• NitkoBitan
    13.5k
    Osijekov SD Boto ponovio da nema prodaje Miereza hrvatskim klubovima. Nista, okrenut se drugim opcijama a Miereza cekat do iduceg ljeta kad ce postat slobodan igrac, naravno u slucaju da ne potpise novi ugovor il ode negdje drugdje.
  • Haza
    1.1k
    Dva info, još od prije znam da je Ademi bio jako nezadovoljan statusom u Dinamu, što mu je uzrokovalo i pad forme, te je njegov menadžer aktivno tražio klub za njega u Emiratima. Ne znam dal' se u međuvremenu ohladio Ademi, ali možda njegov odlazak uz odlazak Bulata, smislenim čini interes prema Gnezdi Čerinu.
    Drugo, Dinamo aktivno pregovara s Celjem, prvakom Slovenije u kontekstu suradnje. Prednost je što su nam tamo hrvatski treneri Mikić i Krznar, iako, meni nije jasno koji bi to vid suradnje bio s prvakom druge države, ali opet, s njima se definitivno pregovara. To bi možda bio bingo, treneri su naši, igraju Europu, tu su nam igrači u izlogu. Što se tiče Baturine, stvarno su solidne šanse da ostane, interes su iskazali Lazio i Fiorentina iz Italije, ali oni ni izbliza nemaju lovu potrebnu za njega (općenito su Talijani zajebani za transfere, i svi ih izbjegavaju). S druge strane, njega mogu platiti samo Švabe (Leipzig i Dortmund) i Englezi, a za sada ozbiljnog interesa nema. Naravno može ga platiti Bayern ili top engleski klubovi, ali svima je jasno da on nije ta razina trenutno. Svi znaju da je inicijalna cijena 20 mil eura, pa je shodno tome interes ograničen na manji broj klubova.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Mislim da nema covjeka ovdje kojem saga oko Miereza nije vec odavno dopizdila. Lagano dovest nekog drugog a nek se oni snadju za golmana. Dosta je bilo da smo mi gospodski a uvijek mi doljnji. Kad smo ih izvlacili iz govana dobri smo bili. Jabali ih madjari ,samo ih odsad gazit i tretirat Kao tovare,isto ko i oni nas.
  • Bosskovitz
    8.3k
    Ne znam dal' se u međuvremenu ohladio Ademi, ali možda njegov odlazak uz odlazak Bulata, smislenim čini interes prema Gnezdi Čerinu.Haza

    Sumnjam da Ademi više igdje ide, osim možda u Šibenik ako ima ambicija vraćati se doma, kaj bi s obzirom na prijateljski odnos naših klubova bila i jedna jako lijepa priča. Ali sigurno ne još sljedeću sezonu.
  • Bosskovitz
    8.3k


    Koji si ti mrtvi ovisnik, treba ti psihološka pomoć, a ne ban.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Čekam samo da @Jos-Optimus pita "što misliš o Ivanoviću?" :lol:
  • Haza
    1.1k
    Što se tiče Šibenika, oni su filijala Knežije i kriminala. Prvo pojačanje za ovu sezonu im je napadač Baković iz Osijeka (čitaj kad ga je Boto otpisao je dobio 7 metaka u šajbu), sin predvodnika čepinske kriminalne skupine. Žao mi je Šibenika, ne zaslužuje da je mafijaška prčija. S njima nemamo šta surađivati, a Ademi ima u Dinamu 650 tis eura neto, neće on u Šibenik.
  • cibona
    1.8k
    Dva info, još od prije znam da je Ademi bio jako nezadovoljan statusom u DinamuHaza

    Ademi bi trebao biti i više nego zadovoljan statusom koji je imao prošlu sezonu.

    Mislim da je svjestan svojih trenutnih kapaciteta i da neće stvarati probleme naredne sezone. Sučiću nipošto ne smijemo smanjivati minutažu, a Ademi neka slobodno ima motivacijsku ulogu u vidu podizanja atmosfere u svlačionici.
  • NitkoBitan
    13.5k
    još od prije znam da je Ademi bio jako nezadovoljan statusom u Dinamu, što mu je uzrokovalo i pad forme, te je njegov menadžer aktivno tražio klub za njega u Emiratima.Haza

    Ne razumijem kako mozes bit nezadovoljan kad znas pod kojim uvjetima si se vratio u Dinamo. Pa nije valjda mislio da ce kao igrca iz drugog plana orec kvotu utakmica sto bi znacilo automatsku isplatu nemalog bonusa Kinezima.

    Uostalom i sam je rekao prilikom odlaska iz Dinama u Kinu da vise nemre pratit tempo te je to jedan od razloga njegovog odlaska.
  • Jurki
    9.6k
    Nema od koga nismo dobili odbijenicu, ali mi ćemo rušiti sve pred sobom s ekipom koja treba totalni remont pod hitno. Jaki smo!!PlavaKula

    Si ti bil na pregovorima pa znas od koga smo dobili odbijenicu ili informacije crpis iz nasih "dobro informiranih" medija koji imaju svaki dan neku ekskluzivu.

    Ajde nek si se ti nama registriral i dobrodosao.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ajde nek si se ti nama registriral i dobrodosao.Jurki

    Ma nije to novi clan nego netko od bolesnika koji je po tko zna koji put dobio ban pa je napravio novi acc.
  • Jurki
    9.6k
    ma znam.. bil sam ironican.. al eto nakon onakvog njegovog uvodnog posta.. da mu pozelim dobrodoslicu.
  • Bosskovitz
    8.3k
    Prema dogovoru s moderaturom, vidjeli ste vjerojatno da je ova tema preimenovana u TRANSFERI - rasprave, a napravljena je nova tema TRANSFERI - vijesti koja je samo za tekstove, linkove na članke i tvitove koji spominju potencijalne transfere.

    Znači na drugoj temi se dijele svi mogući članci, screenshoti, postovi s društvenih mreža i slično koji se pojavljuju, a na ovoj temi temi se ne lijepe vijesti nego komentira do mile volje kao i do sada.

    Slijedom toga, na drugoj temi je i zabranjeno komentiranje. Tamo vijesti, ovdje komentari.

    Zašto?

    Cilj ovoga je veća preglednost vijesti i neka vrsta našeg, zonaškog pressclipinga vezanog uz transfere na temi s vijestim; tema na koju možemo doći par puta dnevno i vidjeti kaj se šuška o transferima u Dinamo ili iz Dinama. Ako nam se o njima raspravlja, želimo kritizirati, pohvaliti, saznati više i slično - to radimo u ovoj temi kao i do sada. Da ovo funkcionira trebat će malo discipline pa ajmo pokazati da to možemo napraviti.

    Također, dovoljno je zalijepiti link, ali znam da neki ne žele lijepiti linkove kako ne bi davali klikove nekim portalima - to je isto okej, zalijepite slobodno tekst umjesto linka ali onda obavezno navedite medij s kojeg je te autora teksta, npr Index / Karin ili Instagram / Plavi osvrtnik i slično. To je potrebno jer naprosto nema istu težinu kada neki tekst piše novinar kojeg možda cijenimo i kad to napiše neki od clickbait sitnih portala koji doslovno izmišljaju vijesti kako bi dobili klikove.

    Hvala svima na suradnji, ajmo napraviti da ovo funkcionira i neka silly season krene!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions