• blubach
    18

    Ja se slažem da 3m nije puno dat na igrača, ali za Vidovića je.
    Drugi najkorisniji igrač? Možda 7. ili 8.

    Pokazao je bljeskove dobre igre i to je više manje to. Ne bih rekao iskreno ni da nam je dao više od Kaneka, a za njega nam je puno dat 1m.
    Je, mlađi je, "naš" je, igrač Bayerna...
    Ali ja baš nisam vidio ništa zašto ga je Bayern kupio, a vjerujem da ako im ga i vratimo, da će opet na posudbu ili dok ga ne prodaju za sitne pare il dok mu ne istekne ugovor...
  • austrijanac
    2.9k
    Drugi najkorisniji igrač? Možda 7. ili 8blubach

    Statistički je drugi. Odmah iza Petkovića.
  • blubach
    18
    OK, neka je statistički drugi. Al, bar po meni, više su ove sezone dali redom: Petković, Baturina, Mišić, Sučić, KTC, Nevistić. Tu je negdje sa Kanekom, Maxom i Hoxhom po tome što je dao ove sezone.
    S ovim ne tvrdim da je on gori ili bolji od bilo koga gore nabrojanih, samo mislim da tako stvari stoje i da se na temelju ove sezone ne isplati za njega dati toliko koliko Bayern traži.
    Ponavljam, ako nam je teško dat 1m za Kaneka za kojeg smatram čak da je dao mrvicu više (a čak ni njega ne bih otkupio), onda mislim da za Vidovića ne bi trebalo bit dileme.
    2m uvrh glave najviše zbog tog nekog potencijala jer ajmo reć da Bayern ne kupuje bilo koga (iako s kolko igrača su promašili u zadnjih par godina, to je smiješno) i zato što je mlad.
    Inače stvarno ne vidim njegovu vrijednost koju drugi vide, ali uvažavam ako se nekome sviđa takav tip igrača.
  • Dudu9
    565
    Za Boška Šutala smo dali 4mil, pa sad svi pišu koja budala dala te novce za njega, tako može završiti slučaj Vidović
  • kajsitilud
    251
    a moze i zavrsit da decko ode u neku nizozemsku ligu il tak nekaj i eksplodira. Tad ce se puno vise pisat koja budala nije dala novce za decka koji je s 19-20 godina bio drugi najkorisniji igrac Dinama.

    Mislim da na temelju brojki iz ove sezone i povremenih bljeskova se mora uc u taj rizik i uzet decka koji je u Bayernu slovio za jednog od najvecih talenata svog uzrasta.
  • Plava stijena
    77

    Pobogu to nam je najsuficitarnija pozicija u momčadi. Dečko nikad neće moć egzistirat na višoj razini na krilu. Spor je i gotovo. Nije Marić budala da ide trošit pare od kojih oskudijevamo, na nebitnog igrača, kad ima 3-4 pozicije koje se moraju riješiti.
  • kajsitilud
    251
    ak si ti to tak decidirano reko onda dobro.

    Pobogu ko da ne znamo kak je tekla Orsicu karijera na pocetku u Rijeci i Speziji pa je na kraju posto jedan od nasih najvazniji igraca. Ima sanse za takve igrace uvijek, pogotovo kaj ima tek 20 gdina.
  • Plava stijena
    77

    Možda Vidović postane jako dobar igrač, ali to sigurno neće biti na krilu. Imamo Baturinu, Stojkovića, Vrbančića, Roga. Šta će nam Vidović?
  • Ivanmtk
    783
    3 mil za Vidovića nije puno i sa Vidovićem ne možeš pogriješiti. Sigurno će bit odličan igrač. Oće li bit ekstra talent kojeg ćeš bogato unovčiti, ne znam, možda i neće. Ali da će biti koristan i opasan, direktan i efikasan u Dinamu to nema dileme. Već sad, sa drugom seniorskom sezonom u karijeri, je korisniji od svih naših krila. To dovoljno govori. Propuštati takve talente, Dinamo jednostavno ne smije. Usput za Šotičeka ćeš dati najmanje 2-2,5 mil. Niko me ne može uvjeriti da je bolji od Vidovića.
  • kajsitilud
    251
    Imamo Baturinu, Stojkovića, Vrbančića, RogaPlava stijena

    Jebena krila. Doslovno niko od njih nije lijevo krilo :lol:
  • Plava stijena
    77

    Dobro jutro. Svi navedeni igraju istu pozciju koju igra i mali Vida. Vidović nije krilo!
  • kajsitilud
    251
    Spor je i gotovoPlava stijena

    I ovo mi je smijesna teza. Spor nije sigurno, a najvaznije jako je brz s loptom u nogama kaj je puno vaznije. I ja bi nekog Salaha koji trci ko blesav sa il bez lopte, al Vidovic u driblingu je jako hitar.

    Dobro jutro. Svi navedeni igraju istu pozciju koju igra i mali Vida. Vidović nije krilo!Plava stijena

    Ja bas mislim da u kombinaciji s Pjacom mozemo jako punom dobit s njih dvoje kroz sezonu. U slucaju ozljeda postoje igraci koji mogu pokrit i to lijevo krilo.
  • Paggini
    10.2k
    Spor nije sigurno, a najvaznije jako je brz s loptom u nogama kaj je puno vaznije. I ja bi nekog Salaha koji trci ko blesav sa il bez lopte, al Vidovic u driblingu je jako hitar.kajsitilud

    Molim te pronadji mi jednu snimku vidovica u sprintu s loptom od prosle sezone.

    Jedna utakmica pred kraj sezone, mislim varazdin doma na pljusku onom je opalio sprint bio pod sjevernom tribinom i to je bila tragedija.

    Mislim na kraju dana, ako mi imamo ogranicen budzet i napadamo ligu prvaka, vi biste potrosili 3.5 milijuna eura na vidovica kao prvo lijevo krilo ekipe? Jer za te pare se ocekuje da bude pocetno lijevo krilo...
  • kajsitilud
    251
    Molim te pronadji mi jednu snimku vidovica u sprintu s loptom od prosle sezone.Paggini

    Taman posla da ti sad idem gledat tekme i trazit isjecke di je s loptom. Pogledaj si sazetke pa ces vidjet vise situacija di covjek izbacuje igraca na par metara.

    Jedna utakmica pred kraj sezone, mislim varazdin doma na pljusku onom je opalio sprint bio pod sjevernom tribinom i to je bila tragedija.Paggini

    Sve ok. Velim, vjerojatno na 100 metara nema neku brzinu, al ak se njegova igra bazira na driblingu i udarcu tu ima dovoljnu brzinu.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Molim te pronadji mi jednu snimku vidovica u sprintu s loptom od prosle sezone.Paggini

    Koliko lopti on nije uspio stic zbog svoje "brzine" je tuzno. Momak jednostavno nije krilo nit ce ikad bit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.