• DrawTube
    3.5k
    Bez obzira na to kaj ne bi s njima ulazio u posao, Karajica mi se čini kao ok vlasnik za Šibenik

    Vidim još prije je preuzeu A. Klagenfurt i napravio koliko toliko dobar posao, solidan su prvoligaš u borbi za Europu

    Koliko vidim Šibenčani su ful zadovoljni njegovim mandatom, kažu da je dosta napravio za klub a pogotovo na razini infre i navijačkog dijela. Mislim da je daleko od Komaka a pogotovo ne daj bože Maminja
  • Facke
    2.6k
    Da da dragi Jose Boto. Dobil si Soldu za 400.000 € , sad bi jos i Cavlinu posudil. A neces prodati Miereza u drugi hrvatski klub. Pa nebi ti ni igraca dal...
  • sanjinlego
    2.3k


    U centar. :clap:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ne vidim razlog da se neki bune na dolazak Gnezde Cerina u Dinamo. Jedan od boljih igraca Panathinaikosa, standardan u momcadi dvije sezone uzastopno, reprezentativac... Ne znam kakav ste vi kalibar igraca ocekivali, uostalom radi se o veznom igracu a mi smo vec sad dobro pokriveni u vezi.

    Ne trebam gledat sve yt videe da bi znao i po ovih nekoliko podataka da ce momak vrlo vjerojatno bit bolji i korisniji igrac od Ademija, Bulata pa mozda i Sucica. Dovodenjem takvog igraca em dobijes dodatnu kvalitetu em napokon mozes odmorit Misica.

    Kak god, veza nam skoro nikad nije bila problem. Ako se ovakvi igraci dovode na pozicije koje nisu problematicne onda se nadam da ce se "minimum takvi" dovest na poziciju stopera, lijevog beka i krila. Znaci ne oni sa strganin koljenima i ligamentima, kao ni anonimni Japanci (njihovo dovodenje je imalo smisla prosli ljetni prijelazni rok kad smo bili u znantno goroj situaciji).
  • Nogo
    1.5k

    Neka Mierez ako mu se ide kod nas izvrši pritisak, kaže da želi ići itd. Sumnjam da bi ga stavili na tribinu.

    Mislim da se sve može dogovoriti ako se hoće!
    Naravno kako mu ugovor traje još godinu dana, takva mora biti i odšteta.
  • sanjinlego
    2.3k


    Kažeš bolji od Bulata, a možda i od Sucica? Znaci neka sredina za napadanje Lige prvaka? Okej.

    Što donosi taj Cerin da toliko vrijedi i da se za njega toliko borimo? Nije sarkazam, da ne pomislis. Nego ozbiljno? Nisam ga gledao, ne vjerujem toliko u te yt videozapise jer svi izgledaju kao Messi, Ronaldo, Beckham, Terry u jednome.

    Moje mišljenje da ne vrijedi dati 2 do 3 milijuna za igrača koji će biti bolji od Bulata, a da je tu negdje sa Sucicem. Pogotovo jer pricamo o štednji toj nekoj, a i o napadanju Lige prvaka.

    Podrzavam sve sto rade, i kako rade, za sada!
  • austrijanac
    2.9k
    Moje mišljenje da ne vrijedi dati 2 do 3 milijuna za igrača koji će biti bolji od Bulatasanjinlego

    U isto vrijeme se nadamo prodaji Bulata za par milja.

    Logika je gadna stvar.
  • Orc123
    5.9k
    ako uđemo daj Boze u LP sam Sucic i Misko nece izdrzati pakleni ritam. Treba nam igrac takvih karakteristika. Gnezda je dobar igrac, zna ligu, reprezentativac je, zna jezik, faza prilagodbe nikakva, iza sebe 4 standardne sezone od toga 2 sezone u iznimno jakoj Grckoj ligi sa jako dobrim brojkama, tj. Ocjenama. Ako su u klubu odlucili da je on taj ja im vjerujem. Siguran sam ako ce dolazit da nece odsteta biti veca od 2,5mil eura.....
  • Chempers
    19


    Hehe, objasni ti to ovima koji misle da možeš napraviti momčad za LP s nula eura jer nema "garancije" ako ideš kupovati skupe igrače.

    Što onda ne bi otišli i korak dalje pa i osvojili LP ako slozimo baš ono super ekipu igrača bez odštete. Ne vidim ni jedan razlog zašto ne.
  • sanjinlego
    2.3k


    Koji ce biti bolji od Bulata (pola sezone nije igrao) i tu negdje uz bok Sucicu (koji je tek poceo u Dinamu). Uzmes godine, prednosti, mane ..

    Hvala Orc, pitao sam, dobio korektan odgovor i tjt.
  • Šteco
    532
    Dolazi 6 igraca samo se nadam da cemo bar sa 4-5 pogoditi...to bi bio odlican prosjek....Orc123

    Nisam dugo komentirao, ali ovo moram.

    Mislim da bi jedino 6 od 6 bio odličan prosjek. 4 do 5 je eventualno dobar (3). Zaključno na polugodištu (kraju prijelaznog roka).
  • CastAway1986
    942
    Pratim grčku ligu I to dosta i mogu ti reći da Sučić još ne može i u istu rečenicu sa Čerinom..Svakako bi ga uzeo ako je normalna cijena u pitanju
  • Facke
    2.6k
    A da mi dame Miskecu Spikica i dodame jos milju za Pasalica?! :lol:
  • Jurki
    9.5k
    a da mi prodamo Špikica i dodamo jos milju-dve .. i probamo dopeljat igraca sa iskustvom jace lige nego kaj je Hnl?
  • Tongo Doumbia
    2.8k
    Gnezda Čerin se savršeno uklapa u Jakirove riječi i filozofiju da će Dinamo ići u smjeru izgradnje radne momčadi.

    Pravi radni veznjak, ima dobre motoričke sposobnosti, pokriva dvije - tri pozicije u veznom redu, dobrog udarca i odgovornosti u defanzivi. Nekoliko sezona igra jako dobro na ozbiljnom nivou i tek ulazi u najbolje godine života, što je najvažnije.

    Ok, shvaćam da odšteta nije minorna, ali isto tako znam da ćemo gledati u smjeru upgradea na svim razinama. Pa ako želimo igrati jaču Ligu Prvaka, onda moramo dati i jače odštete nego smo navikli do sada.

    Vjerujem u sportski sektor, i ako su oni odlučili da je on igrač za nas, ja sam spokojan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions