  • Brusa
    973

    Tak ti to ide
    I to ti je tak
    Bum klik klak
    Ljevičari nam ga stavili u pak...
  • NKDZ86
    505
    Moderatura odlazi, uz forumaše sa zabranom.
    Ljudi najte kaj zameriti i mene je prehitilo
  • Jaro
    6k
    zaboravio si dodati i da je Ristovski na njihovom platnom spisku pa je i u story na instagramu zalijepio ovu komunisticko-ljevicarsko lubenicarsku podvalu...
  • emilperska
    4.3k
    Baš me zanima kako bi neki od vas pričali da mu je Ivan Penava ili Bartulica ujak. Da li bi onda rodbinsku povezanost nakon duljeg vremena otkrio "tek" Imperijal (moguće i opravdano, ne čitam inače, ali bitno da je index relevantan medij) za kojeg se dio ljudi ovdje sprda. Sad sam vidio da je reper nastupao i na danima Stenjevca 2023. u organizaciji gradske četvrti Stenjevec gdje Možemo na vlasti. To opet vjerojatno nema veze s tim da mu je ujak saborski zastupnik Možemo.
    Neću se više oglašavat o ovoj temi jer svaki put kad se dirne u Možemo izleti 10 ljudi koji krvoločno brane da to nema veze s ičim i da je to slučajno, odmah se krene u vređaonu i sprdanje da će Kranjča (kako svi pak naivno vjeruju da će Kranjče bit tako skoro mi je isto fascinantno) bit u obliku dilda ili kaj već.

    Zaključak svega: Dečko je nastupao jer je uspješan i popularan, pjesma mu je hitčina u 2024., a to što mu je ujak lijevi aktivist i zastupnik zeleno lijeve vladajuće stranke u ZG, nije povezano s ičim nego slučajnost. Gotova rasprava za mene.
  • Jos-Optimus
    791
    Ti opet udaraš po svom. Ja "Možemo" ne podnosim, kao i većina onih koji su ti odgovorili, ali ovo je toliko smiješna konstrukcija da ne znam što očekuješ. A tragikomično je da nisi čuo za tu pjesmu i refren. I opet, kao sve 5, ali ponavljaš neke "slučajnosti" koje su, u najmanju ruku, presmiješne ako nisi ispratio uspon dečka nakon što je napravio nenadani hit. Pa tko bi trebao nastupati na danima Stenjevca, ako ne dečko koji se proslavio baš kao pripadnik tog kvarta.
  • Patak
    2.5k
    Samo da podržim @emilperska u ovoj objavi kad su skočili na njega. Ne mora ništa značiti ali je zanimljiva informacija za podijeliti.

    EDIT: da iskoristim svojih 30 minuta da editiram post. Pronašao sam ovaj članak...

    https://www.vecernji.hr/showbiz/tko-je-djerko-ulica-autor-stihova-to-ti-je-tak-dinamo-prvak-otkriva-pozadinu-svojeg-uspjeha-1772036

    Veli da u sklopu projekta svoje majke "Baltazar" posjećuje škole i educira školarce o znanosti... E, zna li netko njegove kvalifikacije za to? Kaj je dečko završio od škola?

    Naime, u sklopu projekta "Baltazar" posjećuje škole diljem Hrvatske i educira mlade o znanosti, a povezan je i s kultnim crtićem "Profesor Baltazar", za koji prava drži tvrtka njegove majke.

    – Prošli smo u zadnje dvije godine više od 80 škola po Hrvatskoj. Radimo različite zanimljive pokuse i pokazujemo djeci stvari koje još nikad nisu vidjeli, na zabavan način ih pokušavamo educirati o znanosti, kemiji, biologiji, fizici – ističe Djerko
    — Djerko
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.