• Maximo
    321


    Ne čini mi se on ni izbliza potencijal Šutala, nebi ga bilo loše uvaljat za par milja
  • Ludovic IX
    6k
    Perkovic je meni baš ono što spominju tu mnogi. Razina franjica. A za franjica nikad ne bi dobili 7,5 milja da ludi kovač nije zabrijo da će ovaj bezat koliko god treba i još bit na 5 pozicija u momčadi.

    Imao je perkovic par dobrih tekmi ali smo zbog njegovog lošeg obrambenog postavljanja pogotovo kad igra beka, dobili više od jednog gola. Jednostavno zaboravi igrača ponekad. Ali mlad je, može on to ispraviti još.

    Ali nemojte novog sutala od njega traziti
  • E46
    209
    Ko prvo Cavlina je mozda jedino treci najbolji golman lige a ne treci naš golman. Znaci dobijas na posudbu vjerojatno uz mogućnost otkupa golmana za kojeg se zna da ce biti najbolji golman u iducem razdoblju, zauzvrat trazis da ti se proda najbolji igrac u ZADNJOJ godini ugovora za 2 MILIJUNA eura za koje mozes dovesti opet drugog napadaca ili neko drugo pojacanje, barem se oni hvale i busaju u prsa da imaju najboljeg sportskog direktora pa vjerujem da ne bi imao problema pronaci novog napadača za 2 milijuna.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    vlasnik Šibenika je jako blizak s prvim čovjekom Favbeta, vjerojatno našeg budućeg glavnog sponzora, sve je to povezano nažalost.
  • Maximo
    321


    Baš je i meni ta neka razina...ako možeš 5+ dobiti za njega ne treba puni razmišljati
  • Orc123
    5.9k
    Znaci Junaci nasrao sve kaj se zna i to upakirao u clanak naravno sa svojim dodacima..cuj ovo, pregovara se s Loxom jel ce biti transfer Cavline 700 ili 750tis eura hehehe, a unaprijed sve pise u ugovoru....kaj je vise tim novinarima. Doslovno gotovo svaki polupismen covjek moze napisati isti. Nekad si uzivao procitati neke clanke, a sad doslovno nema nista. Tironi ocito prati repku pa nema vremena istrazivati, a ovo ostalo zali Boze interneta. S druge strane ocito je da nitko nema info iz kluba sto je za pohvalu nasima.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    kako ti se da vise covjece
  • Facke
    2.7k


    Izvor? Ajd da cujem. Da se natezu oko Pjace ti je kriva informacija.
  • PlavaKula
    1
    Sve da se i ne natežu, Pjaca je pojačanje? U Rijeci na bitnim utakmicama doslovno ga nema nigdje, još Sopić novinarima kaže da je momak potrgan i da ga čuva zbog prodaje i mi idemo po njega. Liga prvaka drhti!
  • Brusa
    973
    ne treba trošiti kao pijani milijarderi!
    Šparno i promućurno treba s novcima!
    Nekada bolji ispadnu bezplatni igrači, nego neki koje platiš 4-5 mil €!
  • deda
    29.4k
    Kaj drhtite, ja vam mogu reći da nećemo nikog dopeljati i da ćemo prodati Baturinu i Petkovića.
  • Jurki
    9.6k
    nisi mi odgovoril na pitanje.
    Ti si bil tamo pa to sve znas iz prve ruke ili informacije crpis iz "tocnih medija"?
  • Brusa
    973
    malo ćeš se načekati na odgovor, do otvaranja novih profila :lol: jer je upravo banan
  • Jurki
    9.6k
    a u k.. bas sam htel saznati te vrijedne izvore.. jbg
  • Facke
    2.7k


    Morem ti ih ja reci. Germanijak, 24sata, Index :lol:
    Jasne ko dan. I naravne gospodin Olivari :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions