• jedan u nizu
    6.8k

    Ne ali kad imas karakter igraca koji na treningu dajes 20% za razliku od drugih, onda taj igrac nece igrati.

    A u Hajduku imas vise takvih igraca i cijela atmosfera se vrti oko toga. Neki koni se ful zalazu su nesretni jer se netko sverca. Onda se ni njima neda i nezadovoljni su. Onda krenu trzavice na treningu, pa zatim i na terenu. Na kraju se idrazi na cijelu momčad i desi se da iako imas kvalitetu, nemas momcad.
    To je kod njih jako izrazen problem. Jednom Leki nisu dali da se sam zabavi s time, pa me zanima oce li ispostovati Jurica i njegov mentalitet i autoritet.
    Napraviti momcad od ekipe svercera i klanova, koji dobiju stav 'ma lako cemo' je jako teško i trrba vremena i podrska kluba. A Hajduk to dokazano ne daje, ec 20 godina ne daju niti vremena niti pravu podrsku.
    Niti klub niti navijaci.
  • Praskaton
    2k

    Zna Juric gdje dolazi kakvi su mu igrači,kakve mogucnosti nije naivan.
    Misli kao i mnogi prije njega da on to moze preokrenut i bit heroj.Vidit cemo
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ovaj juric ce bit bivsi prije velike gospe, a i li slavimo titulu tad i plus 20
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ali kao da gledam tamo Dobija crvene kartone ,ovdje ce se izivljvat na sudcima
    On ,kalinic ,ovaj tovar presidente ,jos sve nismo vidjeli. Nastat ce ludilo ,predosjecam da ce biti svega , a ciganluka najvise . Skupljaju se jedan po jedan
  • Dzoni
    247
    U teoriji, Ivan Juric bi trebao biti spasitelj Hajduka i netko tko bi ih odveo bar 2 stepenice vise, ali u praksi, heh, on tamo ce biti gotov ako ne do gospe, onda do svi svetih. Da sam Ivan Juric u toj fazi trenerske karijere ne bi ni pomisljao prihvatiti poziv Hajduka, sigurno ima boljih opcija za Jurica u ligama peticama.
  • Dudu9
    584
    znaš da je njima Livaja najbolji igrač a uz to i onaj koji je lijen, e sad dođe Juric ima 2 opcije potjerat najboljeg igrača ili ostavit ga i šta ima, boljeg teško da mogu naći, nema tu laganih riješenja a nemaš novaca za bolje
  • Ali
    2k


    Nijr ti logicno jer ne citas cijeli post... ovo si ignorirao

    Ok broj osvojenih bodova ovisi o puno faktora, ali opet...

    A i prije ovog sto si citirao sam stavio "recimo"
    Dakle kao prvi nasumicni prijedlog, statistika je neki alat nije sve, jednako je kao i nba ili svi ostali... uvijek mozes se pitati bi li ronalo zabio toloko golova da je igrao u slaven belupu i da ima njihov vezni red...
    No i trziste je neko mjerilo , a ono kaze kao sto sam rekao u drugom postu, taj Juric je u Europskim utakmicama kao i hajdukov autobus... nikad vozen na relacijama van svoje zemlje... i za takvog trenera reci da je jedan od najboljih hrvatskih teenera ?
    Ok posluzit cu se tvojim rijecima

    Nije mi logično tvoje razmišljanje, to je sve.
  • Ali
    2k
    A evo i jos jedan izvor koji sugerira da je "mali Vulić"

    Jurić’s coaching methods depend greatly on angles of attack and the formation of triangles on the field. His basic 3-4-3 formation is revolutionary in its simplicity. Heavy metal in practice and exhaustive in principle, fitness is the cornerstone for being successful with this tactical method. High pressing, of course, take a huge amount of energy to execute, and Jurić trains his players relentlessly to achieve it.

    Ovaj dio sa trkom ce biti zanimljiv sa Trajkovskim, Livajom, Kalikom i ostalim iz klase...

    Do sisvetih je bivsi
  • blue heart 72
    1.5k
    Imam neki osjećaj da će ovaj put stati iza trenera u slučaju trzavica sa "zalizanim". Status zalizanog više nije ni blizu neupitan, kakav je bio do prije nekoliko mjeseci
  • Jurki
    9.6k
    zalizani drzi momcad. A to znaci busenje trenera.
    Mozda u javnosti nema status bozanstva.. ali svlacionica je druga prica.
    Edit: a i ta ista svlacionica je hrpetina mlatimudanata ko Letvaja.
    Po meni rebus koji se nemre rijesiti uz manjak kvalitete.
  • blue heart 72
    1.5k
    sve to stoji, ali se to ipak promijenilo dolaskom Perišića. On ne jebe živu silu i zalizani definitivno više nije alfa mužjak u svlačionici
  • Jurki
    9.6k
    vrijeme bu pokazalo.
    Perisic je dosel dole na rehabilitaciju.. i da se lansira dalje.. jer nebi on imal takve klauzule u ugovoru..
    Nogometasi ne gledaju kroz iste naocale ko mi obicni ljudi.
    99 posto je istina da ima jeben ugovor dole, a ne za 1 euro.
    Isto kak sam tvrdil lani.. da njemu nije do šuške vrnul bi se prije godinu i pol.
    Da maknemo Letvaju i Prerisica.. tovari ne mogu dopeljat igrace kakve Juric hoce. I imamo kakafoniju između trenera i igraca.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Cekajte, znaci njima NO ima zadnju rijec u izboru trenera? Iznad SD, PU i ostatka uprave?

    Dakle ljudi koji (potencijalno) nemaju pojma o sportu imaju zadnju rijec iznad ljudi koji su plaćeni da bi se time bavili (SD i uprava). A nama se rugaju da je kaos tu.
  • Sesvećanin
    11
    Predlazem da temu preimenujemo u Hajduk 2024./2025.
  • Brusa
    973
    ja sam pročitao da mora NO odobriti svaki ugovor iznad 200k € ili duži od 3 g. Dakle, trener i ustvari svaki igrač.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.