• Dzoni
    232

    Veci gaf je ovdje zvijezda na Dinamovom grbu nego zamjena grba repke i kluba
  • Nolifer
    7k
    Ovo je za nas odlična pobjeda. Napokon smo i njih riješili..Em je dobro radi samopouzdanja pred Euro, em je na jesen Liga Nacija i sa njima igramo dva puta..

    Tak da zadovoljan sam viđenim! :victory: :strong: :cheer:
  • Cosey
    467
    Šteta kaj nemamo brzih krila, pojeli bi ovaj Portugal. Ok, prijateljska je, ali svejedno.
    Nadam se da budu Perišić ili Pjaca mogli barem poluvrijeme povući. Šteta kaj nema Oršića.

    Uglavnom, još jedan skalp skinuli.
  • Nadmocniji
    46
    jedino oni stalno forsiraju te svoje dresove na tekmama repke, nebitno dal nogomet, rukomet, vaterpolo... Jebena sekta
  • Marley
    1.1k
    Pongracic najugodnije iznenadjenje :clap: :clap:
  • Facke
    2.6k


    Nije iznenadenje. Odigral jake dobru sezonu v Lecce-u a ove denes je same potvrda toga.
  • rioda
    3.3k
    Živo me zanima kako netko u 2024. uspije na internetu iskopati taj Dinamov grb
  • ShanKu
    433
    tu moraju bit umješani tovari i benfica navijači... za grb mislim
  • hardek
    1.8k
    Kaže Dalić da mu je žao što Baturina nije mogao igrati danas. Osjetio je zatezanje u mišiću i nisu ga htjeli stavljat
  • Marley
    1.1k
    istina, ove klupske sezone je bio rekla bih, nas ponajbolji stoper. Ne racunam Gvardiola, on je van kategorija haha.
    Inace sam veliki fan tandema Sutalo-Erlic, ali ovaj me danas odusevio :up:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Bilo bi dobro kad bi na EURU Brozovic bio na klupi radi forme, a Majer kojemu je kreacija i sredina forte(jer brzina za krilo mu je nažalost u minusu) da igra u prvoj samo isturenije nego Modric i Kovacic, a onda krilo da igra Rijekin Pašalić.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Meni je bilo najjače kad je nakon tekme ronaldo došao do modrića i brozovića. Točno vidiš gestikulacije... "daj javite se poslije, ubit ćemo prednji kraj teleta, nemoj da vas moram dva puta zvat" :lol:
  • Neron53
    358

    Bila su danas samo 3 njihova dresa.....al i jedan nas :)
  • NitkoBitan
    13.5k
    Šteta kaj nemamo brzih krila, pojeli bi ovaj Portugal. Ok, prijateljska je, ali svejedno.Cosey

    Mi da imamo brza i konkretna krila (kao i postenu golgetersku spicu) pojeli bi svaku reprezentaciju. Jednostavno nemamo, u takvom smo podneblju da ne dajemo dosta materijala za neke pozicije.

    Jednoj Spanjolskoj od 50tak milijuna stanovnika dva tamnoputa igraju krilne pozicije u prvoj postavi (fun fact, to su im i jedina dva tamnoputa igraca na cijelom popisu za EURO). Cisto navodim Spanjolsku kao usporedbu, ako oni imaju problema gdje smo tek onda mi...
  • Hrc-Vg
    254
    Mali Matković mi se čini kao savršen tip napadača za Hrvatsku…Ja bi ga već sad vodio da osjeti veliko natjecanje…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.