• Orc123
    5.9k
    Dolazi 6 igraca samo se nadam da cemo bar sa 4-5 pogoditi...to bi bio odlican prosjek....
  • Chempers
    22


    Ne mogu. Može se riješiti igrača koji su preplaćeni i malo korisni i na taj način pronaći financijski balans, ali ne može se dovoditi igrače kakve smo dovodili prošlo ljeto i za te cifre i očekivati da budu pojačanja.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    Naravno da mogu, treba samo znat, a po svemu do sad bih rekao da Maric zna. Ne trebas potrositi 5 milijuna za svakog igraca, ima njih bez ugovora, ima posudbi ima onih kojima je igranje europe veliki izazov a mozda u sadasnjem klubu ne mogu do toga...
  • Jurki
    9.6k
    danas igraci koje platis 5 milja nisu garancija nicega.
    Zapravo u nogometu nema garancije za nist.
    Treba naci i dovesti pojacanje a sad dal dolazi đabe, milju, dve ili 10 je tak nebitno.
    Dovedes skupog i odlicnog nogometasa koji se nemre uklopiti u tvoju momcad, sistem i mores se slikat.
  • Chempers
    22
    Pa dobro dečki, ako je svejedno dal dovodis igrače džabe ili za 10 milijuna onda smo mirni.
    Možemo onda složiti momčad od besplatnih igrača i smanjit budžet na 10 mil eura, ako je dobar skauting nema nikakve prepreke da igramo LP.
  • Jos-Optimus
    788
    Bok Meritokrat, šta ima?
  • Jurki
    9.6k
    ima odlicnih igraca koji su trenutacno bez kluba. Koje mores dopeljat badava tj das mu samo placu.
    Cifra je nebitna.. bitno je dal je taj igrac upgrade na momcad ili nije.
    Svrha dobrog skautinga i je da najdes igrace koji ce nama odgovarati i da nas ojacaju.
  • dumitrumitu
    894
    Koliko vidim prijelazni rok se otvara 26.6. i ne treba očekivati igrače do tada. Ne znam šta ćemo pisati u ovoj temi dok čekamo.
  • Chempers
    22


    Ima, definitivno ima. Samo što su šanse za ubosti takvo pojačanje značajno manje od kupovine dokazane kvalitete koja će u većini slučajeva imati i neku cijenu. Ja ne znam zašto se uopće sporimo oko takvih elementarnih stvari. Taman da je Maric čarobnjak broj 1 u svijetu ne može sastaviti top ekipu bez da se dobro potegne u džep.
  • Laugreano
    1.7k
    Aha znaci pojacanje je samo ako ga platis 5+mil?
  • Laugreano
    1.7k
    Koliko smo za Orsica i Petkovica potegnuli u dzep?
  • Chempers
    22


    Jel ti znaš čitati s razumijevanjem?

    Moraš biti teški nogometni analfabet pa da očekujes nekog novog Petkovica i Orsica svake godine. Može ako iskesiras 10 mil za svakog, u suprotnom takvi igrači su iznimka za klub poput Dinama osim ako ih nisi stvorio u omladinskom pogonu
  • Jurki
    9.6k
    man utd je proteklih par sezona skuril preko milijardu eura.. i to im je doneslo kaj tocno?
    Koliko su naslova osvojili nakon kaj su skurili kubike i kubike eura naslaganih na hrpu?
    Mozes dovesti odlicno pojacanje za đaba ili milju eura ...ili igraca za 10 milja pa ispadne flop.
    Petkovica i Orsica zajedno smo platili manje od Bockaja..
    kaj su nam donesli oni, a kaj Bockaj koji je sam skuplji od njih?
  • Laugreano
    1.7k
    3 najbolja igraca koje smo kupili zadnjih 10 godina, su kostala manje od Bockaja. Orsic, Petkovic i Soudani.
  • Jurki
    9.6k
    eh da..brata Soudanija sam zaboravil napisati. Isto odlican igrac..
    zapravo nas Bombardero je jedan od najvecih ulaznih transfera i jedna velika ako ne i najveca flopcina od igraca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions