• NitkoBitan
    13.5k
    Valjda nam nece prijateljski Panathinaikos zapaprit :grimace:

    Inace me zanima kaj mislite o navodnom interesu 3 saudijska kluba za Perkovica? Momak se bas i nije nametnuo, luta izmedu pozicije stopera i beka... Osobno bih ga pustio za 10mil+, tko zna ocemo ikad vise za njega dobit toliko. Taj novac bi pokrio budzet uz ulazak u LP.
  • NORTE
    9.8k
    Momak se bas i nije nametnuo, luta izmedu pozicije stopera i beka... Osobno bih ga pustio za 10mil+, tko zna ocemo ikad vise za njega dobit toliko.NitkoBitan
    Ali on je pouzdan igrač na dvije važne pozicije.
  • Facke
    2.7k


    Perkovic se nije nametnul? Decko s tek 21 letima je pokazal da je odlicen na stoperu i odlicen ko levi bek.
    Pameten je i jake kvaliteten igrac. A on s 21 sigurno nejde u saudijsku ligu igrati veteranski nogomet. Cilj mu je repka !
  • FrenchMontana
    349
    Perkovic je zvijer al 5 milki je premalo… ako se moze do 8 nekim cudom nagurat ja bi ga pustio, onda je to dobar posao. Ima potencijal koji vrijedi.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Ako smo mogli Franjića za 7.5 mil., možemo i Perkovića bogatim Saudijcima za barem 7 mil.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Na stoperskim pozicijama imamo KTCa, Maxa, Perica, Sutala i Zivkovica. Lijevog beka pokrivaju Ogiwara i Petkovic. Uz sve to najavljuju se po dva pojacanja u svakom redu, znaci u zadnjoj liniji pretpostavljam stoper i lijevi bek. Mi cemo imat dosta posla oko "ciscenja" s obzirom na to kako je optimalno imat 4 stopera i dva lijeva beka. Pa racunajte i kalkulirajte... Inace me zivo zanima kako se "rijesit" Sutala i Perica, njima je ovdje nikad bolje, placa odlicna a rehabilitacija postojana. KTC i Max koji su na "mininalcu" nam iznijeli prvenstvo a doticni dvojac medu najplacenijim igracima - vjecna rehabilitacija i klupa.
  • Brusa
    973
    pa valjda nije dečko lud da sa 21 godinom ide u Arabiju.... Nadam se da ima malo veće aspiracije
  • cibona
    1.8k
    Mene jako zabrinjava činjenica da većina medija smatra da je Perković na izlaznim vratima i što se o tome priča kao da je to normalno.

    Ukoliko se to dogodi, to će biti pogreška u rangu prodaje Rrahmanija 2019. godine...

    Ovo je krucijalna sezona u kojoj perković može pokazati puni potencijal na svojoj PRIRODNOJ poziciji, ne smijemo dozvoliti da ode. Idealno bi bilo upariti ga s klasnim desnim stoperom.

    Ako ikoga od mladih perspektivnih igrača u našem klubu treba prodati, onda je to definitivno Bulat. Propustili smo idealnu ponudu Rangersa na zimu, ali vjerujem da ga i dalje možemo prodati za solidne novce.
  • emilperska
    4.3k
    Petkovic je igrac kakvog vise nikad necemo imati za tako malo novaca. Grijehota je ne produzit ugovor s takvim igracem. Mi njega placamo manje od milje eura, a razne Miereze, Belje i Frigane bi placali 700-800k.
    Nadam se njegovom ostanku.
    Prije svega nadam se da SD ima onda nesto drugo od spice u igri jer Mierez, Kule i Brodic nisu za EL razinu, a kamoli LP razinu..
  • Orc123
    6k
    Taj Nicota je...a nezz kak da se izrazim. Koliko taj covjek moze izbaciti clanaka u prazno samo da ispuni kvotu ....
  • Jurki
    9.6k
    Mene jako zabrinjava činjenica da većina medija smatra da je Perković na izlaznim vratimacibona

    Ne znam kaj bu s Perkovicom.. dal bu ostal ili ide.. ali znam sigurno da vecina medija seru i jedu ta ista govna.
    Svaki prijelazni rok isti tekstovi i iste gluposti.. samo su promijenjena imena.
  • OsamŠest
    2.7k
    Jedna sezona s punom minutažom na lijevom stoperu Mauru Perkoviću osigurava reprezentativni poziv. Bio bi grijeh pustiti ga bilo gdje..
  • CastAway1986
    984
    Perkovica nikad nebi prodao osim naravno ako je u pitanju neka astronomska ponuda
  • Str1nger Bell
    858
    Ne vidim razlog zašto se Perkovic nebi razvio u vrhunskog stopera, te da dosegne razinu Šutala igrački, a možda i novčano kroz 2-3 sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions